Author Topic: Fall Barbarossa - temat ogólny  (Read 72477 times)

Hiacenty

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #225 on: 06 July 2008, 22:32:55 »
Dlaczego nie można strzelać z biodra no soory ale ja już przyzwyczajony jestem do tego:O_o przecież nie będę celował w gościa z jednego metra :D

patrykus93

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #226 on: 06 July 2008, 22:36:16 »
A ja pisałem że z dalszej odległości :) z bliska to wiadomo że tylko z bioderka :D Wkurzają mnie tacy niby pro którzy chcą się popisać jak to koszą każdego z bioderka z 20 metrów.Inna sprawa że tacy tracą najwięcej posiłków...

Graf

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #227 on: 06 July 2008, 22:36:45 »
@Franz, nie mam zwyczaju się wypowiadać gdy nie mam czegoś do powiedzenia, ale teraz czuję potrzebę. Śledzę Twoją karierę na tym forum i mam kilka przemyśleń. Jesteś wyjątkowym człowiekiem i wyrastasz ponad przeciętność - przynajmniej tego forum. Mówisz o pięknym projekcie który realizujesz (Twój KLAN) i wspaniale go opisujesz. Mówisz że odnosisz sukcesy i jesteś w tym spełniony. Tylko po co obrażasz innych. Tylu epitetów ile Ty użyłeś w swoim powyższym poście nie było we wszystkich komentarzach do Twoich przemyśleń, a chyba o to masz żal. Zarzucając cokolwiek przedmówcom masz pretensje że "naród jest głupi bo na mnie nie głosuje". Co do realizmu o którym tak pięknie piszesz to powiem Ci jedno: DLA KAŻDEGO JEST ON OSIĄGALNY - Tylko trzeba chcieć. Byłem szeregowcem może nawet sierżantem. Spałem na poligonie pod namiotem przy -20 stopni celcjusza plus pare innych ciekawych przygód - miło je się wspomina przy piwie z kolegami. Powiem Ci jednak szczerze do Iraku czy do Afgana bez rozkazu jednak bym nie pojechał - znam kilku co tam byli - żadna bajka, prawdziwy real, dobrze jak po powrocie psychologa nie trzeba. Proszę nie obrażaj innych tylko dlatego że Ci nie klaszczą. Znajdź kilku zwolenników poza Swoim KLANEM i pociągnij ich za sobą. Pozwól innym pobawić się tą grą bo to nie jest real a zabawa i w zasadzie od realu ma nas wyswobodzić chociaż na chwilę.
Pozdrawiam.

Franz

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #228 on: 06 July 2008, 22:38:24 »
dobra skończ pierdolić Graf taką gadkę, bo słyszałem opowieści bardziej wzruszające...
Co Ty myślisz, że szukam tutaj sensacji i sławy?
Kogo obrażam, wymieniłem kogoś?, a mam wymienić tych którzy mnie tutaj obrazili?, więc skończ pierdolić...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #229 on: 06 July 2008, 22:41:05 »
No właśnie, z biodra się strzela,np  gdy się zostało zakoczonym przez jednego głupa z pepeszą, to często ratuje życie :p

kryszek

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #230 on: 06 July 2008, 22:42:55 »
Nie, szukasz realizmu, a graf Ci pisze,ze jak tak to lubisz, to zamiast "pierdolić" mozesz jechać do Afganistanu albo Iraku, i będziesz miał od cholery realizmu, który wcale nie ejst fajny:P

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #231 on: 07 July 2008, 01:21:19 »
to z czego można strzelać? z palców?
w RO gram jako raq

Skar

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #232 on: 07 July 2008, 08:27:47 »
Co do biodra, to 20 metrow to nie jest nieosiągalna odległość (na takich mapach jak kaukasus)
Quote
dobra skończ pierdolić Graf taką gadkę, bo słyszałem opowieści bardziej wzruszające...
Co Ty myślisz, że szukam tutaj sensacji i sławy?
Kogo obrażam, wymieniłem kogoś?, a mam wymienić tych którzy mnie tutaj obrazili?, więc skończ pierdolić...


Narzucasz swoje zdanie nie przyjmując zdania innych o.0 No i nie musisz sie tak emocjnować ^^
Ja się zgodze z Grafem, gra ma być realna, ale ma nas także od realności wyzwalać:)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #233 on: 07 July 2008, 09:19:31 »
Jak się ma wprawę i dobrą formę, to z biodra można trafić powyżej 20 metrów. Mój rekord to jakieś 50 metrów zabijając Es's klotzena na basowce (sam byłem zdziwiony że miałem takiego farta :D)

cichy.

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #234 on: 07 July 2008, 11:32:32 »
eh, już nawet na krótkich wakacjach mnie zmuszają do wypowiedzi,,,

Mym skromnym zdaniem, w całej tej kampanii chodzi głównie o zabawę i jakieś takie podniesienie ro z tytułu "gry ala publik only" :P

Nierozumiem ludzi którzy szukają błędów w tej "imprezie" nawet wtedy kiedy ona się jeszcze nie zaczęła, i ok może to i jakaś wersja beta, ale wydaje mi się, że i tak wszystkiego nie da się dopilnować na samym początku, a to co nie dopilnowane wyjdzie poprostu w praniu i tam też się to naprawi.

To, że organizatorom się chce, to już coś, uszanujcie to i raczej doradzajcie niż negujcie, bo jak narazie to co przeczytam np. ( bez obrazy) posty Franza to ciągle coś o nazizmie itp u niego widzę, ( taka gra, że niemcy walczą i niech se walczą a jak ktoś ma ugruntowane takie postawy moralne itp, to już jego głęboki problem)ja np. zawsze byłem wielbicielem Erwina Rommla.A Sharik np. pisze bez sensu ( zazwyczaj) btw. Sharik ty u ruskich grasz ma się rozumieć?Bohuna nie czytałem bo mi się nie chciało. Nie czepiam się was panowie, bo nie o to chodzi.

Dawać konkretne pomysły i rozwiązywać spory, wtedy fall barbarossa każdemu się spodoba.
sry za błędy ( i tak wiem, że ktoś się do mnie dowali xD)
peace

Franz

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #235 on: 07 July 2008, 16:03:05 »
Zaś następny, który "śledzi moją karierę" i widzi coś o nazizmie. To może napisz o tym prace magisterską "Franz, a scena RO" to widać bardzo rozbudowany temat i zjawisko.
Wracając do Grafa ma szczyptę racji, że się wyróżniam od tych prymitywów, jednak znalazł sie jakiś "elegancik" taki jak ja, który mówi "nie" i ma inną wizje od starej gwardii. I to im sie kurwa nie podoba. Co to za porównanie, jak chcesz realu to do Afganu, no żal.pl.
Widać co niektórzy nie są dojrzali do jakiś projektów i tyle. Jeszcze mi wytykają nazizm i że ja kogoś obrażam. Ja mu mogę wspomnieć tą hołotę, która bezpodstawnie we mnie uderzyła.
Bo nagle pierwszy raz, olśnienie na scenie 17. Dywizja Pancerna!!! -  "naziści" szturmują forum!!!
Ja jestem "ten inny", nie trzymający się systemu, może to forum komunistyczne i jest taka zasada jak Gomułka wspominał: "Na fali olbrzymiej aktywności politycznej mas tu i ówdzie dochodzą do głosu siły wrogie władzy. Towarzysze nie pozwalajcie reakcyjnym podżegaczom i różnym chuliganom stawać w poprzek naszej drogi. Wara im od czystego nurtu, patriotycznych sił narodu".
Ale ja się kurwa nie poddam, myślcie sobie, co chcecie. Ja mam jaja i potencjał. Myślicie, że urwał się z choinki jakiś żółtodziób i kozak. Ale tak nie jest, nieznacie mnie jeszcze.
Ktoś sobie jedno ubzdurał i reszta jak barany ma już ikonę złowieszczego Franza!
Ja mam szeroki wachlarz doświadczeń na przełomie lat. Byłem widziałem scenę mohaa, cod, cod uo, cod II,  miałem tam klan, podobny szkielet, większe forum i ani jednej opinii negatywnej. Może tamta scena była bardziej dojrzała. Bo tu należy się cieszyć z tego faktu, że przybywa graczy, przybywa klanów na scenie, aniżeli ma ich ubywać. To jest najważniejsze. Jednak, co niektórych, bo są tu oczywiście ludzie wporządku, ale co niektórych to bardzo boli.

Sava

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #236 on: 07 July 2008, 16:35:09 »
Quote
że się wyróżniam od tych prymitywów
hah super Ci co inne zadnie ode mnie to prymitywy hahaha :D:D śmieszne podejście.

Quote
i że ja kogoś obrażam
->
Quote
tych prymitywów

Za miły epitet m.in. dla mnie napiszę ci czule - spierdalaj :*

Quote
Ktoś sobie jedno ubzdurał i reszta jak barany ma już ikonę złowieszczego Franza!
nie szufladkuj tak :) to że np. ja mam podobne zdanie jak kilku innych rozmówców nie znaczy że jestem z nimi na fali... chciałbym zauwazyć ze wiekszosc osób które sie z Tobą nie zgadzają, podają sensowne tego argumenty.

Franz

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #237 on: 07 July 2008, 16:42:16 »
uuuu...widać pierwszy na liście, który wyczuł, że może moja aluzja dosięga jego godności :D
I brawo! doceniam bardzo Twoje wyczucie i szaloną inteligencję.
Dobra ok, nie będę forsował "Twoich sensowych argumentów". Większość osób ? - może zorganizuj jakąś sondę?, przeprowadź zemną wywiad w programie sceny "Sava - Rozmowy kontrolowane RO". :D
Bo wiesz, różnie to bywa...może zmienisz o mnie zdanie i zostaniemy przyjaciółmi ? :love

van_mars

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #238 on: 07 July 2008, 17:09:35 »
Quote from: Franz
Bo nagle pierwszy raz, olśnienie na scenie 17. Dywizja Pancerna!!! - "naziści" szturmują forum!!!


Franz, gdzie ta Twoja dywizja byla widziana na scenie RO? W Polish Cupie, Custom Cupie, ROLadderze czy w Idolu? Nie schlebiaj sobie zanadto, bo klanem 3 graczy nikogo tu nie postraszysz. Nie podoba sie Tobie projekt FB? Nikt nie kaze Tobie brac w nim udzialu. Masz lepszy pomysl, bardziej realistyczny? Swietnie, stworz go, uruchom, zacznij dzialac i kaperowac do niego chetnych. A poki nie widziales (tak jak do tej pory nikt jeszcze) dzialajacego FB, powstrzymaj sie od krytykanctwa, rodem z "Gazety Wybiórczej".

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #239 on: 07 July 2008, 17:24:16 »
Franz taka bardzo malutka prośba, najlepiej przestań pisac te swoje teorie i tak jak inni piszą, stworz swoj projekt i kropka.