Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65587 times)

vonBeblok

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #90 on: 24 October 2009, 11:43:02 »
Witam!

Proszę o pomoc. Tydzień temu ściągnąłem ze steam Darkest Hour i pograć sobie nie mogę :(

Pierwszy problem: to przy wczytywaniu mapy komunikat "Nie udało się uruchomić URL Niewłaściwa wersja pakietu 'DH_ArmoredBeasts2_Weapons' " a po kliknięciu "OK" wyrzuca mnie do menu zwykłej Red Orchestry.

Drugi problem: jak już jakimś cudem uruchomi się jakaś mapa (dotyczy też trybu practice) to po  wybraniu drużyny, pojawia się wybór postaci ale bez opisów i okienek do kliknięcia potwierdzenia. Nie mogę dołączyć do gry ale tryb podglądy czy wędrówki jest dostępny.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #91 on: 24 October 2009, 12:07:49 »
Jeżeli miałeś wcześniejszą wersję DH, należy ją odinstalować przed najnowszą wersją ze Steama. A dodatkowo jak grałeś kampanię FB2 (bądź ściągnąłeś do niej "paki" to też należy odinstalować przed grą)

Rikopl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #92 on: 18 November 2009, 09:46:35 »
Moja kolej :P otóź nie mogę wymienić lufy w 30.cal naciskam "B" i nic się nie dzieje jak i patrząc przez celownik jak i nie. Może trzeba wymienić lufę kiedy słychać charakterystyczny dzwięk kombajna :D

IgraSov

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #93 on: 18 November 2009, 16:51:32 »
Wymienić możesz tylko jeżeli się przegrzeje.

Rikopl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #94 on: 19 November 2009, 09:18:57 »
toż spiecalnie sobie przegrzałem luffe i nic się nie stao (lol)

DonJakub

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #95 on: 15 December 2009, 23:15:13 »
Witam! Gdy wchodzę w DH - multi i chce się podłączyć do servera wychodzi mi komunikat o nieprawidłowej wersji jakiegoś pojazdu, żołnierza itp... a jeśli wejdę w traning w jakąkolwiek mapkę to wywala mnie na pulpit i mam błąd krytyczny

Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2808 MHz with 1023MB RAM
Video: ATI Radeon HD 4800 Series  (708)

Assertion failed: GIsEditor || GetSuperClass() || this==UObject::StaticClass() [File:.\UnClass.cpp] [Line: 892]

Historia: UClass::Bind <- (Class DH-Stoumont.DH_FJ45AntiTank1) <- ULinkerLoad::CreateExport <- (DH_FJ45AntiTank1 401838) <- IndexToObject <- ULinkerLoad<<UObject <- (LinkerLoad Package.LinkerLoad 401838)) <- ULevelBase::Serialize <- ULevel::Serialize <- LoadObject <- (Level DH-Stoumont.myLevel 401838==401838/36048023 387359 16812) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel DH-Stoumont) <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free




Próbowałem już kilka razy odinstalować i zainstalować od nowa DH ściągnięte przez STEAM'a, tak samo usuwałem pozostałe pliki w folderach ręcznie i nic...
Skanowałem cache i też nic...
Nie wiem w czym jest ten problem :E

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #96 on: 16 December 2009, 14:31:41 »
A nie instalowałeś może plików do Fall Barbarossy 2 czasami? Jeżeli tak - użyj deinstalatora najpierw, następnie ściągnij jeszcze raz DH ze Steama (wystarczy weryfikacja cache'u gry), dla pewności usuń pliki .blob z folderu Steam

DonJakub

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #97 on: 16 December 2009, 23:21:19 »
Nie, nie instalowałem plików do FB2, usunąłem 2 pliki ( bo tylko tyle było ) z końcówką .blob i nic nie pomogło to samo nadal, dokładnie jak chce wejśc na server mam taki napis - Nie udało się uruchomić URL niewłaściwa wersja pakietu DH-GerPlayers

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #98 on: 17 December 2009, 13:34:39 »
No jest to raczej niemożliwe, jeżeli faktycznie u Ciebie instalka jest ze Steama, jedyne co mi przychodzi do głowy to to że może ten serwer z którym się łączysz jest jeszcze w wersji 2.0, ewentualnie ma jakoś modyfikowane (bez sensu bo tylko dla swoich graczy) pliki systemowe. Próbuj łączyć się z naszym serwerem: [PL] RedOrchestra.PL DH:TDM & Fun Maps   IP - 87.98.237.193:7757
To jest pewniak.
Jeżeli w dalszym ciągu problem "miszmasza" to jedyne co możesz zrobić to całkowite ręczne wywalenie folderu DarkestHour z f. Red Orchestra i ponowne ściągnięcie ze Steama.

DonJakub

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #99 on: 17 December 2009, 16:27:13 »
Niestety... z waszym serverem też nie mogę sie połączyć ten sam komunikat - Nie udało się uruchomić URL niewłaściwa wersja pakietu DH-GerPlayers w innych serverach nawet pustych też mam ten sam komunikat. Folder DH też usuwałem ręcznie i nic. Kilka razy próbowałem usówac na różne sposoby i nic nie pomaga. Cache defragmentowałem i sprawdzałem, za kązdym razem to samo, nawet nie mogę stworzyć swojego servera ani podłączyć sie do "practice" z botami :E

edit:
wcześniej mogłem włączyć "practice" ale gdy pojawiło się okienko z wyborem US a Axis i po wybraniu danej postaci wywala mi błąd krytyczny, który wcześniej pisałem.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #100 on: 17 December 2009, 17:38:50 »
W takim wypadku musisz mieć totalną kaszanę u siebie w folderach RO... nie pozostaje nic innego jak usunąć całe RO, bo trafić na plik(i) które dają popalić raczej sam nie trafisz. Radykalne, ale musi być skuteczne. Wszystkie dodatki i tak znajdziesz w naszym Mapowisku, więc trochę czasu stracisz ale raczej wszystko odzyskasz.

DonJakub

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #101 on: 18 December 2009, 15:16:34 »
OK dzięki, sprawdziło się musiałem usunąć caly folder RO włącznie z DH i od nowa ściągnąć, ale teraz wszystko działa :D tylko jedno pytanko jeszcze czy w RO i DH przypadkiem nie było większej rozdzielczości ekranu ? tzn 1920-1080 ? Jest tylko max 1680-1050 :/

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #102 on: 18 December 2009, 16:03:33 »
Nie, nie było, możesz to ustawić w pliku .ini

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #103 on: 20 June 2010, 04:18:33 »
O rety! Mnie w dniu updejtu wszystko ładnie działało, całego DH ściągałem od nowa.
A dzisiaj, kiedy próbuje uruchomić DH wyskakuje mi błąd z taką informacją.

"Nie udało sie wejść DHIntro.rom: Nie znaleziono pliku pakietu 'AmmoRounds1stSM'"

Dodam że w katalogu z DH nic nie grzebałem. Tylko w tym od zwykłego RO parę usunąłem by ściągnąć je z kolei z konkretnego serwera.

Ehh dopiero co napisałem jaki mam problem a już sobie z nim poradziłem :blush.
Zrobiłem tak:
1)   Wszedłem w zakładkę ze swoimi grami w Steram
2)   Kliknąłem prawym przyciskiem myszy, na ikonę modu i wybrałem "właściwości"
3)   Potem zakładka "Pliki lokalne" i "Sprawdź spójność plików gry" i reszta zrobiła się sama.

Jakie to było łatwe :blush. Jednak Steam nie całkiem taki zły jak go ludzie widzą :con.

P.S. Siewca śmierci
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Pawulonek

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #104 on: 27 June 2010, 18:37:00 »
witam mam nastepojacy blad nie moge nigdzie doszukac sie pomocy kasowalem gre defragmentowalem pliki itp.. bez efektu