Author Topic: Sabaton 40-1 ..  (Read 19111 times)

BIA Radzio

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #15 on: 19 July 2008, 17:08:01 »

Tymex

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #16 on: 10 June 2010, 22:24:40 »
Sabaton jest the best. Ma zarąbiste piosenki. 40 to 1 to jedna z najlepszych utworów.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #17 on: 11 June 2010, 06:05:19 »
Ja żyję tym zespołem....(no i jeszcze KSU:D)

"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Radzisław

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #18 on: 11 June 2010, 12:45:29 »
&feature=related   zapowiedz nowego teledysku pt."Uprising".Naprawę fajnie się zapowiada.Pozdrawiam

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #19 on: 15 June 2010, 02:05:11 »
cipkometal
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #20 on: 15 June 2010, 07:54:02 »
Nie cipkometal tylko powermetal jak Ci się nie podoba, trudno, nie słuchaj ale nie pisz takich rzeczy wobec dużej ilości pozytywnych komentarzy. Jeśli wolisz coś w stylu Cannibal Corpse, ok. Nikt Ci nic nie mówi.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #21 on: 15 June 2010, 13:20:29 »
No, czyli cipkometal. Jak dla mnie Sabaton się zakończył na Primo Victoria - w sumie fajny album ( into the fire, tytułowy kawałek, panzer batalion ). Dalej to oni grają na jedno kopyto i są nudni. A Cannibal Corps ssie.
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #22 on: 15 June 2010, 13:33:54 »
Hmm czyli się nie rozumiemy, ale trudno. Co kto lubi.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #23 on: 15 June 2010, 13:51:39 »
CC jeszcze nie jest najgorsze, choc okładki ich płyt moga podobac sie tylko ludziom psychicznie chorym..  Sabaton imo tworzy calkiem niezly power metal, do tego poprzez ich piosenki ucza historii. Ponadto zdobywaja coraz szersza publike wcale nie zmieniajac sie w jakis popowo dicopolowy bandzik, pogrywajacy na wiejskich weselach. Dlatego nie rozumiem jak mozesz mowic ze sie skonczyli.

"cipkometal" to jak dla mnie behemoth, ktory jezdzi bialym porsche z rozowiutka , slodka doda. Do tego jego muzyka jest poprostu nie do strawienia na trzezwo.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #24 on: 15 June 2010, 19:06:19 »
Quote from: kazmirzk
"cipkometal" to jak dla mnie behemoth, ktory jezdzi bialym porsche z rozowiutka , slodka doda. Do tego jego muzyka jest poprostu nie do strawienia na trzezwo.


:yes:yes:yes:yes:yes:yes:yes
racja, chociaż ja Behemotha to nawet po pijaku nie trawię.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Biały Orzeł

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #25 on: 15 June 2010, 20:21:38 »
Ja tam lubię i cipki i metal to pewnie dlatego się mi sabaton podoba :D A na poważnie co do ich powtarzalności to może i trochę racja ale każdy zespół w pewien sposób gra na "swoje" kopyto.Sabaton na nowej płycie trochę jednak kombinuje i nie jest już taki wtórny vide chłopaki się rozwijają i chwała im za to.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #26 on: 15 June 2010, 22:53:42 »
Ja ogólnie nie lubię power metalu - może jesze te stare: Blind Guardian, Halloween czy w sumie CoB.  A Behemoth ma fajny album Satanica i Demigod - moje ulubione. W sumie całkiem fajny zespół ale na dłuższe słuchanie raczej się nie nadaje. A kazik co z tego, że jeździ z doda? Fajna z niej dupa, to nergal używa i w sumie gówno mnie obchodzi jego życie prywatne.
Wracjąc do sabatona: o historii to uczy Kaczmarsk a nie Sabatoni. Zaczyna być irytujacy ten pseudo patriotyzm i przerabianie na komerchę. Przynajmniej ja mam takie wrażenie, że  robią piosenki pod Polaków bo to jest dobry biznes. A to z patriotyzmem ma nie wiele wspólnego i nie tędy droga. Jak mam ochotę na patriotyzm to mam sporo mp3 róznego rodzaju marszy, pieśni itd i wspomnianego Kaczmarskiego + kilka płyt z muzyką Chopina. Reasumując nie specjalnie lubię Sabaton jak i cały power metal. Na początku spoko, potem nuda.
w RO gram jako raq

Wawer

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #27 on: 16 June 2010, 01:13:52 »
40-1 zawsze uważałem za ciekawostkę, nie zwracając szczególnie uwagi na jakość muzyki.
Generalnie jakościowo to raczej słabe granie, takie  w stylu Running Wild ( o ile to ktoś pamięta ). A ta muzyka powstawała jakieś 25 lat temu i już wtedy wielu uważało to za czerstwe granie dla panienek. Zatem cipkometal jak najbardziej tu pasuje.:D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Sabaton 40-1 ..
« Reply #28 on: 17 June 2010, 14:23:26 »


Bardzo spodobał mi się klip, jak dla mnie świetny.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Tymex

  • Guest
Sabaton 40-1 ..
« Reply #29 on: 22 June 2010, 21:11:35 »
Ej dajcie se spokój. Czy my obrażamy waszą muzykę? Po za tym o gustach się nie dyskutuje.