Author Topic: Co byście chcieli zmienić w grze ?  (Read 55019 times)

pastor44

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #60 on: 08 September 2006, 17:24:08 »
Nie mam pojecia czemu nie dodali jeszcze granatów nasadkowych
w Dod:S sprawdzaja sie naprawde wspaniale..
No i naprawde przydala by sie jakas bron piechocie przeciw czołgom...

AC| AdRain

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #61 on: 08 September 2006, 22:27:19 »
myśle myśle i wymyśliłem oto co powinno dojsc moim zdanie, juz przemyślane w 100% xD

1) Miotacze ognia po obu stronach xD byłyby świetne już, czuje czym bym się zajmował w TP i AC :)
2) jakieś "cudowne" czolgi u rosjan KV2.. wiem ciezki, wolno sie obraca lufa itd... ale może u niemców włożyć też coś typowo ciężkiego? JagdPanther? minnie (wielki cieżki czołg... pamiętam włąśnie tylko ksywke minnie)
3) PTRD - zamienionie na PTRS xD moglo by sie nawet nadawac rpzeciw piechocie
4) Sekator/ szczypce (whatever) do odcinania zasieków ;) dla sapera

Zdzira

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #62 on: 09 September 2006, 02:22:18 »
Quote
AC| AdRain :
myśle myśle i wymyśliłem oto co powinno dojsc moim zdanie, juz przemyślane w 100% xD

1) Miotacze ognia po obu stronach xD byłyby świetne już, czuje czym bym się zajmował w TP i AC :)
2) jakieś "cudowne" czolgi u rosjan KV2.. wiem ciezki, wolno sie obraca lufa itd... ale może u niemców włożyć też coś typowo ciężkiego? JagdPanther? minnie (wielki cieżki czołg... pamiętam włąśnie tylko ksywke minnie)
3) PTRD - zamienionie na PTRS xD moglo by sie nawet nadawac rpzeciw piechocie
4) Sekator/ szczypce (whatever) do odcinania zasieków ;) dla sapera


wszystkie jestem na nie...

1) Słaba animacja ognia. Pozatym chyba niemcy nie uzywali ich tak czesto jak amerykanie.
2) zanim dodadza jaki kolwiek czołg poprawili by Tygrysa I.
3) po co ?? z PTRD swietnie zabija sie piechote.
4) ee...

jestem za granatami nasadkowymi i minami przeciwpiechotnymi.
I DO CHOLERY JAK NIE MAM RIFLA A NIE ZALOZYLEM BAGNETU TO DLACZEGO NIE MOGE GO UZYWAC TYLKO MAM CZEKAC AZ MNIE ROZWALA ? to nie logiczne. Mam bagnet albo saperke to powinienem nia moc tez kogos zatluc. No chocby golymi rekami. To glupie jest naprawde jak mnie postrzela w reke i wypada mi bron i nadodatek wszystkie magazynki z kieszeni (WTF ?) to nawet dynka w mur nie przywale bo nie moge.... Noz,Bagnet,saperka,piacha,kopniak,Zidane nie wiem co kolwiek powinni dodac.....

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #63 on: 09 September 2006, 09:33:09 »
ja tam zawsze sie wysadzam granatem jak mam i przy okazji straram się pociągnąć do resp mojego zabójce, aczkolwiek przydałaby się ta opcja

Kowal

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #64 on: 10 September 2006, 01:01:35 »
Quote
Qbeesh :
...Garanda nie da się przeładować kiedy nie wystrzelisz ostatniego pocisku...


Tu się nie zgadzam. Garanda dało przeładować tylko było to bardzo pracochłonne, dlatego żołnierze woleli wystrzelić wszystkie naboje i załadować nowy magazynek.

A żeby nie robić off-topu to też jestem za minami wszelkiej maści i granatami nasadkowymi. A jak by były miny magnetyczne to czołgi niemieckie powinny mieć przed nimi ochronę(zimmerit, ale nie wszędzie)

pastor44

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #65 on: 10 September 2006, 02:22:44 »
Ja jestem absolutnie przeciw minom przeciwpiechotnym!
Chociaz przeciw czolgowe mogly by byc
wymusilo by to wieksza wspolprace z piechotą...

Bohun

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #66 on: 10 September 2006, 09:41:39 »
Taa... pare dni temu też myślałem o tym, żeby mogły być miny. Może też moździerze - w Hedgehog widać je, ale użyć ich nie można. Nie znam się na granatach, ale ja bym odrobinę zwiększył pole rażenia - do tej pory przeciwników zabitych w ten sposób moge policzyć na palcach ręki (ale oczywiście może to być wina mojego zbyt małego doświadczenia :con)

Qbeesh

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #67 on: 13 September 2006, 09:07:14 »
Quote
Kowal :
Quote
Qbeesh :
...Garanda nie da się przeładować kiedy nie wystrzelisz ostatniego pocisku...


Tu się nie zgadzam. Garanda dało przeładować tylko było to bardzo pracochłonne, dlatego żołnierze woleli wystrzelić wszystkie naboje i załadować nowy magazynek.


Nie no, oczywiście że się da, mówiłem o warunkach bojowych.

Co do zmian, to myślę w pierwszej kolejności o kosmetyce. Skoro widać jak koles obok ciebie wciska naboje do karabinu to chciałbym również widzieć taśmę przy mg42 i wypadającą łuskę gdy ktos przeładowuje mausera albo mośka. Wreszcie nie kumam dlaczego efekt powierzchni ciekłych jest tylko na niektórych standardowych mapach.

Przydałyby się obsadzalne działa, moździerze, granaty nasadkowe. Chciałbym też, nie będę ściemniał, inne teatry działań, coś jak FH (bardzo mi przykro że go porzuciłem dla RO, ze 2 lata w to grałem), ale z tego co wiem w przygotowaniu jest addon i walki na pustyni.
I coś mi dynamika używania kolby i bagnetu nie pasuje, ale ciężko mi zdefiniować co.

Robson

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #68 on: 13 September 2006, 19:43:48 »
Gdy by miały być łuski itp. to co niektórym gra mogła by nieźle ciąć :P

EDIT:

Chyba że by się dało wyłączyc :P

piter306

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #69 on: 13 September 2006, 20:58:05 »
Ja czekam na więcej niż 32 graczy na serwerze (czy jest to w RO możliwe?), w FH walki przy 64 ludziach potrafiły mieć wspaniały klimat. W RO 16 ludzi ma strona to jest trocha za mało.
 Niemiecka strona powinna otrzymać lekarstwo na małe zielone ciulstwo (Ba 21) , albo Panzera II, albo jakiegoś PSW, z 20 mm działkiem. Najlepiej byloby clown cara wogóle usunąć z gry bo na czołgowych mapach rozwala klimat ( Black Day July, gdzie Ba 21 nie występuje jest świetne), jeśli SdKfz jest u Niemców do transportu piechoty, to Kufajmany niech popychają piechty albo wożą się jakąś ciężarówką. A jak nie to zastąpić SdKfz przez PSW.
Na niektórych customowych mapach kretynizmem jest, że każdy żołnierz tacha ze sobą ładunek wybuchowy, totalny bezsens. No i jeszcze ta atomowa artyleria. taka doskonała a nie da się postawić zasłony dymnej.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #70 on: 14 September 2006, 02:27:04 »
Quote
Zdzira :
 Noz,Bagnet,saperka,piacha,kopniak,Zidane nie wiem co kolwiek powinni dodac.....


fakt, to boli jak stoi sie jak przed egzekucja
moznaby jescze zrobic opcje aby granty rzucac jak kamienie (aby nie wybuchaly),a blo jako tluczek ;)

zidane heheheheheeheheheheh

Sowson

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #71 on: 15 September 2006, 08:53:34 »
Quote
piter306 :
Ja czekam na więcej niż 32 graczy na serwerze (czy jest to w RO możliwe?), w FH walki przy 64 ludziach potrafiły mieć wspaniały klimat. W RO 16 ludzi ma strona to jest trocha za mało.
 Niemiecka strona powinna otrzymać lekarstwo na małe zielone ciulstwo (Ba 21) , albo Panzera II, albo jakiegoś PSW, z 20 mm działkiem. Najlepiej byloby clown cara wogóle usunąć z gry bo na czołgowych mapach rozwala klimat ( Black Day July, gdzie Ba 21 nie występuje jest świetne), jeśli SdKfz jest u Niemców do transportu piechoty, to Kufajmany niech popychają piechty albo wożą się jakąś ciężarówką. A jak nie to zastąpić SdKfz przez PSW.
Na niektórych customowych mapach kretynizmem jest, że każdy żołnierz tacha ze sobą ładunek wybuchowy, totalny bezsens. No i jeszcze ta atomowa artyleria. taka doskonała a nie da się postawić zasłony dymnej.


Rzeczywiście aby wyrównać siły powinni dodać Niemcom SdKfz 223 ( karabin maszynowy MG-34 ) odpowiednich rosyjskiego BA 21, na tomiast odpowiednikiem T-70M (chyba bo dokładnie nie znam się na ruskich czołgach lekkich) powinien być Panzera II.Co do odpowiednika SdKfz 251/1 (Hanomag) to wystarczyło by dodać ruskim M3A1 Half-Track  amerykańskiego który był w dużych ilościach używany przez ruskich.

modenuss

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #72 on: 15 September 2006, 09:06:11 »
Witam,

Według mnie czołgi potrzebują że tak się wywarze –dopieszczenia-
1.   Jak już wyżej zostało stwierdzone komicznie wygląda rozpędzona kilkudziesięciu tonowa bestia stająca prawie dęba napotkawszy na swojej drodze : płot, drzewko…..etc.
2.   Następną dość rażącą  sprawą jest wygląd wyskakującej załogi, nieraz Miałem przyjemność oglądać czołgistę  który właśnie wyskoczył ze swojego tanka i stanął nad nim na ok.2m

Qbeesh

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #73 on: 15 September 2006, 15:51:21 »
Przydałoby sie zeby przy śmierci gracz zwalniał klasę. Bo wkurzaja mnie łosie, które przez 5 h biegają ze snajperką, której nie potrafią używać a jedyna ich zasługa to to że mają szybsze łącze i szybszy komp dzięki czemu pierwsi na mapę wchodzą.

Co do łusek z karabinów:
Nie sądzę, żeby się cieło KMy i PMy sypią towarem aż miło patrzeć. Wygląda mi to raczej na niedopatrzenie.

Miotacze przydałyby się, nie powiem. Jakiś FlamenWerfer 36 czy coś.

Goral

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #74 on: 15 September 2006, 16:03:13 »
Quote
Zdzira :
Noz,Bagnet,saperka,piacha,kopniak,Zidane nie wiem co kolwiek powinni dodac.....

Już widzę akje na Basowce:
OK, teraz tylko Zidane!
albo
Horse Game Mode On
:D