Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Carpathian Crosses

Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod

<< < (2/12) > >>

stkprfritz:
Wez pod uwage ze wlasnie w poczatkowych konstrukcjach pancerze czolgow byly nitowane baa wlosi posuneli sie dalej i w swoich czolgach pancerze mieli skrecane na srubach :D wspoczuje tym biedakom bo to byla pewna smierc. Nie tylko przez wizjery mam zdjecie zrobione w muzeum czolgow w Bovington ktore przedstawia postrzelane jak sito pz I z afryki ktore to mialo przestrzeliny na wylot z boku kadluba i wiezy w miejscu gdzie mogly znajdowac sie kolana dowodcy lub plecy kierowcy i pewnikiem zabilo zaloge mimo iz czolg byl sprawny

Wittmann:
kurcze ty wiesz co piszesz najpierw mówisz :
--- Quote from: ---
--- End quote ---
mimo iz nie doszlo do penetracji pancerza
--- Quote ---
--- End quote ---
a potem piszesz że pzII był przestrzelony na wylot ,wiesz co to znaczy penetracja? a jak zabiło załoge to był sprawny(jeździł później) a jeśli też przestrzeliło silnik lub przykładwo przekładnie napędu np.przyrżady kierownicze ,skrzynie biegów,biore pod uwage że sprawny to znaczy  nadaje sie do jazdy a nie że można w nim posiedzieć bo nie jest po wybuchu,czy ma tylko pare dziurek

Rozumny(PL):
"Crew can be killed from penetrating shells" ja to rozumiem tak, trafiając np. z PTRD w stanowisko kierowcy R 35 zadamy uszkodzenie pojazdowi jak i zabijemy kierowcę, a strzelec (w czołgu) będzie mógł zająć miejsce poległego i jechać dalej.

Poza tym podczas wchodzenia na drabiny nie będzie można używać broni, a nie tak jak w RO że koleś z MG 42 w łapach wchodzi po pionowej drabinie bez użycia rąk.

stkprfritz:
wiem co napisalem i wiem co widzialem a to ze nie potrafisz sobie tego wyobrazic to trudno

Wittmann:
moge za to sobie wyobrazić jaka przestrzelina jest w twojej głowie :) ,z resztą w sherman firefly i cromwell też był nitowany a nie są to czołgi z początku wojny a nity sprawdzały sie czasem lepiej niż spaw bo nie puszczały na całej długości a nie zawsze musiały ranić,no i też każdy czołg nie był równie mocno spawany

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version