Author Topic: Problem z mapa Zhimotir  (Read 5039 times)

kazmirzk

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« on: 27 February 2008, 14:37:28 »
Mam jakis blad w plikach od mapy Zhitomir. Za kazdym razem jak wlacze ta mape jakis czas dziala normalnie, po czym nagle gra sama z siebie zaczyna sie strasznie ciac i nie da sie nic zrobic.. Mam istny pokaz slidow, i trwa on do konca tej mapy. Ostatnio takie cos powtarzalo mi sie 4 razy, 4-rotnie wylaczalem gre i wlaczalem od nowa i za kazdym razem blad powracal.. i dzieje mi sie tak tylko na Zytomierzu Nie chce mi sie od nowa instalowac gry.. Wie ktos moze czy wgranie od nowa samej tej mapy mogloby pomoc? Czy potrzebne sa do niej jakies dodatkowe, powiazane z nia pliki, np textur czy dzwieku?

cichy.

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #1 on: 27 February 2008, 15:07:37 »
może zrób to wszystko co w faq ( wejdz w steam sprawdz poprawnosc plików cache itp), a jeżeli to nie da rady to przeinstaluj orke, chyba, że ktoś inny ci doradzi :)

kazmirzk

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #2 on: 27 February 2008, 15:34:17 »
Czytalem juz FAQ, ale tam nie ma tego mojego problemu.. Ja nie mam ogolnych zawiech gry, bo problem wystepuje tylko na tej jednej konkretnej mapie.. i pojawia sie niespodziewanie po jakims czasie gry.. Cache mam dobre.. a jak juz mowilem nie chce przeinstalowywac calego RO.. Stad to pytanie czy samo wgranie od nowa mapy + plikow z nia powiazanych wystarczy.. dlatego ponawiam pytanie:

Czy potrzebne sa do niej jakies dodatkowe, powiazane z nia pliki, np textur czy dzwieku?

[E'sS]

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #3 on: 27 February 2008, 15:54:33 »
Kumpel z mojego teamu miał podobny problem z inną mapą, pomogło wywalenie mapy z katalogu i wgranie od nowa.

kazmirzk

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #4 on: 27 February 2008, 16:11:23 »
Ok.. dzieki Bathin.. o to mi wlasnie chodzi ;) tyle ze niektore mapy, maja pliki powiazane.. Np wiekszoswc customow.. i jesli usune sama mape blad moze nadal wystepowac, bo problem moze lezec np w animacji czy czyms innym..

Bathin: a ten Twoj kumpel z E'sS po usunieciu mapy wgral ja sam, czyli wzial od kogos, czy sama mu sie sciagnela poprzez steam??

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #5 on: 27 February 2008, 18:49:22 »
Nie wiem czy to w ogóle rozwiąże Twój problem, bo gdyby plik mapy był uszkodzony (czytaj inny checksum) to po prostu RO wyświetliła by błąd coś tam coś tam mishmash, czy jakoś tak (chyba że porównywana jest tylko wielkość plików, ale tego nie wiem).
Jeżeli chodzi o pytanie czy steam dociągnie (po weryfikacji plików gry) to tak - bo to mapka standardowa od chyba przedostatniego patcha, jeżeli chodzi o "pliki dodatkowe" to ich nie ma.

kazmirzk

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #6 on: 27 February 2008, 19:16:24 »
ok, dziekuje Bart.. RO nie wyswietla bledu gdyz mapa sie wlacza, i dziala poprawnie przez pare minut.. ale pozniej zaczynaja sie problemy.. Dostalem juz od kumpla mape, mam nadzieje ze teraz bedzie w porzadku, ale nie mam narazie czasu przetestowac..


:con wgranie mapy od nowa nic nie dalo, znow mam lagi takie, ze grac nie moge..

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #7 on: 16 March 2008, 21:08:00 »
zachowaj pliki User.ini, RedOrchestra.ini z katalogu common/System i wywal katalog common i zassij gre od poczatku - 2.7GB
ja mialem ostatnio jakies kosmosy i nie moglem sie na inee polaczyc za cholere

kazmirzk

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #8 on: 16 March 2008, 22:17:13 »
Kaszpir a nie ma innego sposobu? bo jakos sciaganie calej gry nie jest mi na reke.. A gdybym zainstalowal gre zamiast jej sciagac, a poprostu dociagnalbym reszte plikow?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #9 on: 16 March 2008, 23:34:18 »
ale on kompresuje transfer i z tego wychodzi mniej niz 2.7giga
bo sprawdzalem i z wyliczen mi wychodzilo ze bedzie sciagal 3h a wyszlo jakos 1 godzina

kazmirzk

  • Guest
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #10 on: 17 March 2008, 09:06:45 »
Z tym ze ja mam neta 512.. i w 1 godz to sciaga mi plik ktory ma kolo 200 mb..

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Problem z mapa Zhimotir
« Reply #11 on: 17 March 2008, 19:10:21 »
zostaw na noc albo na 8h jak bedziesz w szkole/w pracy