Author Topic: Tego jeszcze nie było...  (Read 3181 times)

Jaras170

  • Guest
Tego jeszcze nie było...
« on: 23 February 2008, 13:00:19 »
Słuchajcie, mam taki problemik. Mam oryginalną RO z "Cenegi", która ładnie się zainstalowała i bezproblemowo  "zakotwiczyła" w Steamie. Gierka się ładnie odpala, ale tylko do głównego menu. Kiedy chcę wybrać jakąś mapkę do zagrania to następuje przejście do ekranu "Zrzucanie do mapy" i potem albo następuje zawieszenie komputera i brak reakcji na wszystkie bodźce oprócz "reset", albo przy kolejnej próbie uruchomienia na dole pojawia się Pasek zadań (ten ze Startem) i na tym pasku wyświetla się taka "franca", która zwie się "Enigma SAPI" i na dodatek posiada ikonkę instalatora, wtedy również dochodzi zawieszenia komputera z tym, że nie całkowitego.Możliwe jest użycie klawiszy Alt+Ctrl+Del i wyjście do systemu.     Co z tym zrobić? Mieliście już coś takiego? Jak sobie z tym poradzić?

P.S.: Mój komputer posiada następujące parametry: Procesor Intel 3,46 GHz, 2 GB RAM-u, grafika GF 8600 GT.

P.S. 2: Dokonałem zmian parametrów podanych tutaj: http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=faq&cid=3  ,ale to także nie przyniosło poprawy.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką okazaną pomoc. Jarek.