Author Topic: team enclave - rekrutacja  (Read 11670 times)

Equalibrum

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #30 on: 25 February 2008, 21:58:59 »
Tez mam "malego" potworka ;) a prawda jest taka ze dluzej posiedzisz przy danym tytule tylko i wylacznie jesli masz z kim grac.

Kiedy zaczynalem przygode z RO to najpierw zostalem namowiony na zakup tej gry przez kumpla i z nim przez jakis miesiac pogrywalem co jakis czas potem braklo czasu (nowe tytuly, szkola, inne wazne rzeczy :P ) i RO poszlo w odstawke. Minal miesiac, dwa, trzy i pewnego dnia patrze, ale, ale "co to bedzie mi tu zasmiecac kompa nie gram a miejsce zajmuje usunac !" Jak postanowilem tak uczynilem RO polecialo z hukiem z twardziela i tak minely kolejne dwa miesiace az pewnego razu


 przylatuje do mnie ten sam kumpel i mowi ze jakas nowa latka ze w pyte i w ogole no to mysle sobie okej sprawdzimy. Troche sie posciagalo potem szybka rundka na przypomnienie jak to sie je pogralem miesiac i znowu zaczelem sie nudzic, az tu nagle niespodziewajka chca mnie do jakiegos klana. Z poczatku sobie mysle co to oni chca mnie w konia zrobic zarty sobie stroja?, ale jakims cudem zostalem dumnym czlonkiem bse :P potem to juz poszlo gralo sie i gra bezustannie z kumplami z klanu mozna sie posmiac pogadac jest wesolo i tak to sie juz ciagnie pol roku jak nie wiecej :P

Wniosek z tej historii jest taki ze dla mnie zywotnosc danego tytulu przedluzaja ludzie z ktorymi gram bo mimo iz gra bedzie najwybitniejsza w koncu sie znudzi jak nie bedzie sie z kim nia cieszyc. I moja przygoda z RO zakonczy sie dopiero kiedy wiekszosc aktualnego bse pojdzie gdzies i moze wtedy uda mi sie skonczyc wreszcie Wiedzmina :)


btw. czas pomiedzy RO a RO umilam sobie wszystkim co popadnie :P od CoDa 4 poczawszy na Cannon Fodderze i Guitar Hero 3 ( ps3) skonczywszy i jakos sie nie nudze. Moze chodzi o roznorodnosc :D

Skar

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #31 on: 25 February 2008, 22:31:30 »
Yhhh... Ale kręcisz... Najpierw to Cię chcieliśmy do 2nd.AD :D ale w dziwnych okolicznościach nie chciales :blush :p

***Coz Nie wykreciles sie na dlugo i tak gramy teraz razem :D***

Co do takich gier jak RO to cała prawda. gra sama dla siebie jak dla mnie nie ma sesu. To jest jednak gra zespołowa a na publkach to nie to samo.
Myslę że dlatego też w tej grze tak trudno o nowych graczy gdyż szybko sie nudzą grą z publika. Nie ma tu takich akcji jak w CS, ze i samemu mozna byc pr0. A żółto-dziobów do klanu się nie bierze

Equalibrum

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #32 on: 25 February 2008, 22:41:51 »
ta chcieliscie mnie ale dostalem cynk ze raczej to nie bedzie dobry pomysl :P co prawda potem cala ta afera z bse tez nie byla trafiona ale niby skad mialem wiedziec ze cos takiego sie wydarzy ? :P

Ta teraz gramy razem i dzieki temu codziennie rano nawalam glowa o umywalke sprawdzajac czy moze jednak to tylko zly sen ? :P

Ale jesli szarzy uzytkownicy sie zrzesza jakos to cos moze z tego byc np patrz inicjatywa GFS (czy jakos tak :P) bylo ich kilku potem liczba wzrosla a teraz sa juz w Fsq i graczy troche przybylo :) gdyby tak wszyscy potrafili ehhhh marzenia :D

cichy.

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #33 on: 26 February 2008, 09:24:12 »
Z tematu o rekrutacji zrobiła się kartka z pamiętnika ;D Wawer jak zobaczy to na was mruknie pod nosem.

A co do samej rekrutacji to chyba będziecie musieli poszukać pomiędzy Świeżakami jeżeli chcecie kogoś znaleźć, bse tak nekola znalazło :).

Raczej jedna wydaje mi się, że nie chce wam się nianczyć noobków bo henia żartów nie będzie rozumiał... No ale co innego zostało?

Wawer

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #34 on: 26 February 2008, 11:12:03 »
A niech sobie gadają... przynajmniej coś się dzieje:D

Daazzz

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #35 on: 26 February 2008, 12:34:59 »
Dobrze gadaja dac im Vodki:p:p:p:p

Skar

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #36 on: 26 February 2008, 16:19:41 »
Tego jeszcze nie grali  :D rozdają Wódke za spam :D :D :D
:yes

Daazzz

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #37 on: 26 February 2008, 20:34:25 »
Quote
Skar :
Tego jeszcze nie grali  :D rozdają Wódke za spam :D :D :D
:yes


hehe nom Skar nie chodzilo mi za bardzo o wodke w postaci alkoholu ale o Vodke:D:D:D nom ale głodnemu chleb na mysli a głodny głodnemu wypomnii:p:p:p

Skar

  • Guest
team enclave - rekrutacja
« Reply #38 on: 26 February 2008, 21:50:04 »
Domyśliłem się, ale pomyślałem, że przeczytasz sobie, zlitujesz sie :D i podeślesz biednemu buteleczke :D
Bog kazał się dzielić :D

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
team enclave - rekrutacja
« Reply #39 on: 28 February 2008, 16:36:25 »
Quote from: bse tak nekola znalazło

nie to Nekol znalazł BSE i już został,he he:p