Author Topic: Nowy update !  (Read 6212 times)

Gustlik

  • Guest
Nowy update !
« on: 25 January 2008, 08:52:01 »
Niewiem czy jusz ten topic jest ale patch dzisiaj wychodzi :) nareszcie cos nowego :)

Skar

  • Guest
Nowy update !
« Reply #1 on: 25 January 2008, 12:42:52 »
Masz Newsa na stronie głównej...

coval^^

  • Guest
Nowy update !
« Reply #2 on: 25 January 2008, 19:21:02 »
a mnei sie tam wcale steam nei update'owal :/

Skar

  • Guest
Nowy update !
« Reply #3 on: 25 January 2008, 19:25:14 »
O ja Cie :D no nic dziwnego ;) bo to dodatek nieoficjalny ;-) jak wejdziesz na server na ktorym jest mapa z tego patcha którą ktos tam wrzucil to Ci sie pobierze ;-)

kazmirzk

  • Guest
Nowy update !
« Reply #4 on: 25 January 2008, 19:49:48 »
a mam takie pytanie.. czy jak zainstaluje ten dodatek to mapy Berezina, Elnya i Tractor Works zostana mi update'owane na wszystkich serwerach czy tylko tych jadacych na dodatku? bo chcialbym zachowac tez te standartowe mapy..

cichy.

  • Guest
Nowy update !
« Reply #5 on: 25 January 2008, 19:56:18 »
berezina z tego co wiem ma chyba jakieś dodatkowe oznaczenia, co do innych to nie wiem, sam dodatek jakoś nie jest aż tak fantastyczny, chociaż ta nowa mapka zimowa nie jest zła, podczas gry biją jeszcze po oczach liczne bugi, zombie itp.

Skar

  • Guest
Nowy update !
« Reply #6 on: 25 January 2008, 20:34:13 »
zombie ^^ (Mapki zmodyfikowane mają dopisane daty ;-) )

pol77

  • Guest
Nowy update !
« Reply #7 on: 25 January 2008, 21:02:02 »
Quote
...podczas gry biją jeszcze po oczach liczne bugi, zombie itp.

Taa,na mapie PariserPlatz każdy jeden trup to "zombie" nawet jak gość leżał i dostał kulke w twarz to momentalnie stanął na baczność  :D

Mati

  • Guest
Nowy update !
« Reply #8 on: 26 January 2008, 09:32:32 »
Patch już jest.

Mappack - http://files.filefront.com/RO+Minion+Works+January+2008+Maps/;9508266;/fileinfo.html
Pojazdy - http://files.filefront.com/RO+Ahz+Two+Vehicles+Beta/;9508320;/fileinfo.html

Admini serverów muszą ściągnąć również te pliki:
htpp://files.filefront.com/RO+Minion+Works+January+2008+Maps+Admin/;9508270;/fileinfo.html - Mappack
http://files.filefront.com/RO+Minion+Workz+January+2008+Vehicles+Admin/;9508319;/fileinfo.html - Pojazdy

Po ściągnięciu należy wypakować wszystkie pliki do folderu z grą.

Później dam na główną, jak BBCode zacznie działać tak jak należy.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy update !
« Reply #9 on: 26 January 2008, 10:51:10 »
ah o to ci chodzi, niestety ale bbcode nie akceptuje linkow ze srednikami  - wg standardu sieciowego chyba nie jest to wogole poprawne.
ale zaraz i tak zrobie na naszym serwerze mirror, juz to sciagnalem, musze tylko artykuly napisac

Update #2
Mamy swoją listę mirrorów. Dla graczy:
MinionWorkz Ahz_Two_Vehicles_Beta1, czyli pojazdy.
MinionWorkz MinionWorkz January2008 Maps, czyli mapki.

Oraz coś dla adminów, jeśli chcą wprowadzić modyfikacje na swoje serwery:
MinionWorkz January2008 Vehicles Admin, pojazdy.
MinionWorkz MinionWorkz January2008 Maps Admin, czyli mapki.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nowy update !
« Reply #10 on: 26 January 2008, 15:32:25 »
A ja dodałem do Mapowiska zarówno paczuszkę z mapami (sekcja Mappack), mapki "luzem" jak i pliki z AHZ-tu (sekcja Mutators). Dodatkowo mapa RO-PariserPlatz-III-pak której w paczce nie ma a wykorzystuje ten update :)

Highwayman

  • Guest
Nowy update !
« Reply #11 on: 26 January 2008, 15:57:27 »
Problem z zombiakami na parizerplatzu to problem parizera a nie całego packa. Zresztą problem z którym twórcy parizera męczą się od wcześniejszych wersji tej mapy nie związanych jeszcze z twórczością minion workz.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nowy update !
« Reply #12 on: 26 January 2008, 16:08:11 »
Quote
Highwayman :
Problem z zombiakami na parizerplatzu to problem parizera a nie całego packa. Zresztą problem z którym twórcy parizera męczą się od wcześniejszych wersji tej mapy nie związanych jeszcze z twórczością minion workz.


Sam tego nie sprawdziłem, bo akurat zawsze miałem instalowaną tą mapkę "offline", ale ponoć problem zombi pojawiał się zawsze kiedy ktoś sobie dociągał mapkę z serwera, a jak ją miał zainstalowaną własnoręcznie to tego problemu nie było (tak jak w moim przypadku). Nie mam pojęcia co takowy efekt wywołuje no i szkoda jeżeli jeszcze się z tym nie uporali, no ale mapka jest do zainstalowania w MAPOWISKU co powinno rozwiązać ten problem, jeżeli nie... no cóż uwagi kierować na anglojęzyczne forum RO :p

Gustlik

  • Guest
Nowy update !
« Reply #13 on: 28 January 2008, 15:10:18 »
Dla mnie jak narazie to bardzo fajny dodatek najfajnieszy chyba jest Pak Vagen (skd.fz 251) z pak 38 dobry na IS-a ale z ukrycia :D uwazam ze powinni dodac nowe umundurowanie bo mundury w "Feld Grau" juz wychadza z mody :D