Author Topic: Zawartosc servisu.  (Read 4338 times)

asn

  • Guest
Zawartosc servisu.
« on: 16 August 2006, 08:34:10 »
Sadze ze nalezy dodac cos wiecej. Chodzi mi o "download" np jakies tapety, filmy itp itd. Musi byc cos co bedzie przyciagac internautow na ta strone. Moze tez jakas reklama w innych mediach by sie przydala, moze na innych servisach. Glownym moim pomyslem jest to aby zrobic dzial DOWNLOAD.
Pozdro

trawiator

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #1 on: 16 August 2006, 12:18:35 »
A co w tym dziale download mialo by sie znalezc?
Mapy juz sa, tapety mozna wziasc z dzialu galeria, filmik tez.
Robic dzial download i dac w nim np. steama, teamspeaka czy ventrillo mija sie z celem za duzo tego w necie i nie ma potrzeby robic kolejnych mirrorow.

Goral

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #2 on: 16 August 2006, 17:10:51 »
Każdy z użytkowników ma do dyspozycji miejsce na serwerze gdzie może umieścić do 10240kB danych z tym, że jeden plik może mieć max. 1024kB. To jest dużo jak na autoprezentację czy podzielenie się z innymi ogólnie dostępnymi dobrami.

Dzi@du

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #3 on: 16 August 2006, 20:51:02 »
Poczekajcie aż będą patche to zrobicie dział "Patche" :)

pastor44

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #4 on: 16 August 2006, 20:53:38 »
Coz patchy do Ro nie będzie poniewaz wszystko jest w Steam
A co do działu to moze byc z mutatorami albo modami...

Dzi@du

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #5 on: 16 August 2006, 20:58:06 »
eh ;) To nie wiedziałem:> Tak więc starczy moim skromnym zdaniem serwis jest po to żeby były newsy i forum i tak nic innego się nie przegląda w serwisie ...

EDIT: Acha i byście wyjebali tą galerie po prawej stronie jak wchodzi się na stronke bo non stop się ładuje ...

pastor44

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #6 on: 16 August 2006, 21:30:13 »
Dokładnie tez mam ten problem a dokładnie chodzi mi o usunięcie tego filmiku<czy tez filmików>

Goral

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #7 on: 16 August 2006, 21:48:10 »
Załatwcie sobie lepsze łącze :) Albo ściągnijcie sobie ten filmik na kompa raz i już nie będzie się ściągał więcej...

Dzi@du

  • Guest
Zawartosc servisu.
« Reply #8 on: 17 August 2006, 07:42:37 »
Ale po co komu ten film? Filmy ściągałem jak nie miałem gry i były zapowiedzi ... I nie lepiej wklepić dwie tapetki zamiast tego filmu?


btw. Na łącze nie narzekam, co prawda słapy download ale mam zajefajne pingi niemieckie serwery <40 ;)