Author Topic: Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?  (Read 10205 times)

PrezesOi

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« on: 15 August 2006, 20:54:49 »
Darmowe dni zakończone - przyszłe plany
Autor: [RO]Wilsonam

Jak zauważyła większość z was, zakończyły się darmowe dni testowe. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w tym, że zakończyły się sukcesem. Nie pozwolimy, aby na tym doświadczeniu "osiadł kurz", lecz postaramy się z niego jak najwięcej nauczyć i wykorzystać to w przyszłości.

Ponadto, pracujemy intensywnie nad następnym darmowym uaktualnieniem. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku września będziemy mieli więcej informacji na ten temat. Poza tym, dążymy do sfinalizowania naszego planu, aby wydać całą serię darmowych uaktualnień do 2007 roku - jednak na ten temat, będzie mowa w przyszłości!

[_]
Jak sądzicie co się w nim znajdzie? we wrzesniu bedzie więcej wiadomo... moim prywatnym "marzeniem" byłoby więcej modeli pojazdów, lub możliwość używania tego sprzętu który na razie jest dekoracją-te wszystkie armaty ppanc, moździerze.... byloby pycha.

Goral

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #1 on: 15 August 2006, 21:03:39 »
Może warto by było napisać do producenta prośbę o wstarcie tych elementów i zrobienie ich aktywnych.
Dzieła przeciwpancerne porozrzucane na niektórych mapach, czy moździeże to faktycznie byłoby miodnie :D

Razer

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #2 on: 15 August 2006, 21:03:51 »
Nom, ale na 100% nie do tego dążą. Pewnie poprawią Bugi, dodadzą jakieś pojazdy, nowe mapy i to wszystko.

Kowal

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #3 on: 15 August 2006, 21:12:53 »
Ja bym chciał, żeby naprawili błąd jak po załadowaniu mapy i zaczęciu gry nie można się ruszyć(opisywany na forum).

pastor44

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #4 on: 15 August 2006, 21:14:27 »
Niestety tak to juz jest, jesli gra dobrze sie sprzeda i odniesie sukces to
niestety producenci nie zbyt chetnie patrzą na nowe innowacje które mogłyby
 zmienic charakter rozgrywki (przyklad to Day of Defeat)...

Mati

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #5 on: 15 August 2006, 21:19:19 »
Bugi to napewno poprawią. To jest cel prawie każdego patcha. Myślę, że dadzą jakąś nową mapę albo jakieś nowe opcje... Np. Wyżej wymieniana obsługa dział, moździeży...

coralgol

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #6 on: 15 August 2006, 21:20:16 »
pewnie dodadza nowa mape, zabiora dym sl i zrobia cos z czolgami tzn. latwiej bedzie uszkodzic gasienice/silnik/wyeliminowac czlonka zalogi. moze zrobia cos z mapa, zeby byla bardziej czytelna dla dzieci :P

pastor44

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #7 on: 15 August 2006, 21:24:07 »
Możliwe ze dadzą nową jednostke pancerną a najpewniej będzie to Tiger II
jesli sugerują sie oczywiscie ankietami na forum...
Ale ja wolalbym zeby dali Ferdinanda a Ruskom KV-2!

PrezesOi

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #8 on: 15 August 2006, 21:28:52 »
wiecie, ja tu sie znalazlem z krainy BF2 gdzie kazdy patch coraz bardziej psul gre :D ... autorzy RO sprawiaja wrazenie , że jeszcze nie zapomnieli, jak to jest być graczem, i bedą szlifować ich/naszą gre do doskonałosci. Oby!

coralgol skad pomysl z zabraniem dymu? na forum oficjalnym cos takiego propaguja? wg mnie bzdura-dym dobrze uzyty jest bardzo przydatny i dobrze sie "komponuje" ogólnie z grą i klimatem.

pastor44

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #9 on: 15 August 2006, 21:41:20 »
Według moich informacji to zamiezają dodac dym ale niektórym czołgasom...

Jac00s

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #10 on: 15 August 2006, 22:17:36 »
no Prezes miejmy nadzieje ze to nie bedzie kolejny zbugowany BF2, sam jescze nie mam RO ale planuje zakupic, juz ostrze sobie zeby :D

AC| AdRain

  • Guest
Nadchodzące darmowe uakualnienie-co w nim?
« Reply #11 on: 16 August 2006, 13:42:19 »
szkoda że bez żadnych szegółów narazie ale czego można chcieć ;) niech dodadzą KV-2 ;Di poprawią PTRD