Author Topic: no i widać jaka ta scena polskiego RO  (Read 8997 times)

therion21559

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« on: 28 October 2007, 13:13:45 »
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf


no i widać jak to nowych graczy sie traktuje,

pol77: przecież wiadomo że grupa wprowadza cie na okres testowania, no raczej nie będziesz brał gości z serwa co mają najlepsze staty bo to śmieszne, z bugiem na automacie, albo snajperem bo trafił na dobry slot będziesz podziwiał kolesia, który po krótce jest słabiakiem.
Czeresniak: po wieku widze że tobie się nie powiodło i jedyne co potrafisz to bluzgać newbies'ów na słabej arenie zbugowanej gry bez przyszłości :/
WarMan: każda gra się nudzi, ale też rozwija, jeżeli sądzisz że CS to nic, że gracz po tej grze nic nie potrafi w RO to jesteś po krótce kretynem, dziękuję.
Alex: grałem wystarczająco długo w inne gry tego typu, patrz wyżej do warmena, dwa lata to strata czasu dla zbugowanej gry, poza tym gracz rozwija się na prawdę dopiero w grupie a nie na FFA, to śmieszne co mówisz.
AC| AdRain: CS?? zły pomysł? jeżeli cs kojarzy ci się tylko z hedszotami itp to się nie dziwię, pewnie zagrałeś na jakimś FFA, dostałeś heda wyszedłeś, i mówisz że szajs. pograj 3 lata to zobaczysz ocb, CS jest po prostu dla wieku z przedziału 15-19 lat i w miarę wieku szuka się czegoś dojrzalszego, widocznie tu grają też same dzieci
desperat: HAHAHA  twój nick świadczy dokładnie o twoim celnym spostrzeżeniu
komoter: dziękuję iż swój pierwszy post na tym jakże rozwiniętym forum mogłeś umieścić właśnie jako bluzg dla mnie

więcej mi sie czytać już nie chciało bo żałosne to.

pol77

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #1 on: 28 October 2007, 14:49:56 »
Proponuje często pokazywać się na polskich serwerach, a ktoś napewno Cię dostrzeże i ewentualnie zaproponuje współprace.Na forum nie widać Twoich umiejętności.

Czeresniak

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #2 on: 28 October 2007, 16:05:18 »
Quote
therion21559 :
Na początek coś o sobie
Witam, jestem doświadczonym graczem, z długoletnim stażem [koło 5 lat], wiek 20 lat. Przechodząc do gry mam duże doświadczenie, począwszy od CS'a [3 lata gry w ligach ESL, klany [MSS] [Ghaax], [hools] grupy nieznane ale w rankingach były w pierwszej 50, też nie za dobrze ale wiadomo duża konkurencja], poprzez OFP[1.5roku, grupa [Patriots of Sin]], Q3[ bardziej FFA] , TF [ tu tak samo] , teraz chcę coś zdziałać na tej arenie.



To może ja zapytam: masz dziewczynę?  Albo chociaż przyjaciół? (w realnym świecie); Potrafisz się śmiać nie używając wyrazów lol, rotfl? :O_o :D
Imponująca biografia - wpisz sobie to w CV...

WarMan

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #3 on: 28 October 2007, 20:24:21 »
hmmm dlaczego tak duzo klanow i gier? Nie potrafiles utrzymac sie w jednej ekipie przez dluszy czas, a moze jakies wspomagacze? Generalnie wyglada to jak oferta matrymonialna bardziej no ale dobra.

" Przyznam szczerzez iż gram w nią przez koło 2 miechy, ale poprzednie doświadczenia pozwalają mi pokazać już większą część mojej mocy"

Ciekawe o jakiej mocy mowisz ?? Moze jakis maly joda ?? :D Zycze powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego klanu.

Alex

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #4 on: 28 October 2007, 20:28:02 »
Z takimi przymiotami jakie wymieniłeś klany bedą się biły o Ciebie. A tak poza tematem: pograj jeszcze z rok może dwa a napewno któryś z klanów Ciebie przyuważy....

AC| AdRain

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #5 on: 28 October 2007, 22:16:59 »
w sumie z tym cs'em to nie był dobry pomysł

Desperat

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #6 on: 28 October 2007, 22:55:54 »
Albo sam sobie załóż Klan :D

komoter

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #7 on: 28 October 2007, 22:57:37 »
1. niezly poczatek  do CV
2.z tego co piszesz to niezly z ciebie wyniatacz ( tylko jakos nie kojaze cie z publiku)
3. jezeli  ustrzelisz 10/10 Henia  i przy tym nie zginiesz to napewno cie ktos wezmie :)

WarMan

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #8 on: 28 October 2007, 23:11:29 »
to z tym klanem to dobre był by najlepszy i jedyny ze swoja moca :D

Desperat

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #9 on: 28 October 2007, 23:43:23 »
Quote
therion21559 :

Witam, jestem doświadczonym graczem, z długoletnim stażem [koło 5 lat], wiek 20 lat. Przechodząc do gry mam duże doświadczenie, począwszy od CS'a [3 lata gry w ligach ESL, klany [MSS] [Ghaax], [hools] grupy nieznane ale w rankingach były w pierwszej 50, też nie za dobrze ale wiadomo duża konkurencja], poprzez OFP[1.5roku, grupa [Patriots of Sin]], Q3[ bardziej FFA] , TF [ tu tak samo] , teraz chcę coś zdziałać na tej arenie.


Niezły lans

Quote from: therion21559
Oferuję
Pośiadam wysoce wyspecjalizowany zmysł taktyczny, w CSie często odgrywałem rolę taktyka bądź snajpera.


Spróbuj się z Heniem jako snajper

Quote from: therion
Wiadomo wiek robi swoje

Oszukujesz ?? napisałeś ze masz 20
 To w końcu  ile masz lat ??
Quote from: Therion

W razie czego moge wspomóc ekipę TS'em, ale nie jest to jeden z moich ważniejszych przymiotów. To że nie wspominam o umiejętnościach w RO nie świadczy o tym że jestem w tej grze noobem. Przyznam szczerzez iż gram w nią przez koło 2 miechy, ale poprzednie doświadczenia pozwalają mi pokazać już większą część mojej mocy, ponieważ wiadomo każda gra opiera się na podobnych zasadach, kruczki w tej grze już mniej więcej widze, najlepszy no-recoil ale to tak nawiasem.

Czego oczekuję
Szukam ekipy już zgranej, potrzebującej dobrego gracza, a nie jakiejś dopiero tworzonej. Wachlarz umiejętności jakimi dysponuje pozwala mi wcielić się w praktycznie każdą rolę na polu bitwy, począwszy od riflemana a kończąc na commanderze. Tak jak już wspominałem szukam grupy zgranej, z doświadczonymi graczami, oczywiście wiek 18+, najlepiej z własnym serwerem, ale innymi też nie pogardzę.

Tak więc jeżeli jakaś grupa o preferencjach wymienionych wyżej szuka nowego mate"a, może się ze mną skontaktować mailowo: hel257@poczta.fm, bądź MSN : helixo@msn.com


Znowu lans...
Widać panowie nowy Pro w szeregach RO... bądź grzeczny na serwerkach :D BB its watching.
Jak pokażesz ze jestes taki wymiatacz.. moze ktos cie wezmie

a jak potrafisz.... zaloz 1dno osobowy klan.. RO:Ladder czeka na Ciebie z otwartymi rękoma!!!

YankeSmgn

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #10 on: 29 October 2007, 01:21:42 »
Ja pierd co Wy macie z tym Heniem ? Heniu to leszczu :D

Desperat

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #11 on: 29 October 2007, 01:46:29 »
Quote
YankeSmgn :
Ja pierd co Wy macie z tym Heniem ? Heniu to leszczu :D


:D no jakiś przyklad musi być

Chrzaszcz

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #12 on: 29 October 2007, 06:52:44 »
5 lat robi wrażenie :) powodzenia.

Wawer

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #13 on: 29 October 2007, 13:30:48 »
Nie wiem co chcecie od chłopaka.
Czytałem na forum, że niektórym klanom wciąż potrzeba graczy więc może zamiast narzekać, że brak swieżego mięska warto sprawdzić kolegę?

A tak to wychodzi na to, że na scenie same zadufane w sobie buraki są:p

AdikPL

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #14 on: 29 October 2007, 13:56:05 »
nie widzimy problemu jednak kazdy by chciał zobaczyć co potrafi , obejrzec na publiku.

Jak co to moje gg 3016799  ,