Author Topic: Ofiaruje śiebie kłanu  (Read 5690 times)

Chupacabras84

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« on: 25 September 2007, 17:22:33 »
Bezpartyjna Chupacabra posiadająca zarówno IQ minimalne wymagane do tego typu zabaw jak i mikrofon, poszukuje klanu gotowego przygarnąc biedne zwierze i zapewnic mu niezbędne minimum socjalne,broń,środki znieczulające(najbardziej respektowane są te doustne)  jak i miejsce na serwerze kłanowym. W zamian ofiaruje: Siebie, pewne umiejętności w posługiwaniu się pronią białą,palną,wybuchową   jak i starodawną sztuke walki werbalnego ataku na przeciwnika.   Lubie i potrafie (chyba)grać zespołowo.   Gram od niedawna więc moja statystyka jak na razie nie wygląda jakoś porażająco     (ranking list position 8791/player name Chupacabras84/Rank 509)  ale obiecuje nad tym popracować  : )
Zainteresowani proszeni są zgłaszać się na mój GG(4786751)
P.S. Na propozycje pisania wyprawek literackich,skeczy,prac domowych,tłumaczeń a także asysty przy tworzeniu programów humorystycznych nie odpowidam. :-)

Reaker

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #1 on: 25 September 2007, 18:50:13 »
Quote from: Chupacabras84
P.S. Na propozycje pisania wyprawek literackich,skeczy,prac domowych,tłumaczeń a także asysty przy tworzeniu programów humorystycznych nie odpowidam. :-)


A dla kolegów z przyszłego klanu, poświęcił byś się w tej sprawie?? :D

Chupacabras84

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #2 on: 25 September 2007, 19:20:54 »
Hmmm niah powinni się zadowolić  tym że będe strzelal do wszystkiego co sie rusza i nie ucieka na drzewa,oszczędzając samych kolegów8) a na dodatek wychodząc z serweru nie będe żucał im granatów na respownie:DChociaż nigdy nie wiadomo z tym pisaniem nie z granatami:)

Bathin

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #3 on: 26 September 2007, 10:58:19 »
Hmyy, patrząc na Twój wiek to może byś się nadawał do naszego klanu emerytów.
Pzdr
Ps. Tak patrząc na tytuł wątku pomyślałem że zgrywasz się z tym "kłanem", ale czytając Twojego posta zaczynam wątpić w to, sorry że zwracam na to uwagę ale widząc takie kwiatki: "pronią" i "żucał", aż mnie skręca. Polecam wkleić posta najpierw do Warda, a jeżeli nie masz to zainstaluj sobie jako przeglądarkę netu Mozillę, ma wbudowany poprawiacz.

Desperat

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #4 on: 26 September 2007, 11:36:50 »
Bathin nie czepiaj się :P :D  sam strzeliłeś byka :D


Quote
Bathin :
 Polecam wkleić posta najpierw do Warda,


:D

Bathin

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #5 on: 26 September 2007, 12:23:23 »
O lol, ale to nie z ojczystego języka:D

Chupacabras84

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #6 on: 26 September 2007, 15:13:02 »
Post jest jak najbardziej na serio.Powodem właśnie takiej formy a nie innej jest ostra niechęć do nudy konwenansów zachowań sztampowych a także wrodzone poczucie humoru (nieco walnięte co prawda ale...) nieco przeciętnie wygląda coś jak "szukam kłanu'taki typ to jest dobry na podania o prace.  
Quote from: bathin
sorry że zwracam na to uwagę ale widząc takie kwiatki: "pronią" i "żucał", aż mnie skręca.
ty wiesz co mój ward powiedział mi dokladnie to samo:)
PS
Quote from: Despero
Bathin nie czepiaj się :P  sam strzeliłeś byka  
Quote from: Batia
O lol, ale to nie z ojczystego języka
polski też nie jest moim ojczystym językiem tylko ukraiński (znam 3:D)
Aha tak na wszelki wypadek obiecuje na polu boju zachowywać się normalnie(w Miarę).:D  ktoś czytając moje posty mógłby sobie pomyśleć że na polu boju wyrżnął bym całą drużynę w pień KM-em a następnie odpalił bym skręta od rozpalonej do białości lufy.Bathin jak nie wiesz czy bym się nadawał do Klanu geriatryków:)to nie wiem wypróbuj mnie jakoś

AdikPL

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #7 on: 26 September 2007, 16:30:11 »
oki odezwij sie na gg 3016799   zobaczymy co potrafisz

Bauer

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #8 on: 22 November 2007, 15:18:31 »
A ja się zastanawiałem z skąd  Bathin wytrzasną  Chupacabrasa :D

[E'sS]

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #9 on: 22 November 2007, 15:31:34 »
Pro łama jest w kłanie:D

YankeSmgn

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #10 on: 22 November 2007, 15:32:03 »
Quote
Bauer :
z kąt  


Pierwszy raz widzie, zeby ktos napisal  "z kąt". Zawsze pisali skond, zkond, z kond, z kąd i wiele innych, a pisze sie SKĄD ! :)

Wawer

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #11 on: 22 November 2007, 16:54:28 »
A ja juz raz widziałem jak ktoś pisał "z kąd".

Poza tym co wy tu jakieś wykopaliska robicie?

Chupacabras84

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #12 on: 22 November 2007, 16:59:18 »
Quote
Bajer :
A ja się zastanawiałem z kąt  Bathin wytrzasną  Chupacabrasa :D
A co muślaleś że taki talent przejdzie niezauważony?:D
Quote
[E'sS]aka Batia:
Pro łama jest w kłanie
I za to masz odemnie granat na respie8)



Quote
YankeSmgn :
Quote
Bauer :
z kąt  


Pierwszy raz widzie, zeby ktos napisal  "z kąt". Zawsze pisali skond, zkond, z kond, z kąd i wiele innych, a pisze sie SKĄD ! :)


Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?
1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
1 którzy przeniesie temat do działu &񗝎Oświetlenie&񗝍
2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu &񗝎Elektryka&񗝍
7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki
5 którzy pojadą tym co wytykali błędy
3 którzy poprawią te błędy
6 którzy będą się kłócić czy pisze się &񗝎żarówka&񗝍 czy &񗝎rzarówka&񗝍 i 6 którzy powiedzą im że są głupi
2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się &񗝎lampa&񗝍
15 wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się &񗝎żarówka&񗝍
19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach
11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
13 którzy zacytują kilkanaście postów, a pod cytatami pisząc: &񗝎Ja też&񗝍 / &񗝎Zgadzam się&񗝍
5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek
4 którzy napiszą że &񗝎TO JUŻ BYŁO!&񗝍
13 którzy napiszą żeby &񗝎szukać&񗝍, zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
1 który okazyjnie zapyta się : jak wymienić klakson ?
1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.
15 którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie podkręcania żarówek.

[E'sS]

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #13 on: 24 November 2007, 10:26:17 »
Panowie z enclave, Bauer jest Ślązakiem, trochę wyrozumiałości dla jego ortografii:D
Btw, Chupac jest Ukraińcem.

Bauer

  • Guest
Ofiaruje śiebie kłanu
« Reply #14 on: 25 November 2007, 14:16:51 »
Dzięki Bathin. Przepraszam szczerze za ortografie ale niestety mam z tym problem.