Author Topic: Aktualizacje RO  (Read 3793 times)

Waffen_dziki

  • Guest
Aktualizacje RO
« on: 24 August 2007, 12:51:59 »
Witam,

Czy można aktualizować RO nie tylko przez automatyczną aktualizację (Steam) lecz także przez wgranie odpowiedniego patcha ?
Jeśli tak, to skąd takiego patcha ściągnąć ?
Pytam ponieważ mam w domu wolne łącze (128 kbit) i automatyczna aktualizacja zajęłaby kilkanaście godzin.
W pracy natomiast mam łącze 512 kbit. Mógłbym tam sciągnąć i wgrać to w domu.

Wawer

  • Guest
Aktualizacje RO
« Reply #1 on: 24 August 2007, 13:04:09 »
Możesz  w pracy zassać całość i zrobić kopię zapasową. Potem w domu zainstalujesz grę z backupa . Tyle że zasysanie całości i tak potrwa długo.
Chyba ze masz grę przy sobie to szybciej pójdzie.

trawiator

  • Guest
Aktualizacje RO
« Reply #2 on: 24 August 2007, 13:04:54 »
Można tylko ściągnąć aktualizacje za pomocą Steam.
Weź do pracy RO, zainstaluj i zaktualizuj tam. Nagraj zaktualizowana wersje na CD/DVD i zanieś do domu.
Możesz nagrać katalog redorchestra znajdujący się w katalogu /steam/steamapps/common bądź możesz też skorzystać z mechanizmu Kopi Bezpieczeństwa (Backup) w Steam.
Polecał bym druga opcje, ponieważ Steam skompresuje pliki i wypluje odpowiednio przygotowany katalog do nagrania. Dodatkowo jesli nagrywasz na T to istnieje możliwość automatycznego podzielenia na odpowiednia ilość CD.

Edit: Ehh Wawer uprzedziłeś mnie a ja tak się rozpisałem :)

pyra.pl

  • Guest
Aktualizacje RO
« Reply #3 on: 03 September 2007, 19:02:36 »
A czy u was też w czasie 33 min rozłącza się ? U mnie już chyba 4 raz tak się dzieje !!:((

ciocia|Ola

  • Guest
Aktualizacje RO
« Reply #4 on: 03 September 2007, 19:15:34 »
to przerywaj ściąganie w 32 minucie i wznawiaj na kolejne 32 minuty :) Swoja droga to masz fart jak nigdy 4 razy w 33 minucie :) - chyba, że coś Ci siedzi w systemie :/

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Aktualizacje RO
« Reply #5 on: 03 September 2007, 23:49:39 »
Chrystus mial 33 lata jak dokonal zywota :)

wiara czyni cuda, probuj Waść do skutku, skoro mi za okolo 57 razem udalo sie system zainstalowac, to i Tobie sie uda zupdatowac RO :)

powodzenia życzy Pani Stenia, co skarpet nie zmienia

ps. sprobuj odpalic gruntownego checkdiska (cmd line: chkdsk DYSK: /f /r albo /p /r zaleznie od wersji jezykowej winzgrozy eng/pl ), moze masz jakies bledy na dysku i sie wywala wciaz w tym samym miejscu