Google+ IRON FRONT: Liberation 1944 – 3 LATA 6PDP! | RedOrchestra.pl

IRON FRONT: Liberation 1944 – 3 LATA 6PDP!

22 czerwca 2015 BartBear_[PL] Iron Front: Liberation '44Wydarzenia

6-ta Pomorska Dywizja Piechoty (Klan IF:L ’44) wywodzi się bezpośrednio z ludzi tworzących i użytkowników portalu redorchestra.pl, tak więc jego istnienie już 3 lata zasługuje na tę wzmiankę i tutaj :)

rocznica

16.06.2012 – to umowna data powstania tego klanu (utworzenie strony www i rejestracja na niej administracji ;)) ale zgrywanie graczy trwało już kilkanaście dni wcześniej.

W podstawowym założeniu miało być „na prawdziwie” i poważnie i za szkolenie rekrutów zabrał się prawdziwy (wówczas) Sierżant WP (teraz już PPOR. – gratulacje) Shock.

Dalsza cześć dla prawdziwie zainteresowanych ;)

Będąc samemu po przeszkoleniu wojskowym z rozrzewnieniem ;) patrzyłem na wysiłki instruktora aby z ludzi grających w różnego typu strzelanki z „bunny jumping”; różne CoDy i CSy (o „Redzi” nie wspomnę – bo to Elita świata strzelankowego, czyli było łatwiej ale i tak trochę pracy to wymagało) usiłował zrobić prawdziwe, chociaż wirtualne wojsko.

Niestety jak to bywa z gromadami ludzkimi nawet tutaj wystąpiły pewne tarcia po których z nieukojonym (przynajmniej moim) żalem Shock przeszedł na bezterminowy urlop… ale życie toczyło się dalej, pojawiali się nowi członkowie, niektórzy tylko epizodycznie, inni na dłużej a Klan rozwijał się dalej (pod światłym dowództwem Ryszki).

Pancerniacy też nie byli pokrzywdzeni i dla nich został przygotowany kilkugodzinny kurs obsługi stalowych bestii występujących w tej grze

Zespół się zgrywał, dedykowane misje były tworzone i rozgrywane i ani się nie spostrzegliśmy a pizn… eee a strzelił 1 rok 6PDP na który to został przygotowany taki film propagandowy z obchodów tej rocznicy ;)

I znowu czas mijał pomału, znowu burzliwe zmiany personalne w klanie (hardcorowcy zostali do teraz), aby się nie rozpisywać po prostu podam link playlisty ze wszystkimi archiwalnymi filmami zarejestrowanymi przez RO.PL: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4DBE50AD7D7643AE

W tym roku 6PDP ma już 3 lata i można powiedzieć, że historia zatoczyła koło, gdyż „2nd lieutenant Shock is enlisted again! Hoorah!”

3-cie urodziny nie posiadały takiej oprawy jak pierwsze (pewnie 10-te będą miały większą), ale były uczczone bardzo przyjemną misją wykonaną przez najmłodszego wiekiem i stażem w 6PDP „Twórcę Misji” – Sentiego.

Ryszka przed dniem gry zażyczył sobie żeby były jakieś niespodzianki (o których nawet on nie będzie wiedział) no i życzenie się spełniło – Steam nie pozwolił mu odpalić gry, tak więc został na nim popełniony techniczny KO ;)

W założeniu miałem nagrywać misję (w jak najlepszej jakości) i zrobić potem kolejny film offline, jednak nie mogliśmy tak zostawić dowódcy, więc poświęcając jakość obrazu streamowałem dla Niego całość na Hitboxie, zeby mógł (z niewielkim opóźnieniem) uczestniczyć w niej z nami.

Oczywiście surowy materiał został poddany obróbce do czasu akceptowalnego przez „przeciętnego widza” i wrzucony na YouTube:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zwWi_i0xdgo[/youtube]

Jednak dla chcących się troszkę pomęczyć ;) całość znajduje się w 4 filmikach w archiwum Hitboxa:

http://www.hitbox.tv/video/561551

http://www.hitbox.tv/video/561600

http://www.hitbox.tv/video/561618

http://www.hitbox.tv/video/561620

Na zakończenie, jeżeli ktoś byłby chętny do dołączenia do tego szacownego grona link na stronę klanu, gdzie należy wypełnić formularz i umówic się na rozmowę na Mumblu z dowodzącymi:

http://ironfrontpolska.bnx.pl/

3 lata6PDProcznicaRyszkaShockszkolenia


Skomentuj wiadomość w temacie na naszym forum!

Powered by WordPress and NatureFox.