Google+ RotT Beta 2 wydana – czyli „ostatni oddech kaczuchy” | RedOrchestra.pl

RotT Beta 2 wydana – czyli „ostatni oddech kaczuchy”

15 sierpnia 2011 Wiadomość z RO.pl Revenge of the Turul

Zapowiadana już jakiś czas temu następna beta RoT ujrzała (po wielu komplikacjach) światło dzienne. Według autorów jest to już niestety zarazem ostatnia odsłona tej modyfikacji, gdyż zespół zamierza skupić się teraz nad tym teatrem działań w RO2, o czym również informowaliśmy wcześniej.

Do najważniejszych zmian w nowej odsłonie możemy zaliczyć poprawienie wielu rażących błędów typu brak udźwiękowienia niektórych animacji (przeładowanie broni), podmiana prawie wszystkich dźwięków broni i pojazdów, rozszerzenie występujących nacji o Finów i jugosłowiańskich partyzantów (chociaż nie w pełnym zakresie tzn. brak jest komend dźwiękowych w tych językach), a także rozbudowa parku maszyn dostępnych w grze.
Nie będę się o tym rozpisywał, gdyż autorzy wyposażyli swój produkt w obszerne „readme” w postaci pdf’ów dla chętnych dostępne po instalacji.
W tym miejscu dochodzimy do sedna sprawy, czyli naszego instalatora który oczywiście dostępny jest tutaj. W dziale ROT do pobrania posiadamy także pliki dla serwerów i redirect’a dla adminów serwerów.
Mod w porównaniu np. do Carpathian Crosses jest żeby nie zabrzmiało to zbyt obraźliwie użyję słowa w języku obcym – foolproof czyli dla leniwych bądź niekompetentnych NIE jest wymagane instalowanie „ręczne” a istnieje możliwość ściągnięcia całości z redirecta (chociaż jest to czasochłonne i bez odpowiednich ustawień w pliku ini konieczne do powtarzania co jakiś okreslony czas, domyślnie co 30 dni).
Żeby ten news nie był zbyt „suchy” zamieszczam poniżej krótka relację z naszego inauguracyjnego i całkowicie niespodziewanego „FajtNajtu”, informując przy okazji że będziemy je odbywać regularnie w KAŻDY czwartek od 20:00.
Powered by WordPress and NatureFox.