Żołnierze > Odznaczenia i kary

Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?

(1/4) > >>

Goral:
Aby pokazać, że admini nie są jakimiś bezdusznymi stworami, wprowadzam element demokracji w tej kwestii.
Argumenty za nie przekonały nas do końca, więc niech wypowiedzą się w sondzie inni gracze. Można też napisać dlaczego "Tak" albo dlaczego "Nie".
Jeśli ktoś nie ma zdania niech nic nie pisze.
Wynik zostanie przeze mnie zaakceptowany przy oddaniu minimum 25 głosów.
Dla zainteresowanych tematem.

Bathin:
Ok, dałem na TAK, nie dlatego że Guderian jest w naszym kalnie, ale jak wcześniej wspomniałem to jeden z najbardziej kumatych 17-latków jakich znam. Nigdy nie byłem świadkiem żeby bluzgał na TS, a tym bardziej na say-u.
Pzdr
Ps. A ja bym był za tym żeby Ci którzy są na NIE napisali jednak czemu.

YankeSmgn:
Ok, mozna dac mu szanse, skoro to zrobil jego brat, a nie on.
Nastepnym razem ban na zawsze :)

AdikPL:
DAJE NA TAK
bo jesli kupi nowa gre jego brat tez moze grac wiec argumentacja ze jak sie odbanuje bedzie grał jest chybiona. DLa mnie liczy sie słowo Guderiana ze zrobi wszystko by tak nie było .
NASTEPNY WYBRYK BAN NA ZAWSZE -zgadzam sie
I daje za niego swoje poreczenie !!!

I prosze o danie mu szansy przez innych graczy.

Goral:

--- Quote ---AdikPL :
DAJE NA TAK
bo jesli kupi nowa gre jego brat tez moze grac wiec argumentacja ze jak sie odbanuje bedzie grał jest chybiona. DLa mnie liczy sie słowo Guderiana ze zrobi wszystko by tak nie było .
NASTEPNY WYBRYK BAN NA ZAWSZE -zgadzam sie
I daje za niego swoje poreczenie !!!

I prosze o danie mu szansy przez innych graczy.

--- End quote ---

Jak Guderian wywaliłby 30 zł to już by na wszeki wypadek złamał prawą rączke bratu, żeby chronić swoje inwestycje :D Za darmo nei ma motywacji :)
Rozumiem Adik, że poręczając masz świadomość, że jeśli ktoś nawywija na tym roID, to banujemy to roID oraz Twoje?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version