Author Topic: Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?  (Read 12352 times)

Goral

  • Guest
Aby pokazać, że admini nie są jakimiś bezdusznymi stworami, wprowadzam element demokracji w tej kwestii.
Argumenty za nie przekonały nas do końca, więc niech wypowiedzą się w sondzie inni gracze. Można też napisać dlaczego "Tak" albo dlaczego "Nie".
Jeśli ktoś nie ma zdania niech nic nie pisze.
Wynik zostanie przeze mnie zaakceptowany przy oddaniu minimum 25 głosów.
Dla zainteresowanych tematem.

Bathin

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #1 on: 23 August 2007, 14:47:09 »
Ok, dałem na TAK, nie dlatego że Guderian jest w naszym kalnie, ale jak wcześniej wspomniałem to jeden z najbardziej kumatych 17-latków jakich znam. Nigdy nie byłem świadkiem żeby bluzgał na TS, a tym bardziej na say-u.
Pzdr
Ps. A ja bym był za tym żeby Ci którzy są na NIE napisali jednak czemu.

YankeSmgn

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #2 on: 23 August 2007, 14:48:25 »
Ok, mozna dac mu szanse, skoro to zrobil jego brat, a nie on.
Nastepnym razem ban na zawsze :)

AdikPL

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #3 on: 23 August 2007, 14:50:08 »
DAJE NA TAK
bo jesli kupi nowa gre jego brat tez moze grac wiec argumentacja ze jak sie odbanuje bedzie grał jest chybiona. DLa mnie liczy sie słowo Guderiana ze zrobi wszystko by tak nie było .
NASTEPNY WYBRYK BAN NA ZAWSZE -zgadzam sie
I daje za niego swoje poreczenie !!!

I prosze o danie mu szansy przez innych graczy.

Goral

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #4 on: 23 August 2007, 14:54:22 »
Quote
AdikPL :
DAJE NA TAK
bo jesli kupi nowa gre jego brat tez moze grac wiec argumentacja ze jak sie odbanuje bedzie grał jest chybiona. DLa mnie liczy sie słowo Guderiana ze zrobi wszystko by tak nie było .
NASTEPNY WYBRYK BAN NA ZAWSZE -zgadzam sie
I daje za niego swoje poreczenie !!!

I prosze o danie mu szansy przez innych graczy.

Jak Guderian wywaliłby 30 zł to już by na wszeki wypadek złamał prawą rączke bratu, żeby chronić swoje inwestycje :D Za darmo nei ma motywacji :)
Rozumiem Adik, że poręczając masz świadomość, że jeśli ktoś nawywija na tym roID, to banujemy to roID oraz Twoje?

Infulat

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #5 on: 23 August 2007, 14:54:59 »
Już miałem pisać do sztabu, ale popiszę sobie tutaj :)
Tak
Powołam się na punkt 5 regulaminu dla administratorów - "Admin pod żadnym warunkiem nie może kierować się pobudkami osobistymi przy swoich decyzjach, zabronione jest też wyróżnianie jednych graczy nad innymi (każdy gracz jest sobie równy)".
Przede wszystkim na drugą część dotyczącą równego traktowania graczy, skoro wprowadzono amnestię dla zbanowanych graczy, co już samo w sobie jest moim zdaniem jest naruszeniem powyższego punktu, to proszę go już dalej nie łamać. Chciałbym zwrócić również uwagę, że odnosi się to również do jego brata.
Co nie zmienia faktu, że przy najbliższym, nie budzącym wątpliwości przewinieniu, może/mogą dostać wieczystego bana.

Proponuję również wprowadzenie do regulaminu możliwości ubiegania się o zdjęcie/skrócenie bana, ale w jakiś z góry ustalonym porządku, co umożliwiłoby zdejmowanie banów (co ostatnio często się zdarzało) bez wzniecania kontrowersji wśród graczy

albertT

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #6 on: 23 August 2007, 14:56:04 »
Swietnie cały czas wałkujemy ten sam temat- to nie on tylko jego brat wlazł na kompa i załatwił mu bana- mozna do tego było dojsc bardzo dawno temu ale żadnemu WIELKIEMU NIEOMYLNEMU ADMINOWI sie nie chciało tego zrobic- swietnie tylko tak dalej WNA, czytanie potem tych waszych wywodów na formu jest przednią zabawą. Ja jestem na tak bo chłopak nic nie zawinił!!!

AdikPL

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #7 on: 23 August 2007, 15:00:00 »
Quote
Goral :

Rozumiem Adik, że poręczając masz świadomość, że jeśli ktoś nawywija na tym roID, to banujemy to roID oraz Twoje?


TAK dobrze rozumiesz , poręczam   bo dał słowo !!!

max.pl

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #8 on: 23 August 2007, 15:21:54 »
Tak -:


1. Jeżeli odbanowaliście  99% ludzi, którzy zostali w większości zasłużenie ukarani za swoje zachowanie na Asterze - to przyjęliście zasadę, dania 2 szansy. Oczywiście cześć tych osób zapewne w najbliższej przyszłości dostanie  i tak bana. Mimo, ze posiadacie ta wiedzę - podjęliście decyzję zdjęcia im bana. Czyli nie bierzecie założenia    - że znów nabruzdają i dostaną bana.   W przypadku Guderiana, od razu założyliście ze Gustlik będzie grał na jego koncie. Trochę pokątna logika ????

2. Ban banowi nie równy. Poczytać  watek - ten o banie -  uważnie i można zobaczyć, ze niektóre osoby wogóle powinny mieć zakaz uruchamiania gry - ale dajecie im 2 szanse ok. I

3. W przypadku Guderiana, każecie go za nie swoje winy. To jest o tyle dziwne, ze  osoby  - mam na myśli te z punktu 2  -  dostają  bonus -  zdjęto im bana, który im sie słusznie należał, a Guderian zostaje podwójnie ukarany.

PS. Admin Trawiator mi napisał "Czy to uczciwe że dzieci w afryce nie mają co jeść a ty masz? Daruj sobie te teksty o uczciwości i sprawiedliwości." - Tak nie jest to uczciwe, i jest wiele organizacji i ludzi , które chcą to zmienić - gdyby jak ty większość myślała, to na Ziemi  pozostaliby sami egoiście. Uczciwość i sprawiedliwość nic nie znaczą dla ciebie - to sie nie dziwię ze zamknąłeś  temat Guderiana "Tak zamykam ten temat ponieważ jest dla mnie niewygodny!" - godna politowania wypowiedz.............

Dziki_Koziol

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #9 on: 23 August 2007, 15:22:30 »
Tak, dać mu szansę skoro dał słowo.

[E'sS]Guderian

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #10 on: 23 August 2007, 15:29:09 »
Dzieki Albert Adik Bathin Max z za mna sie stawiliscie, jestem wam wdzieczy ze postawiliscie sprawe otwarcie i przedyskutowaliscie ja na nowo. Co do adminow naleza im sie moje przeprosiny za moja powsciagliwosc i jednoczesnie podziekowania za ponowne rozpatrzenie sprawy.

Reaker

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #11 on: 23 August 2007, 15:34:55 »
Raker za...:yes
BaN oFF...:yes
Guderian BacK...:yes

AdikPL

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #12 on: 23 August 2007, 15:36:58 »
oprócz wypowiedzi naciskac w ankiecie !!!

sugabuga

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #13 on: 23 August 2007, 15:47:11 »
Oczywiscie ze tak, dawanie banow na zawsze wedlug mnie jest zbyt ostre i bez sensu. Nie mamy za wielu graczy RO i dlaczego mielibysmy ich tracic. Miesiac czasu to wystarczajaco dlugo, watpie zeby ktokolwiek po tak dlugim czasie znowu odwazyl by sie chociaz raz przeklnac.

AdikPL

  • Guest
Guderian - zdjąć mu bana z Asterów za przewinienia brata?
« Reply #14 on: 23 August 2007, 16:00:38 »
Prosze osoby które sa na nie o uzasadnianie !!! boicie sie ze głosowaliscie na nie, nie ma czego!!!