Author Topic: Nie działa HELP (jak najszybciej)  (Read 15250 times)

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #15 on: 23 August 2007, 10:32:54 »
San'owi chcialbym tylko przypomniec, ze gra jest od lat 16+ :D wiec jak dla mnie to jego oczekiwania moga sie troche dłuuuużyć, jakby nie patrzeć to beda jeszcze ze 3 lata 8)

Desperat

  • Guest
Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #16 on: 23 August 2007, 11:11:39 »
Quote
San :
i mam kolejny probalem nie moge nigdy zdazyc zeby wziac snajpera bo za wolno mi sie wczytuje pomożcie mi :((:((:((:O_o:O_o:O_o:dontgetit:dontgetit:dontgetit:con:con


Snajper jest bardzo ważną klasą.. .więc na początku radzę Ci abyś walczył riflem(Np. Mosin Nagant) albo Assalut-em (wojska szturmowe z bronią automatyczną np PPSh, PPD, MP 40 itd.) ;]
Nowym graczom odradzamy brania klas  którymi nie wedzą jak się posłużyć. Np. Wojska inżynieryjne :)

Najpierw się ograj a później chwytaj za cos trudniejszego. Poznaj mapy itd.

Witamy na froncie !! :)

W sumie z 256 MB RAM-u to nie wiem czy dasz rade ;] ale cóż próbuj :D

Zobacz jeszcze TU i TU

Bathin

  • Guest
Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #17 on: 23 August 2007, 13:35:55 »
Nawet jak zmienisz ustawienia w RO ini z takim ramem nie masz szans na broń automatyczną, a tym bardziej na snajperkę, no chyba że wbijesz się na pusty serwer:D
Pzdr
Ps. Rodzice wiedzą że grasz w taką grę ?

San

  • Guest
Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #18 on: 23 August 2007, 13:36:21 »
A dziekuje za powitanie a snajperem mi dobrze idze tylko czasami nie ma celownika (ciemność ) ;/ patrzyłem jake sa polskie serwery a wy  na jakich gracie :D a co do wieku nie przestrzegam go. A i mam 768 RAm wiec nie wiem ;/;/;/;/.

PS. Nie działaja mi kanały teź prosze o pomoc . :):):):):):):):):):):):):D:D:):):):):):):):):):satisfied:satisfied:satisfied:satisfied:satisfied:satisfied

zozolek7

  • Guest
Odp: Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #19 on: 15 April 2014, 20:25:43 »
Potrzebuję  pomocy jak wlanczam gre to wyskakuje  Microft Visual C+++Runtime Library pomóżcie.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #20 on: 15 April 2014, 20:37:40 »
W jakiej grze (napisałeś na forum Red Orchestra 1 a bardzo możliwe, że chodzi ci o RO2/Rising Storm, wolę się upewnić)? :)
Co konkretnie wyskakuje (error, okienko instalacji?). Jeśli nie masz pojęcia daj nam screena z problemem

Offline Deep22

  • Towarzysz broni
  • Posts: 59
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #21 on: 15 April 2014, 20:57:11 »
Co to znaczy "włanczać"?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nie działa HELP (jak najszybciej)
« Reply #22 on: 16 April 2014, 10:03:10 »
Co to znaczy "włanczać"?

To coś z LANem, sam widzisz,że nie włancza tylko wlancza. A co do tematu to sprawdź spójność plików gry na steamie.