Author Topic: Evil'sSquad  (Read 21206 times)

Bathin

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #30 on: 18 September 2007, 14:57:07 »
No widzisz P4st4, bo Ty cały czas usilnie słowo "evil" traktujesz jako przymiotnik, a przecież "evil" w nazwie klanu "robi" jako rzeczownik.

P4st4

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #31 on: 18 September 2007, 18:44:04 »
Przecie Pany napisałem że chyba że dodacie The przed evil i wtedy z przymiotnika będzie rzeczownik i będzie git. Adik dziwne bo gość z którym mieszkam jest angolem since he was born i skończył anglistykę na Oxfordzie więc bardziej ufam jemu niż Twojej koleżance, with all respect of course :D

kryszek

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #32 on: 18 September 2007, 22:06:09 »
Quote
P4st4 :
Przecie Pany napisałem że chyba że dodacie The przed evil i wtedy z przymiotnika będzie rzeczownik i będzie git. Adik dziwne bo gość z którym mieszkam jest angolem since he was born i skończył anglistykę na Oxfordzie więc bardziej ufam jemu niż Twojej koleżance, with all respect of course :D




Ale nie rozumiem,co to za problem jest... Chcą mieć tak,to mają tak,to ich klan jest, więc oni decydują. Poza tym ja z anglika nie jestem pro, wiec nie widzę żadnego błędu xD

P4st4

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #33 on: 19 September 2007, 00:00:52 »
No właśnie nie ma problemu, jak napisałem kilka postów wyżej  :D Proponuję zamknąć dyskusję bo się offtop w namiarze na chłopaków robi.

Infulat

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #34 on: 21 April 2008, 21:17:29 »
a tutaj CL klanu prezentuje nowy mundur klanowy przeznaczony do rozgrywek międzynarodowych. Brawa dla Bathina!!!!!!!

MajesticO

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #35 on: 21 April 2008, 21:26:20 »
bardzo orginalny

Equalibrum

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #36 on: 21 April 2008, 22:19:08 »
hehehehe Kombinezon rzadzi tylko ciekaw jestem z czego zrobiono czesc zaslaniajaca klatke piersiowa i rece bo chce sobie skombinowac podobny ale brakuje mi tylko tej jednej czesci ;/

pol77

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #37 on: 21 April 2008, 23:56:57 »
Quote
 ...ciekaw jestem z czego zrobiono czesc zaslaniajaca klatke piersiowa i rece...

Te same rajtki tyle,że rozdarte w kroku i bez stóp :D

[E'sS]

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #38 on: 22 April 2008, 08:52:01 »
Powoli wprowadzam ten mundur.
Dla innych klanów możemy zaproponować inne kolory.
Dystrybucją zajmuje się Infulat, możecie pisać do niego na GG przez 24h.
Pzdr
Ps. Na zdjęciu to Mrok nie ja:D

AdikPL

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #39 on: 22 April 2008, 09:39:45 »
Zapomniałeś Bathin dodać ze Infalut jest tez projektantem tego stroju, co prawda na twoje zlecenie  ale to jego inwencja twórcza. Ważnym elementem jest  ubiór głowy bo ilość wystających  elementów  z tej czapki  zależy od rangi ,  a kolor ochraniacza na części wrażliwe zależy od profesji w grze.

Przewidujemy tez wersje zimowa z dłuższa pelerynka

[E'sS]

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #40 on: 22 April 2008, 10:30:01 »
No tak.
Propozycja:
JC - czerwone groszki
bse -  czarno - białe kamo
enclave - z motywami snajpy i mg

AdikPL

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #41 on: 22 April 2008, 10:35:32 »
Zapomniałes o 1st bedzie w elementy "flaszek"  to motyw pod Vodke, a JC bedzie miało  osobny dla swojego pro w misie dla kryszka.

PS . Infulat przyjmuje zamowienia na kolekcje , a zwycieska  ekipa  pucharku  dostanie złoty komplet z autografami wszytkich  uczestnikow turnieju.

Chupacabras84

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #42 on: 22 April 2008, 14:01:44 »
Panowie jesteście 100 lat za murzynami ja w w takich pelerynogaciach już drugi rok do szkoły chodzę 8)

AdikPL

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #43 on: 22 April 2008, 14:43:55 »
eeee podobno w waszej szkole to tylko w stringach latacie

Infulat

  • Guest
Evil'sSquad
« Reply #44 on: 22 April 2008, 19:00:38 »
Powyższy strój został wypracowany w trakcie wielu godzin wytężonej pracy, wielu burz mózgów, analiz przeprowadzonych przez niezależnych ekspertów. Praca ta zakończyła się sukcesem, udało nam się połączyć awangardową, nowoczesną formę z treścią wypełnioną symboliką RO. Jednocześnie muszę potwierdzić fakt obecności Bathina na powyższym zdjęciu, jego zaprzeczenia wynikają jedynie z wrodzonej skromności, którą przecież tak dobrze znacie. Mrok zaprezentował zupełnie inną koncepcję, oddającą Jego mroczną duszę

Pomimo, że strój ten dosyć dobrze nawiązuje do słowa "Evil" w nazwie naszego klanu, nie wszyscy byli w pełni usatysfakcjonowani efektem wizualnym stroju.
Według ZIPa symbolika stroju nie oddaje w pełni ducha Red Orchestry, a także zakrawa na jakieś qurwa jasełka.
Wprawdzie strój ZIPa również trochę odbiega od standardów RO

ale według niego przedstawia "pożądanie gry". Cóż lubimy ZIPa, więc pozostawiliśmy to bez komentarza.
Ważny głos w dyskusji zabrał Klotzen

zwracając uwagę na funkcjonalność stroju, niestety po testach jego wynalazku nie był w stanie nic więcej powiedzieć, zresztą nie odbiega to od codzienności.
Natomiast ciekawie się prezentuje Guderian zwany Steinerem, jego strój oddaje pełen radości styl życia, "szwedzki styl życia".

Tym wszystkim pomysłom sprzeciwili się nestorzy klanu Graf z Albertem przywiązani do tradycyjnych form ubioru

Powracając do efektu naszych prac pokrótce napiszę o symbolice stroju. Czerwone majtasy w sposób oczywisty nawiązują do czerwonej krwi robotniczej na sztandarach Armii Czerwonej, umiejscowienie ma oddawać prawdę historyczną, zgodnie z którą czerwonoarmiści potraktowali chłopo-robotników("ch.. wam w d..ę"). Super kask odwołuje się w formie do kultowej pruskiej pikielhauby (której armii pruskiej spadkobiercą był Wehrmaht). Zawadiacki czub reprezentuje śmiałość i zawadiackość członków klanu, a ilość palców na grzebieniu jest czytelnym oznaczeniem rangi.
Pelerynka zrobiona jest z kosmicznych włókien przez wielu nazywana workiem na śmieci, ale to są ignoranci. Oprócz funkcji ozdobnej, pełni funkcję zasobnika na mysz i podkładkę Bathin np.twierdzi, że jest w sam raz na drugie śniadanie do pracy. Brak osłony na brzuchu ma zapewnić obserwatorom doznania estetyczne, wystarczy spojrzeć na zdjęcie, oraz dać swobodę przeponie przy wykrzykiwaniu komend na TSie. Nogawice i górna część kombinezonu zrobiona z materiału prosto z NASA daję możliwość zgrabnego i eleganckiego przemykania pomiędzy rzeszami fanek.