Author Topic: prośba do pseudo adminow  (Read 2996 times)

darekrzeznik

  • Guest
prośba do pseudo adminow
« on: 14 August 2007, 22:40:50 »
Darek33 to wielki DAREKRZEZNIK.PL denerwuje mnie zawartość śmietnika.proszę o usuniecie postu z mojego starego loginu  tz:darek33.. prosbe motywuje tym,że gdyby go zrozumiec ,ukazuje on słusznosć działań adminów hehe a co za tym idzie ? umiejętnosć szybkiej i prawidłowej oceny, pożal sie boże (wilda) kulture graczy, którzy ostatnio biorą czynny udział w temamtach na forum, (prztyczka do batina)do tego udzielił sie tam jeszcze KASZPIR do dziś niewiem co on tam odpisał, jakies bane move maker ,przyjdz z tata bo cie nie rozumie,itd.. skoro ktoś mi zrobił screena  w ( temacie hińskich petard) :) i tym ,że owego czasu jak sie okazało miałem połowe problemów z pomocy technicznej naraz z tąd roztargnienie i wściekłosc panie WILDA.. na pocieche nowicjuszom:):):)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
prośba do pseudo adminow
« Reply #1 on: 14 August 2007, 23:07:21 »
nic nie rozumiem z twjego posta.

Bathin

  • Guest
prośba do pseudo adminow
« Reply #2 on: 14 August 2007, 23:56:53 »
Hmyy, też nie bardzo kumam o co tu chodzi, a że padł mój nick (chyba mój chociaż przekręcony) to domagam się wyjaśnień i to najlepiej w naszym ojczystym jezyku.

trawiator

  • Guest
prośba do pseudo adminow
« Reply #3 on: 15 August 2007, 00:03:23 »
Ja tam myślę że w tym dziale jest odpowiedniejsze miejsce dla tego ekhm... "postu".