Author Topic: Ulubione pojazdy.  (Read 31334 times)

Szer. Brayan

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #60 on: 04 January 2009, 21:19:33 »
Mi chodzi o pojazd co mówi odi :D

Herr_Batke

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #61 on: 04 January 2009, 21:33:32 »
Popierdółka? Oki, ale tam nie ma działa tylko KM :O_o Ponadto jest miejsce na czterech pasażerów...

Szer. Brayan

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #62 on: 05 January 2009, 08:46:58 »
Quote
Herr_Batke :
Popierdółka? Oki, ale tam nie ma działa tylko KM :O_o Ponadto jest miejsce na czterech pasażerów...


Jest tam kierowca i miejsce na KM. Popierdółka wg mnie = Szybki wózek.:)

wisnia

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #63 on: 05 January 2009, 11:58:31 »
Aaa... chodzi Ci o clown car aka BA 64 ? tyle że tam nie ma działka ?! jest jeno marny km.. na czołgi to on jest dobry tylko pod warunkiem że siedzi w nim saper z plecaczkami :)

Granat

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #64 on: 05 January 2009, 18:21:18 »
Quote
Herr_Batke :
Powiem Ci tak: ja zazwyczaj gram w siłach Osi jako piechociarz (Ruskich za nic nie tykam :wink) i JEDYNYM pojazdem przeciwnika na dźwięk którego cierpnie mi skóra to T60.
Może to wina złych wspomnień z jednego Hedgehoga :wink ale dźwięk nadjeżdżającego i strzeląjacego T60 wręcz miażdży moje morale i sprawia, że chcę spier...ć gdzie pieprz rośnie :p


O widze że jesteś mym przeciwieństwem jeżeli chodzi o stronę gry :P Czasami jak ktoś lub coś mnie zmusi aby być axis to normalnie się gubię na mapach dobrze znanych i ogranych. Chcę iść w odwrotnym kierunku :P

Może miałeś okazje spotkać się ze mną na Hedgehogu... ;]  Jedyna rzecz o której zapomniałem to fakt, że T60 nie można strzelać z kmu gdy działo się przeładowuję. Ale odpowiednią metodą na piechotę jest strzelać raz z działa raz kmu jeżeli chcemy opóźnić to przeładowanie lub koszenie piechoty działem ( nie widać skąd padają strzały ha! )




A wiśnia, Clown car też nieźle się nadaje do taranowania czołgów i blokowania ich ^^ Nie wiem jaki to bug ale czasem uda  mi się przewrócić clown cara tuż POD przodem jakiegoś tanka i tamten nie może się ruszyć :P no i jeszcze można wkurzać czołgistów jeżdżąc wokoło :P

Herr_Batke

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #65 on: 05 January 2009, 21:44:52 »
Quote
Granat :
...lub koszenie piechoty działem ( nie widać skąd padają strzały ha! )

No właśnie... Od smugowych z KM-u jeszcze widać skąd T60 wali. A z działa - słyszysz tylko zbliżający się monotonny klekot niby starej maszyny do szycia, po czym widzisz ciemność, nie zdając sobie nawet sprawy skąd Cię walnęło :D To maksymalnie rozpieprza morale :con
Stąd moja radocha, gdy w MN pojawił się Panzer II. Efekciarsko coś jak T60, tyle, że po stronie Osi :) Jakby jeszcze przeniesiono go do właściwej RO... :D

Grey Eeh

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #66 on: 26 January 2009, 15:47:12 »
STUG rulezz.
Po prostu go kocham ;)