Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Pojazdy

Ulubione pojazdy.

<< < (2/14) > >>

PrezesOi:
ulubiony model czolgu to taki do ktorego nie wladuje mi sie jakis przypadkowy "pomocnik" ... to moze syndrom bf2 gdzie duzo gorsze od braku gunnera w heli byl przypadkowy gunner noskillowy ktory wiecej przeszkadzal niz pomagal.
dlatego gdy wsiade do czolgu, modle sie:
"Żeby tylko nikt nie wsiadl, żeby tylko nikt nie wsiadl, ruszaj cholerna kupo złomu, zanim jakiś noob skonczy ogladać niebo i sie wbije!"

... a co do modeli, czolgi wszystkie sa sexi, kazdy wymaga odmiennej taktyki po prostu.

AC| AdRain:
Prezes przyznam zę często też jak wsiadam do czołgu to też się modle... jak jestem Niemcem to po wpełnieciu do czołgu myśle

"Przebłysk geniuszu niemieckich inżynierów posiadam człowieku 60letni czołg Al'a Trabant.... Rura helmut rura nie zwalniaj w mieśscie helmut o więcej prosić nie śmiem tylko wieź mnie!!!! uff jesteś tak cudownym sprzętem prawie wszystko da się naprawić śrubokrętem"

kiedy wsiadam do Ruskiego czołgu myśle

"do blondynu 103!!! (Rudy 102 już jest...) won won paszli mi ztąd!!! nie wymagam od Ciebie osiągów ferrari wystarczy abyś mi zapalił..."

najlepszy czołg dla mnie? IS 2!!! chodź kierowca ma bardzo ograniczone pole widzenia... ale działu 122mm nikt się nie oprze... no i pochyły pancerz :D i szybko obrotowa lufa nie to co w tygrysie...

Ghost13th:
No nie da sie ukryć IS2 nieziemsko przetapia IV F2. Tygrys wolny, ciezki, dlugo sie obraca ale i tak go kocham :D

mundi:
Może w grze IS 2 jest lepszy od "Tajgera", ale w trakcie 2 wojny niemiecke dzieło znacznie lepiej sobie radziło.Aha  AC | Adrain czyżbyś też oglądał Generała italie???

pastor44:
Niestety realizm pojazdów opancerzonych nadal kuleje...
Dla mnie ulubionym pojazdem pancernym jest niemieckie działo samobieżne STUG III
za jego niską sylwetkę i całkiem niezłe osiągi niestety wymaga bardzo zgranej załogi...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version