Author Topic: Ulubione pojazdy.  (Read 31357 times)

Yab_PL

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #45 on: 25 July 2008, 13:31:29 »
Quote
Tankista :
ISU 152 to nie taka wielka padaka ;)

etam, tez bulszit. Fakt ma mocne dzialo, i niezly pancerz, ale w gruncie rzeczy i tak ginie od 2 strzalow z wiekszosci niemieckich czolgow, bardzo latwo go wymanewrowac, piechota doslownie moze wokol niego tanczyc, no i zazwyczaj po 1 strzale jest trupem, a juz napewno jak nie trafi

tankmaster

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #46 on: 25 July 2008, 18:10:21 »
ISU 152 było działem samobieżnym do ostrzeliwania terenu albo do wspomagania swoich czołgów. Po prostu nie było do bezpośrednich starć
z czołgami wroga.

Apos

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #47 on: 25 July 2008, 18:44:15 »
ISU152 to dobra maszyna na czołgi oraz piechotę do czasu wystrzelenia pierwszego pocisku. Po tym ginie momentalnie po pierwszym trafieniu, a jeżeli ucieknie to łatwo pada łupem gdy przeładowuje pocisk w nieskończoność...

Adam"Saddam"Dreher

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #48 on: 18 September 2008, 11:19:50 »
A ja tam wole starego dobrego "Rudego" T34 albo panzer IV ma lepszy KM nisz Sovieci, celowanie z niego jest latwiejsze wiecej widac niz w T34.

BIA Radzio

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #49 on: 16 October 2008, 16:29:29 »
widze temat  pozostawiony, ale  cos dopisze jesli mam sie sugerowac pojazdami z podstawki to moim zdaniem  pojazdy sa zle odwzorowane ,bo kazdy pojazd ma balans i bugi(i potrzymuje zdanie olali w ro czołgi) dlatego proponuje aby ludziska pograli na serwie z jakimis pancernymi modami i w tedy sie okreslili(w tedy zdanie sie zmieni) , ja grałem i odpowiem ze t34/85 za zwrotnosc szybkosc i działo i pancerz, a dlaczego tak pisze bo tak naprawde np.róznicy miedzy t34 a  panzer IV nie ma wielkiej w graniu w podstawce w sumie to te same czołgi(balans:con)   itp. w graniu z modem ,widac róznice  i osiagi maszyn ..Polecam

Koksu

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #50 on: 18 October 2008, 11:47:30 »
Ja zawsze staram się grać ruskimi i zawsze wbijam do T-34 ;]

Szer. Brayan

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #51 on: 03 January 2009, 19:25:50 »
moim ulubionym pojazdem (nie wiem jak sie to nazywa) jest w ruskich i ma miejsce dla kierowcy i strzelca z dziala. Polecam i Pozdrawiam Szer. Brayan :D

Granat

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #52 on: 04 January 2009, 12:44:48 »
E tam, ja najbardziej lubię... T60 i BT7 :] Niemieckich czołgów nie tykam, bo zawsze gram jako rusek :P

T60
Zalety : masakryczna szybkostrzelność, skuteczność działa równa lub trochę większa od PTRD ( jak ktoś zna się na PTRD to na tym też się zna ), szybkość obrotu wieżyczki, szybkość całego czołgu, dużo ludzi go nie docenia i woli zostawić go i czekać na inny czołg :P

Wady : słaby pancerz ( jak na razie mój rekord to 5 strzałów zanim eksplodował :D ), charakterystyczny dźwięk strzału co przyciąga uwagę, dużo błysków z lufy podczas ostrzału

BT7
Zalety : działo takie same jak działa piechoty ( a więc niezła skuteczność + szybki reload ), szybki obrót wieżyczki, prędkość czołgu, możliwość zabrania pasażerów :D , jak w przypadku T60 dużo ludzi uznaje go za szit i nawet go nie tyka :D

Wady : słabiutki pancerz, ograniczone pole widzenia kierowcy

wisnia

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #53 on: 04 January 2009, 13:50:04 »
Quote
Szer. Brayan :
moim ulubionym pojazdem (nie wiem jak sie to nazywa) jest w ruskich i ma miejsce dla kierowcy i strzelca z dziala. Polecam i Pozdrawiam Szer. Brayan :D


Twoja charakterystyka pojazdu zdumiewa szczegółowością :) zapewne chodzi CI o pojazd nazywany w Polsce czołgiem w Rosji tankiem a w Niemczech panzerem :) Pominąłeś strzelca km-u więc zapewne jest to model Josef Stalin 2.

Herr_Batke

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #54 on: 04 January 2009, 14:07:17 »
Quote
Granat :
T60
Zalety : masakryczna szybkostrzelność, skuteczność działa równa lub trochę większa od PTRD ( jak ktoś zna się na PTRD to na tym też się zna ), szybkość obrotu wieżyczki, szybkość całego czołgu, dużo ludzi go nie docenia i woli zostawić go i czekać na inny czołg :P
Wady : słaby pancerz ( jak na razie mój rekord to 5 strzałów zanim eksplodował  ), charakterystyczny dźwięk strzału co przyciąga uwagę, dużo błysków z lufy podczas ostrzału

Powiem Ci tak: ja zazwyczaj gram w siłach Osi jako piechociarz (Ruskich za nic nie tykam :wink) i JEDYNYM pojazdem przeciwnika na dźwięk którego cierpnie mi skóra to T60.
Może to wina złych wspomnień z jednego Hedgehoga :wink ale dźwięk nadjeżdżającego i strzeląjacego T60 wręcz miażdży moje morale i sprawia, że chcę spier...ć gdzie pieprz rośnie :p

Szer. Brayan

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #55 on: 04 January 2009, 20:30:46 »
Quote
wisnia :
Twoja charakterystyka pojazdu zdumiewa szczegółowością :) zapewne chodzi CI o pojazd nazywany w Polsce czołgiem w Rosji tankiem a w Niemczech panzerem :) Pominąłeś strzelca km-u więc zapewne jest to model Josef Stalin 2.


To nie jest czołg to też nie jest uniwersalny transporter. Dobry na piechotę czołga nawet nie drgnie.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ulubione pojazdy.
« Reply #56 on: 04 January 2009, 21:01:01 »
Quote
Szer. Brayan :
Quote
wisnia :
Twoja charakterystyka pojazdu zdumiewa szczegółowością :) zapewne chodzi CI o pojazd nazywany w Polsce czołgiem w Rosji tankiem a w Niemczech panzerem :) Pominąłeś strzelca km-u więc zapewne jest to model Josef Stalin 2.


To nie jest czołg to też nie jest uniwersalny transporter. Dobry na piechotę czołga nawet nie drgnie.
popierdółka? Takie małe, szybkie z miejscem dla 2 osób ?
w RO gram jako raq

Herr_Batke

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #57 on: 04 January 2009, 21:03:23 »
Nie... Obstawiam, że chodzi tu właśnie o T60 :wink

pol77

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #58 on: 04 January 2009, 21:07:50 »
SU 76?To jakiś konkurs jaka jest nagroda?

Herr_Batke

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #59 on: 04 January 2009, 21:15:58 »
SU 76 to była moja druga myśl ale na piechotę lepsze T 60 :D
A konkurs? Nie, staramy się tylko odgadnąć o jaki pojazd chodzi Szer. Brayanowi :wink