Author Topic: Ulubione pojazdy.  (Read 31328 times)

Gremlin

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« on: 13 August 2006, 11:00:08 »
Tutaj piszcie jakie są wasze ulubione pojazdy i dlaczego :) . Po dwoch dniach gry bardzo spodobala mi sie Pantera. Ma duza szybkosc, dobre opancerzenie, duza sile strzalu. Fajne jest to ze kierowca nie musi sie wychylac zeby duzo widziec dzieki ruchomemu peryskopowi. Szkoda ze Panter jest tak malo na mapkach...

Goral

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #1 on: 13 August 2006, 11:13:21 »
Ruchomy peryskop? Gdzie?

Mati

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #2 on: 13 August 2006, 12:23:14 »

Goral

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #3 on: 13 August 2006, 12:34:09 »
He, he, wiem co to jest peryskop :) Tylko dopiero teraz go skojarzyłem z innym sposobem widzenia przedpola przez kierowcę Pantery niż innych pojazdów :)

Mati

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #4 on: 13 August 2006, 13:08:45 »
Przypomnieć nie zaszkodzi ;)

PrezesOi

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #5 on: 13 August 2006, 13:58:07 »
ulubiony model czolgu to taki do ktorego nie wladuje mi sie jakis przypadkowy "pomocnik" ... to moze syndrom bf2 gdzie duzo gorsze od braku gunnera w heli byl przypadkowy gunner noskillowy ktory wiecej przeszkadzal niz pomagal.
dlatego gdy wsiade do czolgu, modle sie:
"Żeby tylko nikt nie wsiadl, żeby tylko nikt nie wsiadl, ruszaj cholerna kupo złomu, zanim jakiś noob skonczy ogladać niebo i sie wbije!"

... a co do modeli, czolgi wszystkie sa sexi, kazdy wymaga odmiennej taktyki po prostu.

AC| AdRain

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #6 on: 13 August 2006, 22:42:19 »
Prezes przyznam zę często też jak wsiadam do czołgu to też się modle... jak jestem Niemcem to po wpełnieciu do czołgu myśle

"Przebłysk geniuszu niemieckich inżynierów posiadam człowieku 60letni czołg Al'a Trabant.... Rura helmut rura nie zwalniaj w mieśscie helmut o więcej prosić nie śmiem tylko wieź mnie!!!! uff jesteś tak cudownym sprzętem prawie wszystko da się naprawić śrubokrętem"

kiedy wsiadam do Ruskiego czołgu myśle

"do blondynu 103!!! (Rudy 102 już jest...) won won paszli mi ztąd!!! nie wymagam od Ciebie osiągów ferrari wystarczy abyś mi zapalił..."

najlepszy czołg dla mnie? IS 2!!! chodź kierowca ma bardzo ograniczone pole widzenia... ale działu 122mm nikt się nie oprze... no i pochyły pancerz :D i szybko obrotowa lufa nie to co w tygrysie...

Ghost13th

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #7 on: 15 August 2006, 17:44:40 »
No nie da sie ukryć IS2 nieziemsko przetapia IV F2. Tygrys wolny, ciezki, dlugo sie obraca ale i tak go kocham :D

mundi

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #8 on: 15 August 2006, 21:02:48 »
Może w grze IS 2 jest lepszy od "Tajgera", ale w trakcie 2 wojny niemiecke dzieło znacznie lepiej sobie radziło.Aha  AC | Adrain czyżbyś też oglądał Generała italie???

pastor44

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #9 on: 15 August 2006, 21:19:55 »
Niestety realizm pojazdów opancerzonych nadal kuleje...
Dla mnie ulubionym pojazdem pancernym jest niemieckie działo samobieżne STUG III
za jego niską sylwetkę i całkiem niezłe osiągi niestety wymaga bardzo zgranej załogi...

Dominik0101

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #10 on: 18 August 2006, 12:42:06 »
Największą wadą STUG-a jest niewątpliwie niemożność kontrolowania w pełni obrotu działa.

Razer

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #11 on: 18 August 2006, 14:25:40 »
Może i tak, ale Stug przebija dolne i boczne pancerze jak żaden inny.

Macias1973

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #12 on: 18 August 2006, 14:32:38 »
Prawda, Stug mimo w/w utrudnienia ma to Coś ;D sylwetka, siłę ognia. Brakuje tylko karabinu maszynowego na pokładzie.

Goral

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #13 on: 18 August 2006, 16:04:13 »
Załatw sobie osłonę piechoty :)
Stug jest zabójczy, szczególnie w duecie z jakimś czołgiem. Czołg ma KM, który odstrasza piechotę. Ma też możliwość szybszej zmiany pola obstrzału, co daje czas operatorowi Stuga (o ile nie ma kierowcy). Wolniej trwa zmiana pola obstrzału, ale szybciej się przeładowuje. Na mapce Orel byłem w takim duecie z gostkiem. On Stug, a ja Panzer IV. Przed nami droga tranzytowa Ruskich. Masakra. A gostek napierdzielał (operował) tym Stugiem lepiej niż większość czołgem :)
Większość fragów w tym duecie była jego :)

Macias1973

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #14 on: 18 August 2006, 16:10:44 »
Osłona piechoty, marzenie ściętej głowy. Za mało graczy, jeśli nawet po każdej stronie jest 16 graczy, 3/4 siedzi w czołgach to nie ma komu ich osłaniać. Ale to inny temat.
To faktycznie, Stug-iem nie lada wyczyn, wymaga od gracza dobrego operowania ta jednostką.