Author Topic: Moja mapka  (Read 3168 times)

Razor

  • Guest
Moja mapka
« on: 21 July 2007, 17:39:17 »
Po moim zapoznaniu się z edytorem i opanowaniu jego funkcji postanowiłem zrobić własną mapkę. Nie jest to co prawda arcydzieło, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć :D Jest to niezbyt duża mapka, przeznaczona do piechotnych starć na małe odległości (zamknięte pomieszczenia) i wykańczania się do utraty posiłków. Nazwałem ją RO-TwinHallsB1 (narazie jest to wersja beta). Z powodu że jest to owoc mojego krótkiego obcowania z edytorem proszę o nie najeżdżanie na mnie :D Mapka jest do pobrania tutaj:

http://files-upload.com/387630/RO-TwinHallsB1.zip.html

DemoniX

  • Guest
Moja mapka
« Reply #1 on: 22 July 2007, 07:35:50 »
Może daj pare screenow do zachęcenia :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Moja mapka
« Reply #2 on: 22 July 2007, 08:31:34 »
Jako "MapHunter" tej stronki i serwerków Astera jestem b. zadowolony że podkładacie mi tutaj "obiad pod nos" dodając propozycje nowych mapek :yes
Miło mi że chce Wam się tworzyć coś dla RO :)
Kto wie może Wasze pomysły zaskoczą nie tylko nas ale i międzynarodowe grono użytkowników (jak np. Debrecen kol. daj5zl)


Co do Twojej mapki to może być całkiem grywalna na więcej osób - dobra alternatywa dla fullmj tylko brakuje jej jakiegoś "chwytliwego" elementu przyciągającego (tam jest to grające radio :wink) - pomyśl o czymś podobnym, albo całkowicie innym :D

Co do możliwych korekcji (tak na pierwszy rzut oka):
1. spawn areas za wieeelkieee, ten korytarz za długi, albo wcale niepotrzebny (tam się zmieści 2 plutony a nie 15 graczy :wink.
2. SCHODYY!! - rozumiem że to b1 ale pociągnij chociaż pełną ściankę do prostopadłej a nie urywaj zaraz za nimi - to szpeci i jest nienaturalne trochę.
3. Pobaw się jeszcze trochę oświetleniem dla lepszego efektu.

Popracuj jeszcze trochę nad tą mapką a postaram(y) :D się ją dodać do Mapowiska i Asterka Custom, a kto wie może "pójdzie w świat" jak Debrecen :)

Razor

  • Guest
Moja mapka
« Reply #3 on: 22 July 2007, 10:54:42 »
Postaram się jak najszybciej naprawić wymienione błędy i udostępnić kolejną wersję.

Screeny:









EDIT: zmieniłem schody i poprawiłem oświetlenie, nie widze potrzeby zmniejszania spawn areas, nowa wersja jest do pobrania tutaj
http://www.mediafire.com/?743nutbxjdl   (powyższe screeny są ze starej wersji)