Author Topic: Pyatanko dotyczące KM-a...  (Read 4389 times)

Andy[PL]

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« on: 20 July 2007, 17:07:36 »
Witam kupiłem sobie RO i wszystko jest cacy.... Oprócz jednej rzeczy....
Stalingrad wszystko extra, moja ekipa poszła odbijać magazyn a ja mam tylko pilnować Hali Montażowej, siedzę sobie naprzeciwko w oknie (oczywiście z KM-emem) i nagle widzę w środku robi się dym no to myślę sobie acha ruscy ostrzegam moich że od prawej mogą mieć rusków
i nagle widzę jak z dymu wychodzi ich chyba ze 6 no to ognia , 5 skosiłem zaraz, ale 6 uskoczył za murek, oczywiście taśma się skończyła... Wymieniam, widzę wychyla łeb, chce strzelić i... znowu trzeba wymienić lufę! Naciskam "B" i nic! Stąd moje pytanie czy lufę KM-emu może wymienić tylko raz?

asn

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #1 on: 20 July 2007, 17:40:49 »
tak...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #2 on: 20 July 2007, 18:03:52 »
tak?(!!)

Andy[PL]

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #3 on: 20 July 2007, 18:23:31 »
Oki dzięki za odpowiedz, ale jeszcze tylko jedna rzecz a jak uzupełnię  zapasy w odpowiednim miejscu to dalej nie będę mógł wymienić lufy?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #4 on: 20 July 2007, 18:46:03 »
hmm z tego co zaobserwowałem to jeżeli jesteś klasą KM-isty to masz co najmniej (?) 1 lufę zapasu, po zmianie używana stygnie, ale nie natychmiast, więc szybkie wypstrykanie pestek na zapasowej może skutkować niepełnym ostygnięciem tej pierwszej. Pobranie amunicji nic do tego nie ma. Inną sprawą jest jeżeli podniesiesz "zdobyczny" KM (będąc inną klasą) - tutaj (nie wiem czemu) nie zabierasz tej zapasowej lufy więc posiadasz faktycznie tylko tą zamontowaną. Mowa oczywiście o niemieckich zabawkach, bo ruskie DP nie ma zapasów (za to wolniej się nagrzewa bo wolniej strzela, ale jak już ugotujesz to musisz b. długo czekać do efektywnego strzelania, czasem to w ogóle czekać do oddania jakiegokolwiek strzału, pociesz się tym że zapewne do tej pory albo wymienisz sobie broń na inną albo po prostu zginiesz i odrodzisz się ze świeżym DP :D)

AC| AdRain

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #5 on: 20 July 2007, 19:41:16 »
lufa nie jest raczej jedna ponieważ zbyt szybko stygnie gdy ją wymienimy ;) zauważcie iż lufe przegrzaną na maxa odłożymy to po chwili można już z niej korzystać - natomiast gdybyśmy jej nie wymienili czekalibyśmy 3-4x dłużej

Andy[PL]

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #6 on: 21 July 2007, 13:42:25 »
Acha no cóż dzięki za rady.... Rzadko mi się zdarza długo żyć jako KM-ista ale czasem.... Tylko że teraz mam jeszcze jedno pytanie ile wam sie wczytuje plansza? Bo dosłownie z 5 minut i nie wiem czemu komputer mam z oryginalnym Windowsem XP Home Edition (i żałuje że Home ale trudno) w zasadzie 1 tydzień po reinstalu na kompie mam 3 gry a w tym RO, a procesor i reszta też jest dobra. A żeby wam ułatwić sprawę to napisze; 3 G procesor Intel Pentium 4, Karta graficzna 256 MB GeForce 7100, pamieć ram DDDRAM 512 MB

Plazma

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #7 on: 21 July 2007, 14:05:24 »
Bylo juz wiele razy na forum o przyspieszaniu ładowania się gry, poszukaj ;)

Andy[PL]

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #8 on: 21 July 2007, 14:57:35 »
No właśnie szukałem i jakoś nic nie znalazłem może jakaś drobna podpowiedz? :yes:yes:yes

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #9 on: 21 July 2007, 16:00:37 »
Ech no słabo szukałeś i w sumie w procesie ewolucji powinieneś odpaść :D ale z racji że mamy pomagać początkującym graczom podam linki a nie będę powielał tutaj treści kryjących się pod nimi postów:

http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=5743#5743

http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=385#385

Andy[PL]

  • Guest
Pyatanko dotyczące KM-a...
« Reply #10 on: 21 July 2007, 16:32:32 »
Aaaaa no widzisz dzięki za pomoc, a o tym procesie ewolucji to sobie zapamiętam!!!:((:O_o