Author Topic: Czołgi - Wasza taktyka.  (Read 43341 times)

PrezesOi

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #45 on: 30 August 2006, 17:20:59 »
Quote
Macias1973 :
...
2. Poproszenie Admina o interwencje/usuniecie/ostrzeżenie.
...

w kazdym innym przypadku moze i tak ale jezeli chodzi o l()rd Chick3n.pL, to nie wchodzi w rachube poniewaz, ten jegomosc jest juz jedna noga w krainie "kicked&banned", za nieprzypadkowe teamkille. btw dzisiaj na mapie bondarevo (czolgowa), znowu byla podobna sytuacja-na respie niemcow (ja bylem w sowietach) ktos walil w plecy tym ktorzy biegli do czolgu. nie udalo sie im wykryc kto to byl ale na sayu widac bylo ze sa wsciekli (i slusznie).
mala podpowiedz, w teamie Axis byl oczywiscie l()rd Chick3n.pL.
---
@Hammer
Tak to byl IS-2 na mojej opatentowanej miejscowce :D, a lekcewazylem Cie (no offence :)) bo wiedzialem ze moge zajac sie innymi celami ktore mi zagrazaja, a w Ciebie strzelic w wolnej chwili. co do tego ze rykoszety wrecz wzmacniaja to chyba fakt-jak sie oberwie 20-30 razy (nie tylko ty strzelales) i bezkarnie zniszczy okolo 10 czolgow wroga tak jak ja wtedy  to ma sie poczucie mocy... az przyjdzie maly kurdupel z panzerfaustami i pozamiata (tak jak to sie stalo wtedy) :blush

Eric

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #46 on: 30 August 2006, 17:46:11 »
Quote
PrezesOi :
Quote
Macias1973 :
...
2. Poproszenie Admina o interwencje/usuniecie/ostrzeżenie.
...

w kazdym innym przypadku moze i tak ale jezeli chodzi o l()rd Chick3n.pL, to nie wchodzi w rachube poniewaz, ten jegomosc jest juz jedna noga w krainie "kicked&banned", za nieprzypadkowe teamkille. btw dzisiaj na mapie bondarevo (czolgowa), znowu byla podobna sytuacja-na respie niemcow (ja bylem w sowietach) ktos walil w plecy tym ktorzy biegli do czolgu. nie udalo sie im wykryc kto to byl ale na sayu widac bylo ze sa wsciekli (i slusznie).
mala podpowiedz, w teamie Axis byl oczywiscie l()rd Chick3n.pL.
---


Hemm? Kurde, to bardzo możliwe że to on był. Przepraszam Trikusa (mam nadzieję że nie przekręciłem nicka), którego niesłusznie oskarżyłem, on po prostu był kierowcą, nie zawinił, a pokazał mi się jego nick jak spojrzałem na czołg, który do nas strzelał. I naprawdę byliśmy wkurzeni. Z kolegami graliśmy jako piechota, we czterech wsiedliśmy do transportera opancerzonego, dosiadło się jeszcze dwóch żołnierzy i ruszamy. W planach mieliśmy zajęcie i utrzymanie farmy (pozdro dla Prezesa który również postanowił pobawić się na farmie, choć w przeciwnej drużynie ;) ). Jedziemy transporterem, omijamy most na którym tłoczą się czołgi, żeby nie tamować ruchu grzecznie jedziemy przez rzekę i nagle coś trafiło obok nas, nie bezpośrednio ale bardzo blisko. Na tyle blisko że silnik nam wysiadł i 5 osób musiało zasuwać na piechotę...nc....ba! Więcej! Myśleliśmy że to wróg podszedł tak blisko, wszyscy wysiedli i zaczęli się chować. Dopiero po chwili doszło do nas że ktoś wali od tyłu...z paru metrów. Jak tu nie być wnerwionym?

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #47 on: 30 August 2006, 19:03:31 »
kurde fuck, to rzeczywiscie ja byłem, ale strzeliłem tylko raz więc cicho, z radości po wygraniu mapy i nie chciałem cie zabić tylko uszkodzić, a poza tym był koniec mapy więc to nieszkodliwe było, Erica nie walłem bo siedziałem w tym czołgu i gdzieś strzelałem , ale na pewno nie w naszych, tylko obok ,a potem to nie moja wina tylkokumpli bo mi wlezli na kompa  a ja przy nich to nic:D, i walili do  wszytkich równo, łącznie z teamem

ciocia|Ola

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #48 on: 30 August 2006, 19:58:48 »
Twój komputer - Twoi koledzy - to Ty odpowiadasz za to, kogo dopuszczasz do komputera.  
Nie baw się w dziecko, bo jeszcze z niego nie wyrosłeś.

Macias1973

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #49 on: 30 August 2006, 20:04:50 »
Przepraszam ale ja nie umiem tego racjonalnie ogarnąć, chyba nie jestem w stanie tego zrozumieć, nie chce mi sie komentować.

Robson

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #50 on: 30 August 2006, 20:11:48 »
No mnie ten oto mądry "kolega" dziś tak samo potraktował na spawnie, stoje obróciłem się żeby zobaczyć czy ktoś za mną jest, a tu bach! i musiałem zbierać broń i ammo...
No comment!

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #51 on: 30 August 2006, 20:21:30 »
kurde, a co?? mam im zabraniać grać,
BTW: ale z was upierdliwe cholery:D,

weżcie pod uwage moją siłe woli, nikogo nie zabijam z teamu celowo

trawiator

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #52 on: 30 August 2006, 20:33:23 »
Quote
l()rd Chick3n.pL :
kurde, a co?? mam im zabraniać grać,
BTW: ale z was upierdliwe cholery:D,

weżcie pod uwage moją siłe woli, nikogo nie zabijam z teamu celowo

Ty nie musisz. Ja zaraz zabronie im grac na Twoim koncie (tak przy okazji Tobie tez).
Czesc jak czapka, hamstwa nie tolerujemy.


-------------
EDIT: Zeszliśmy troszke z tematu. Koniec dyskusj na temat w/w pana.

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #53 on: 30 August 2006, 22:21:38 »
ok, jak będą to ich dam na inny serwer i zmienie login, każdy na początku nie umiał grać , więc nie nazywabym tego hamstwem, bo na pewno zdażyło sie na początku zabić qmpla przez przypadek i prosze, umiejcie odróżnić żartyod poważnej sytucji, ok??

thebil

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #54 on: 31 August 2006, 00:24:17 »
// Przepraszam, ale nie wytrzymałem //

To, co ty w tej chwili próbujesz przekształcić w żart jest powazną sytuacją, bo przeszkadzasz innym w grze, co jest niedopuszczalne na serwie publicznym (z definicji przeznaczonym dla wszystkich). Może ja ci wytłumaczę to, co inni prubują ci powiedzieć subtelnie, bo widocznie nie dociera. Jakbyś nie zauwazył, to nikt nie kupił twojej bajki o 'kolegach', a zwłaszcza po twoim poście, że walisz po łapach i odjeżdżasz. Zachowaj resztki godności i przyjmij z pokorą to, co mówi do ciebie admin serwera i przestań się stawiać, bo jezeli tego nie zauważyłeś, to pogarszasz tylko swoją sytuację. Poprostu przemilcz to, a nie dajesz bezczelne posty i się próbujesz bronić marnymi wymówkami na poziomie góra 14 lat (ta gra jest od 16).

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #55 on: 31 August 2006, 11:20:07 »
nie chce mi sie odpowiadaćna posty, bo mam lepsze rzeczy do roboty, poza tym, jak mówiłem, nie wale po łapach byle kogo tylko gościa który jest świrem, wchodzi do czołgu i zjeżdża na pole minowe, ale dobra, koniec dyskusji, wole se pograc i sie odprężyć

może wróćmy do tematu
jak jestem z ekipą w czołgu to sie zatrzumuje i w czekam jak strzelec ppierwszy odda strzał, a potem biore jak najlepszą pozycję

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #56 on: 31 August 2006, 13:27:47 »
starczy sie sluchac kolesia w wiezy, ew z nim gadac jakiie masz plany

1945*SpierS

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #57 on: 31 August 2006, 13:40:18 »
niezły jest :con

"Panzer" Meyer

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #58 on: 03 September 2006, 12:56:52 »
wszystko zależy od pojazdu i mapy :) Na orel76/88 po stronie rosjan dobrze jest na samym początku wziąść t-34 i jechać nim przez "west field" aż w okolice "ruins". Ja z reguły odłączam od reszty i zaczynam objeżdzać wzgórze z ruinami. Zatrrzumuje maszyne w zagłębieniu terenu tak aby była niewidoczna - sam wysiadam, biore lornetke wczyczołguje się na kilka metrów i obserwuje co chwila wracając do pojazdu aby mi nie wyparował:) Wczoraj wypatrzyłem w ten sposób na dwa panzer IV - przepuściłem je i poczekałem aż skręcą w lewo i zaczną wspinać się na wzgórze odkrywając tył i górny pancerz. Wówczas można na luzie wyjechać sobie z ukrycia i zacząć walić w tylnie pancerze Niemców :D


Mam też dobrą taktykę na stuga. Stugiem dobrze się jest trzymać grupy panzer IV albo jechać za tygrysem. Dlatego, że stug jest mały i zdaje się niegroźny. Ewentualni przeciwnicy zawsze walą do towarzystwa, a kierując stugiem można od razu zauważyć skąd pada pierwszy strza  i szybko obrócić się w tamtą strone:) Podobnie gdy np. jadący sprzodu tiger coś zauważy i zacznie obracać wieże lub kadłub tzn. że dowódca pewnikiem coś wypatrzytł i także należy się obracać:) Ostrzał zazwyczaj idzie w tygrysa oczywiście (nie ma to jak gra zespołowa). A my spokojnie rozpoczynamy ostrzał i dzięki dużej szybkostrzelności osiągamy dużą skutecznośc w zniszczeniu:) Za to samotny stug to niezbyt mądry pomysł - szczególnie na tej mapie. Gdy zostaniemy pierwsi zauważeni to łatwo go zniszczyć :)


A co do Rosjan na orel to oczywiście jak widzimy panzer IV i stuga to najpierw walimy do stuga bo mamy duże szanse rozwalić go od pierwszego strzału  z racji na cieńszy pancerz- ociszając go,  na drugi może nie starczyć czasu :) Gdy stug pójdzie z dymem to są nawet szanse by zniszczyć panzera IV:) Po prostu siłe ognia oba pojazdy mają identyczną (prawie takie samo działo) z tym, że stug strzela dwa razy szybciej i jest 2x groźniejszy....

Sieja

  • Guest
Czołgi - Wasza taktyka.
« Reply #59 on: 03 September 2006, 13:46:40 »
Hehe ja dzis na arad jednym IS-em rozwalilem 6 panterek i 1 panzera IV xD