Author Topic: Turniej WCG.RO - informacje?!  (Read 20226 times)

Booli

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #45 on: 03 September 2007, 00:25:30 »
i ja dodam swoje...  " NAAAJJJSS KURWA!!! OGNIEŃ!!! "

do domu wrocilem dopiero dzis wieczorem, w koncu Jelenia Góra jest daleko, mam troche swoich fotek z turnieju i takze postaram sie udostepnic tyle ile fabryka pozwoli...

jeszcze raz dzieki Panowie (czyt. 1st Cav) za wspaniale mecze... zapewne zwyciestwa/porazki bylyby bardziej satysfakcjonujace gdyby nie udziwnione zasady, ale przy nocnym piwku i tak bylo najlepiej :) ... w kazdym razie do zobaczenia na polu walki no i miejmy nadzieje na jakims kolejnym LANie :))

a mozeby tak finaly Polish Cupa podciagnac pod PGA ??? :P

Jaca von Roy

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #46 on: 03 September 2007, 01:25:06 »
Ja też już dotarłem do Gdańska i z pociągu bezpośrednio do pracy na nocke :con . Chciałem jeszcze raz pogratulować 1CAV zwycięstwa. Za najważniejszą rzecz uznaje jednak to,że mogliśmy poznać się na żywo . Gorące podziękowania dla Kaszpira i Trawiatora za udaną impreze, wyrazy uznania dla 1 CAV . Szacunek dla innych klanowiczów ,którzy dotarli na impreze i dotrzymywali nam towarzystwa ,czyli JC i PW. Mały wyjątek stanowiła jedna grupa z kosmosu, ale można to pominąć:p. Piwko było smakowite,szczególnie po dlugich nocnych spacerach w stolicy. Znalezienie przyjaznego miejsca to jak trafienie oazy na pustyni . Nie wiem jak ta gra potoczy się dalej, ale jeśli jeszcze kiedyś będzie okazja na małe co nie co ,to chętnie się pojawię i wypije lampke wina z Heniem:D.
Pozdrowienia enclave.Jaca PL

MajesticO

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #47 on: 03 September 2007, 08:14:50 »

Guz

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #48 on: 03 September 2007, 12:01:26 »
Kolejne foty tym razem autorstwa tymozyny:





U.D.O

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #49 on: 03 September 2007, 18:20:38 »
Gratulacje dla 1stCav.
Ogólnie było dosyć sympatycznie zobaczyć i poznać ludzi z którymi i przeciw którym już ne raz się grało. Szkoda, że organizacja była do luftu, i w związku z tym, że miałem tego dnia ograniczony czas, nie zobaczyłem w końcu żadnego meczu.

Wawer

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #50 on: 04 September 2007, 01:05:46 »
Grunt, żeśmy się zobaczyli:yes

Skucha

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #51 on: 04 September 2007, 02:01:14 »
Quote
Wawer :
Grunt, żeśmy się zobaczyli:yes


kto sie zobaczyl ten sie zobaczyl :P :D

Clevinger

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #52 on: 04 September 2007, 07:40:01 »
tiaaa... pluj sobie teraz w brodę skuchowskie :P

trawiator

  • Guest
Turniej WCG.RO - informacje?!
« Reply #53 on: 06 September 2007, 13:01:24 »