Author Topic: Wersja Cenegi  (Read 37354 times)

marcus_mp

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #30 on: 12 December 2006, 16:44:05 »
wiatm.kupiłem synowi RO i mam teraz dopiero kłopot. Nie moge jej wogóle uruchomić. Grę zainstalowałem , mam bnadzieję ,że poprawnie zarejstrowałem, niestety nie mogę jej uruchomic.Czy w tą gre można grać jedynie w sieci? sorki za banalne pytanie, ale nie mogę sobie poradzić a chciałem zrobić dzieciakowi prezent. Teraz mam klin. Myślałem ,że pogra tak jak w Call of Duty. Proszę o pomoc co mam dalej zrobić, aby nie stracić ojcowskiego honoru.. :(

trawiator

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #31 on: 12 December 2006, 17:48:04 »

Stiopen

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #32 on: 15 December 2006, 10:31:31 »
..ja to mam ciekawy problem...kupilem te gierke moze ze 3-4 miechy temu..wczoraj niemoglem wejsc na zaden serwer cos tam pisalo error-bla.bla.bla wiec zainstalowalem gre na nowo iiiii..teraz mam problem z rejestracja i leginem i haslem w steam...nieda sie nic zrobic..wyskakuje tylko info ze nieda sie polaczyc z serwerem i w kółko to samo..i teraz niewiem czy mam robic borute?..komp niejest winien,sprzedawca chyba tez nie?...i co mam o sciane te gre zucic?..i kupic nową?..ehh live suck

--------------------------------------------------------------------------------

YankeSmgn

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #33 on: 15 December 2006, 11:04:42 »
Quote
Stiopen :
teraz mam problem z rejestracja i leginem i haslem w steam...nieda sie nic zrobic..wyskakuje tylko info ze nieda sie polaczyc z serwerem i w kółko to samo..

--------------------------------------------------------------------------------


Mam ten sam problem i z tego co wiem nie tylko MY.

krysiek

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #34 on: 23 January 2007, 17:54:35 »
Kupielem RO jakis czas temu ale mialem niedzialajacy cd-key i wrzucilem ja do szafy. Ale jakis czas temu poprosilem cenege o nowy cd key a oni wzieli odemnie moj login i haslo na steamie i sami aktywowali mi RO na koncie. I tu zaczyna sie moj problem. Otoz insta;uje gre do tatalogu steam (cos/cos/Steam) i wszystko sie ladnie instaluje ale gdy dobiegnie do konca i z paska startu wybieram uruchom RO to wyskakuje mi okienko Install RO a przeciez mam ja zainstalowaną. W koncie Steama w my games wyskakuje status not installed.
Co mam robic??

Mati

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #35 on: 23 January 2007, 18:00:50 »
Tutaj masz artykuł na temat instalacji RO od podstaw. Jeśli zrobisz wszystko zgodnie z tym co jest napisane, nie powinieneś mieć więcej tego "błędu".

krysiek

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #36 on: 23 January 2007, 19:14:03 »
Wiem czytalem to ale chodzi o to ze oni nie dali mi nowego cd keya ale aktywowali mi gre na moim koncie

Edit
Wie ktos co ma zrobić??

scott880

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #37 on: 14 May 2007, 16:11:46 »
Ja mam znowu inny problem przy instalacji wyskakuje mi błąd że nie znaleziono Pliku Red Orchestra\Help\Unreal.ico
Prosze o pomoc na ten Temat

Winters

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #38 on: 24 September 2008, 12:27:29 »
Hej,
odrazu na poczatku mowie ze w RO jestem nowy....
mam tylko pytanie w roli formalnosci czytalem ten temat 4x (moze niedostatecznie)
jest tak....mialem steama nagranego (mam) instaluje gre pieknie ladnie....instalnelo sie.....i aktywowalem juz gre....i tak...czy gdy wyskoczy mi red orchestra na steamie mam dac install zeby zaczelo cos sciagac??(ale to chyba te 1,4gb gry) czy mam dac play czyli graj i pujda aktualizacje.....ale bez aktualizacji nie mozna grac MP czy wejsc w gre.....niezainstalowalem reda w folderze steam tylko gdzies indziej.....i teraz czy popszenosic te pliki i beda aktualizacjie sie sciagac jak dam play....czy cos innego trza zrobic....(czytalem jak instalowac reda od poczatku....z tej strony)


Dzieki za odpowiedzi :)
(sorry za glupie pytania ale tak to jest jak sie nie udaje wl.gry)

Banita

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #39 on: 24 September 2008, 14:33:45 »
Z grami pod steam jest za zwyczaj tak, ze jak sie ich nie zainstaluje poprawnie w odpowiednim folderze, to najprawdopodobniej beda sie i tak sciagaly. Z ro jest z kolei tak, ze jesli nawet dobrze zainstalujemy, to trzeba ja jeszcze zupdateowac -> jak wszystko jest ok do bodajze zaczyna sie od 56% i jest to jakies 1.4 gb.
W zasadzie nie wiem po co wciskaja ludziom plyty z grami, skoro w zasadzie wystarczylby cd-key.
Moja rada jest taka: jak cos nie dziala to sciagnac cala gre ze steama i nie uzywac plyty.

Winters

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #40 on: 24 September 2008, 18:05:47 »
mam takze drugie pytanie tera mi sie nasunelo......zanim sciagnal sie aktualizacje powinno sie normalnie wchodzic w gre??
bo jest takie cos....ze ....zainstalowalem ro potem steama mniej wiecej w folder ro....ale obojetnie jak bym nie nagral wyskakuje to samo....cos tam cos tam ze nieznaleziono steam.dll a wystarczylo dograc ten plik.....i weszlo.....czy to normalne czy sie zrobi.....po aktualizacji??

BIA Radzio

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #41 on: 24 September 2008, 19:03:23 »
Witam ja tam kiedys sobie jakos takos z pomoca kumpla zainstalowałem ale cały folder steam wgrałem na płytke ..i po jakis dzikich formatach z płytki wrzucam na dysk odpalam ikonke steam i tylko czekam na krotka aktualke ..po czym gram normalnie ..po restarcie produktu ..:yes

veritas

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #42 on: 04 November 2009, 12:18:30 »
Mam w tej chwili 2 konta steam. RO gralem i instalowalem na starym koncie. Przed chwila zainstalowalem RO na nowym koncie jednak przy kazdej probie wpisania hasla pisalo ze takie samo haslo istnieje juz na innym koncie i rejestracja jest niekompletna. Dlatego mam pytanie czy da sie tak zrobic aby RO dzialalo mi na nowym koncie ? Mam wersje pudelkowa Cenegi.

kazmirzk

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #43 on: 04 November 2009, 14:23:32 »
Nie mozesz przeniesc gry zarejestrowanej na jednym koncie na drugie. Bedziesz musial przelaczac sie na stare konto, gdy bedziesz chcial pograc w RO.

Apos

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #44 on: 04 November 2009, 14:26:18 »
1 gra = 1 konto. Nie możesz jednej kopii gry zarejestrować dwa razy.

Kup nowe RO jeżeli tak bardzo Ci zależy aby mieć na nowym koncie. RO pudełkowe kosztuje 5-10zł teraz.