Author Topic: Wersja Cenegi  (Read 36509 times)

pavlll[pl]

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #15 on: 26 August 2006, 20:50:55 »
wielkie dzieki za porade i bardzo mi milo :yes

morthi

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #16 on: 31 August 2006, 22:08:43 »
Quote
Goral :

EDIT:
No i sprawa z fontami polskimi się wyjaśniła. Cenega dostarczyła w polskiej wersji językowej dostosowane do tej wersji tekstury z fontami.
Są to pliki ROFonts.utx i ROFontsTwo.utx znajdujące się w katalogu Textures. Trzeba podmienić te używane na wersję Cenegi. I będzie OK.



a skad wziac te pliki ? bo te ktore mam w katalogu textures sa wlasnie tymi z ~ a nie z czcionkami polskimi... a z plyty ich nie moge wyciagnac....

Goral

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #17 on: 31 August 2006, 23:36:43 »
Zainstaluj sobie grę w jakimś katalogu, zrób sobie kopię tych plików, odinstaluj grę i po kłopocie.

morthi

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #18 on: 03 September 2006, 13:32:30 »
Quote
Goral :
Zainstaluj sobie grę w jakimś katalogu, zrób sobie kopię tych plików, odinstaluj grę i po kłopocie.


dzieki :) zrobilem jeszcze inaczej :) po prostu sciagnalem sobie wersje ze steama :) co ciekawe obrazek podczas ladowania gry (ten z napisem red orchestra) jest o wiele wiekszy niz ten z wersji cenegi.

malaga

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #19 on: 17 September 2006, 13:53:48 »
Quote
Goral :

EDIT 2:
...


Czy może mi ktoś przesłać ten poprawny plik 'UnrealGame.int' bo ja mam coś skopane.
Mój email to peter_200@o2.pl

sah

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #20 on: 29 September 2006, 23:43:44 »
Quote
Goral :
Dlatego, że "dostajesz" je od graczy mających polską wersję, też to już opisałem.


Ja też mam wersję pudełkową (zainstalowaną angielską) i opisy sektorów/map (oprócz LyesKrovy, StalingradKessel & Barashka) mam po polsku - w grze offline. Rozumiem, że mógłbym possać całą grę ze steama, ale czy jest jakieś inne rozwiązanie? np. żeby zamienić tylko przetłumaczone pliki na te angielskie.

Goral

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #21 on: 30 September 2006, 22:58:05 »
no musiałbyś od kogoś dostać wszystkie pliki *.int zawierające angielską wersję i podmienić nimi pliki z polskimi opisami.

trawiator

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #22 on: 30 September 2006, 23:38:10 »
Quote
sah :
Ja też mam wersję pudełkową (zainstalowaną angielską) i opisy sektorów/map (oprócz LyesKrovy, StalingradKessel & Barashka) mam po polsku - w grze offline. Rozumiem, że mógłbym possać całą grę ze steama, ale czy jest jakieś inne rozwiązanie? np. żeby zamienić tylko przetłumaczone pliki na te angielskie.

steam://validate/1200 <- kliknij, gra powinna sprawdzić poprawność swoich plików, jeżeli jakiś będzie się różnił od oryginału (pliki z polskim tłumaczeniem) zostanie on ściągnięty na nowo z serwerów steam tyle że już w wersji oryginalnej.

Zdzira

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #23 on: 30 September 2006, 23:56:13 »


Trawiator codziennie masz nowego Avatara nie dasz się człowiekowi przyzwyczaić :D

sah

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #24 on: 01 October 2006, 00:10:03 »
dzięki!

trawiator

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #25 on: 01 October 2006, 02:33:31 »
Quote
Zdzira :
Trawiator codziennie masz nowego Avatara nie dasz się człowiekowi przyzwyczaić :D

Z dokładnością co przeładowanie strony. Kliknij kilka razy F5 to zobaczysz. :D

ppp45

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #26 on: 20 November 2006, 14:49:23 »
Goral, możesz mi wytłumaczyć to nieco jaśniej? Jak nie mam Steama i instaluję go z płytek z RO, to nie muszę zmieniać ścieżki? Poza tym, chociaż mam polską wersję językową, to w menu wyświetlają mi się opcje "Multiplayer", "Practice", "Options". Za to np. opisy map są już po polsku. Podobnie rzecz ma się ze sterowaniem. Tam niektóre definicje są po polsku, inne po angielsku. Czy wszędzie tak się dzieje?

Ogoor

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #27 on: 20 November 2006, 19:05:02 »
Zainstaluj najpierw steama z http://www.steampowered.com/ a potem zainstaluj do jego katalogu grę i po problemie. Ja nawet tej polskiej wersji nie instalowałem właśnie z powodu różnych dziwnych problemów jakie to są opisane;) Ze steama wystarczy zassać 1400 MB i masz całą grę po angielsku:)

mac10

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #28 on: 06 December 2006, 13:34:34 »
Witam
Mam pytanie: Sciągnąłem sobie pre-loading RO, żeby pograć w darmowy weekend. Ale jak mi się spodoba to zamierzam kupić sobie w sklepie normalną wersję. Czy będę miał problemy z zainstalowaniem sklepowej wersji? proszę o info? Czy muszę najpierw skasować ten pre-loading?

PrezesOi

  • Guest
Wersja Cenegi
« Reply #29 on: 06 December 2006, 13:40:54 »
jak kupisz to najlepiej nie usuwaj RO z preloadu i nie instaluj z plyty tylko w STEAMie wprowadz cd-keya i gotowe. chyba ze zalezy ci na polskim (podobno nienajlepszym) tlumaczeniu. z preloada bedziesz mial angielska wersje.