Author Topic: Moje tanki  (Read 13722 times)

Bathin

  • Guest
Moje tanki
« on: 30 June 2007, 07:28:19 »
Co prawda nie bardzo lubię czołgi w RO, ale...
T34/76 mod. 41':

T34/76 mod.42':

T34/76 mod.43':

KV I mod.41':

StuG Ausf. G:

Praca w toku:
StuG Ausf. F

A obecnie prace trawają nad tankiem którego w RO nie ma:

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Moje tanki
« Reply #1 on: 30 June 2007, 07:45:30 »
fajne, szczegolnie jak sie patrzy na szczegoly pod lupa
robisz takie modele np na jakies zamowienia dla warhammerowcow? (nie wime czy sa milosnicy rozgrywek na makietach ale podejrzewam ze sa)

przydala by sie jescze fotka z przykladem jakiej wielkosci jest np plyta cd w porownaniu z takim modelem.

a mi mam prosbe, moglbym te foty wykorzystac przy tworzeniu bannerow na naszym serwisie? takie jak sa w newsach.

Bathin

  • Guest
Moje tanki
« Reply #2 on: 30 June 2007, 07:50:50 »
Te modele są za duże do tego typu gier, skala 1:35, fotka porównawcza:

Zdjęcia możesz śmiało wykorzystywać:) W zasadzie do RO pasuje tylko T34/76 mod.41' ( pierwsze fotki).
I jeszcze takie maleństwo:

YankeSmgn

  • Guest
Moje tanki
« Reply #3 on: 30 June 2007, 08:54:16 »
Ładnie :)
Fotki moglbys robic na dworze np. na jakiejs gorce piachu itp, wygladaloby to bardziej realnie ;)

max.pl

  • Guest
Moje tanki
« Reply #4 on: 30 June 2007, 17:05:32 »
ula la, ładne. Najbardziej podobają mi się ludziki :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Moje tanki
« Reply #5 on: 01 July 2007, 14:24:34 »
nie za duze te ludziki?
do tego czolgu sie miesci chyba maks 2 osoby

Bathin

  • Guest
Moje tanki
« Reply #6 on: 01 July 2007, 16:16:56 »
Figurki są w takiej samej skali i są dedykowane do tego czołgu. Panz. I miał załogę dwuosobową. Ci na pancerzu to rozbitkowie + oficer łącznikowy.

AdikPL

  • Guest
Moje tanki
« Reply #7 on: 02 July 2007, 11:39:53 »
StuG Ausf. G: 3 zdiecie zajebiscie to wyglada z piaskiem na przodzie , jak by naprawde wyjechał z poligonu , te elementy  przyniszczone , . ech  100% profesjonalizm

Bathin

  • Guest
Moje tanki
« Reply #8 on: 02 July 2007, 12:12:08 »
Quote
AdikPL : . ech  100% profesjonalizm

No co Ty, koło profesjonalnych to one nawet nie stały, cały czas się uczę, ale dzieki.

AdikPL

  • Guest
Moje tanki
« Reply #9 on: 02 July 2007, 12:19:16 »
nie bedz taki skromny wiem ile poswiecasz tym  modelom czasu, pieniedzy i energi

Bathin

  • Guest
Moje tanki
« Reply #10 on: 02 July 2007, 13:26:35 »
Quote
AdikPL :nie bedz taki skromny wiem ile poswiecasz tym  modelom czasu, pieniedzy i energi

Hehe, czasu to ja więcej RO poświęcam, ale z pieniędzmi masz rację.

-=:Vampir:=-

  • Guest
Moje tanki
« Reply #11 on: 03 July 2007, 10:08:59 »
Właśnie, też jestem pod wrażeniem tych modeli podobnie jak Adik dla mnie to profesonalizm:) apropo kosztów, bo widzę, że pracujesz w skali 1:35 jakie sa tego koszty wliczając farby + pewnie jakieś bajery o których nie słyszałem? ;)

Bathin

  • Guest
Moje tanki
« Reply #12 on: 03 July 2007, 12:12:19 »
Quote
-=:Vampir:=- : bo widzę, że pracujesz w skali 1:35 jakie sa tego koszty wliczając farby + pewnie jakieś bajery o których nie słyszałem? ;)

Model 1 - T34/76 mod. 41' firmy Dragon, w zasadzie miał w komplecie dużo dodatków, min. stalowe linki holownicze, kilka el. fototrawionych*, ogniwkowe gąsienice - cena ok 110 zł, ja dokupiłem tylko aluminiową lufę - 20 zł i dodałem kilka części własnym sumptem.
Model 2 - T34/76 mod. 42' firmy Tamiya - 80 zł, w komplecie tylko plastik i gumowe gąski - dokupiłem: lufę, el. fototrawione*, liny holownicze - koszt dodatków ok 120 zł.
Model 3 - T-34/76 mod.43' firmy Zvezda - najtańszy ok 45 zł, ale koszt dodatków sięgnął dwóch stówek.
I to nie są wcale duże wydatki na modele, są tacy co potrafią w każdy model wpakować jeszcze po kilkaset złotych, np. pracujące gąsienice, kompletne wnętrze itd.
Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze koszty chemii modelarskiej, czyli farby, kleje, szpachle i wszelkiego rodzaju "upiększacze" do brudzenia pojazdów itd, itd.
Pzdr
*   http://www.minilotnictwo.hg.pl/el_fotot.html

Guz

  • Guest
Moje tanki
« Reply #13 on: 03 July 2007, 12:36:40 »
Ceny samych modeli sa naprawde rozne mozesz kupic os u ruskich za 20 zl na bazarku co tak naprawde nadaje sie tylko na smieci a takze naprawde poadne wykonane modele za nawet 600zl (bez elementow dodatkowych). ALe jezeli naprawde chesz sie bawic to IMO lepiej zaczynac od produktow renomowanych firm niz od byle czego

Tomciaz_PL

  • Guest
Moje tanki
« Reply #14 on: 03 July 2007, 14:16:20 »
Tu bym się kłócił. Jeżeli dopiero zaczynamy zabawę z modelarstwem, albo chcemy poćwiczyć nowe techniki, to moim zdaniem dużo lepiej jest kupić jakieś badziewie zamiast później żałować, że nabyło się model za 80 zł i się go zepsuło. :p BTW: bawicie się może w tekturki?