Author Topic: [JC] Jarzębina Czerwona  (Read 7498 times)

Highwayman

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« on: 20 June 2007, 11:30:25 »
Jarzębina Czerwona

Jesteśmy stosunkowo nowym klanem, ale już udało nam się stworzyć w miarę funkcjonującą strukturę (Strona, Forum, serwer TS, wkrótce najprawdopodobniej również serwer gry). Staramy się stworzyć też spoko paczkę, ludzi którzy czerpią dużo radości z grania w Red Orchestrę.
Jeżeli szukasz klanu i jesteś zainteresowany grą w Jarzębinie skontaktuj się z kimś z naszej ekipy.

Więcej informacji o klanie znajdziecie na http://www.jarzebina.yoyo.pl

Obecnie skład tworzą.

Chrząszcz
Highwayman
Kryszek_PL
White Bear
Szpara_PL
Cinek
R3@keR
serfer
DonJakub
Banita
Rabbit
B!G M00N
Wojta$$
WWr

szczep

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #1 on: 23 November 2007, 12:56:51 »
WitajcieCzy macie może jakiś związek z grupą rekonstrukcyjną Kalina Krasnaja? Tak się składa że interesuję się trochę rekonstrukcjami i sam kombinuje mundur dla zwiadowcy/snajpera Armii Czerwonej [tzw. amebę].

Desperat

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #2 on: 23 November 2007, 13:07:30 »
:D

AdikPL

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #3 on: 23 November 2007, 13:15:12 »
jak sie wam znudzi zabawa w prowadzenie  klanu to mozemy was przyjac pod swoje skrzydła :D

Chrzaszcz

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #4 on: 23 November 2007, 15:12:13 »
Quote
WitajcieCzy macie może jakiś związek z grupą rekonstrukcyjną Kalina Krasnaja? Tak się składa że interesuję się trochę rekonstrukcjami i sam kombinuje mundur dla zwiadowcy/snajpera Armii Czerwonej [tzw. amebę].


nie :)

Quote
jak sie wam znudzi zabawa w prowadzenie klanu to mozemy was przyjac pod swoje skrzydła


narazie dobrze sie bawimy :p

kryszek

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #5 on: 23 November 2007, 15:36:26 »
Quote
AdikPL :
jak sie wam znudzi zabawa w prowadzenie  klanu to mozemy was przyjac pod swoje skrzydła :D


Wiesz Adik... to Ty miałeś do nas przejść... xD

AdikPL

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #6 on: 23 November 2007, 15:39:53 »
wiem Kryszek wiem ty mnie kusisz ja ciebie choc jak wiesz kiedys były plany  by nasze klany blizej współpracowały ,

[E'sS]

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #7 on: 23 November 2007, 17:54:38 »
Quote
AdikPL :jak sie wam znudzi zabawa w prowadzenie  klanu to mozemy was przyjac pod swoje skrzydła :D

Taa, mają kilku dobrych, a zastanawiamy się nad stworzeniem sekcji tetrisa, tak że wszystko możliwe.

kryszek

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #8 on: 23 November 2007, 18:15:42 »
Quote
[E'sS] :
Quote
AdikPL :jak sie wam znudzi zabawa w prowadzenie  klanu to mozemy was przyjac pod swoje skrzydła :D

Taa, mają kilku dobrych, a zastanawiamy się nad stworzeniem sekcji tetrisa, tak że wszystko możliwe.


Ech, chyba się nie zrozumieliśmy, znaczy się tetrisa to moge układać z ciał "es es manów" zawsze jak gramy i was ubijam xD xD xD

AdikPL

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #9 on: 23 November 2007, 19:09:24 »
SPOKO SPOKO Bathin ma ostatnio złe dni chyba . a tak powaznie to mozemy lige w sapera  zrobic bo ja w pracy z nudów gram !!!!

Chrzaszcz

  • Guest
[JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #10 on: 24 November 2007, 09:00:50 »
szkoda tylko, ze nie ma wersji multiplayerowej :p

FabiPL

  • Guest
Odp: [JC] Jarzębina Czerwona
« Reply #11 on: 12 November 2011, 19:35:25 »
coś nie widze ostatnio waszego servera na którym tak fajnie sie gralo. zmieniona nazwa czy juz go nie ma?