Author Topic: Turniej online - komentarze i informacje  (Read 78192 times)

Reaker

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #165 on: 28 July 2007, 14:29:33 »
Quote from: kTOTotaki
Wyszlo buractwo, ze wygralismy pozostale 3 rundy...


Wygraliście pozostałe 2 rundy o ile umiem jeszcze liczyć bo ja drugiej rundy na stalinie nie uznaje, ponieważ ta decyzja w tej sprawie była podjęta
po pierwsze primo : admin zmienił zdanie pod wpływem B*G
po drugie primo : pod wpływem %
tutaj zapis irc potwierdzający moją tezę.... IRC
I dziękuje za 5 sekundową pauzę kiedy dostałem kicka i miałem problem z wejściem na server, świadczy to o kulturze B*G(dlaczego sami nie daliśmy pauzy?, ponieważ nikt z nas obecnych na meczu nie miał hasła na adminke.)
Quote from: Wyciąg z regulaminu WCG 2007
 1.6. Wyjście z gry


Jeżeli uczestnik spotkania opuści grę w czasie jej trwania (np. disconnect wskutek problemów technicznych), gra zostaje albo zatrzymana (pause), albo mapa zrestartowana, pod warunkiem, że przeciwnik wyrazi na to zgodę. W przypadku takiego opuszczenia serwera, zarejestrowany zawodnik rezerwowy może wejść do gry w miejsce gracza, który opuścił serwer.
Wyjście z gry bez podania uzasadnienia jest zabronione. W sytuacji, gdy podane uzasadnienie wyjścia z gry nie satysfakcjonuje drugiej strony, może ona wystosować etykietę protestu. Administratorzy podejmą następnie decyzję o uznaniu uzasadnienia, bądź też przyznaniu walkowera uczestnikowi, który opuścił grę.

Guz

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #166 on: 28 July 2007, 14:31:40 »
Quote
Rabbit :
Quote
Guz :
Quote
_KaszpiR_ :
czy ogolnie nie uwaza sie ego przeskoku nad murem za eksploit (mam na mesli turnieje)?


Jako ukf stosowalismy to dosc czesto i nikt na to nie zwracal uwagi, tak samo jest z innymi rzeczami opisanymi przez ciebie z zasadach
Więc sami widzicie... Było i powinno być to dozwolone...


Jednak w zasadach jest zabronione czyli dura lex sed lex dla tego tak wazne bylo podanie listy exploitow przez rozpoczeciem rozgrywek a dla informacji panow z JC to BVG byli za mozliwoscia stosowania m.in. tego manewru

Rabbit

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #167 on: 28 July 2007, 14:35:25 »
Ale wg mnie skoro jest zasada o exploitach to powinny być one wyszczególnione

asn

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #168 on: 28 July 2007, 14:37:25 »
z tym ze guz wtedy nie bylo to regulowane w zadnych zasadach wiec to robilismy.
JC napisalo na swojej stronie ze znaja zasady WCG od deski do deski tak wiec po co pytaja sie o strone z regulaminem.
uzycie w takim wypadku jak przeskok przez mur delfinka jest to ewidentny exploit dla porownania przeskok przez spawn na krasnym czy tez wbicie sie w ziemie na krasnym (tez przy uzyciu delfinka) nie milaby by byc expolitami?a moze jeszcze jakies blady na odessie kaukasusie i chodzenie po najwyzszych profilach w WH na stalnie...

REAKER nie pieprz glupot ze dostales kick poniewaz mozemy sprawdzic to w logach a wlasciwie to dalismy pauze ale gracze z twojej druzny chceli grac dalej i nie zadali pauzy... (a czy przydkiem ktos z JC nie ma admina na tym servie?

[JC]Kryszek_PL

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #169 on: 28 July 2007, 14:39:02 »
Jednak w zasadach jest zabronione czyli dura lex sed lex dla tego tak wazne bylo podanie listy exploitow przez rozpoczeciem rozgrywek a dla informacji panow z JC to BVG byli za mozliwoscia stosowania m.in. tego manewru
[/quote]

No to widzę, jeśli dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź Guz, to oni wiedzieli, że można tam przeskakiwać, czyli jak dla mnie wałek maksymalny, a z nas chcieli zrobić oszustów ... żal

Rabbit

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #170 on: 28 July 2007, 14:39:55 »
Quote
asn :
z tym ze guz wtedy nie bylo to regulowane w zadnych zasadach wiec to robilismy.
JC napisalo na swojej stronie ze znaja zasady WCG od deski do deski tak wiec po co pytaja sie o strone z regulaminem.
uzycie w takim wypadku jak przeskok przez mur delfinka jest to ewidentny exploit dla porownania przeskok przez spawn na krasnym czy tez wbicie sie w ziemie na krasnym (tez przy uzyciu delfinka) nie milaby by byc expolitami?a moze jeszcze jakies blady na odessie kaukasusie i chodzenie po najwyzszych profilach w WH na stalnie...
Mógłbyś poczytać trochę ze zrozumieniem... Chodziło nam o stronę z wyszczególnionymi exploitami.. Czytaj wyraźnie co pisze Highwayman

asn

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #171 on: 28 July 2007, 14:42:10 »
Kryszek nie wypowiadaj sie skoro nie rozumiesz... WIEDZIELISMY O TYM ZE TEGO NIE WOLNO mam ci wyslac logi? klucilem sie o to aby bylo to dozwolone ale adminie (trawiator i kaszpir) napisali ze jest to niedozwolone wiec z tego nie korzystami i nie bedziemy korzystac w tym turnieju

Alex

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #172 on: 28 July 2007, 14:45:22 »
w związku z tym "skokiem przez mur" mam pytanie: na gdańsku można fajnie kampić (grając axis) na oknie na ruinach (zainteresowani wiedzą o co chodzi). wejść tam można tylko używając "delfinka". czy w związku z całą tą "dyskusją" też jest exploit czy też "niedozwolony chwyt"?? pytam się bo w pn gramy gdańsk z PW.

proszę to traktować jako oficjalne pytanie do adminów wcg.

ps. czy tego rodzaju "wejścia" na różnego rodzaju tregry, kątowniki itp na stalinie czy krasnym są dozwolone??

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #173 on: 28 July 2007, 14:46:30 »
JC i BVG zapraszam na irc na kanal #wcg.pl.ro @ quakenet.

Alex, mnie sie udalo na te okna wejsc bez delfina, dwa razy skokiem.
nie uwazam tego za exploit, bo tam latwo jest zginac.

Reaker

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #174 on: 28 July 2007, 14:48:29 »
Jezu asn.... to sprawdzi to w liście logów... i złapiesz zwieche i potem juz tylko res....res.....
A admina ma u nas WhiteBear którego nie było... czytaj co pisze

Quote from: Reaker
I dziękuje za 5 sekundową pauzę kiedy dostałem kicka i miałem problem z wejściem na server, świadczy to o kulturze B*G(dlaczego sami nie daliśmy pauzy?, ponieważ nikt z nas obecnych na meczu nie miał hasła na adminke.)

[JC]Kryszek_PL

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #175 on: 28 July 2007, 14:49:26 »
Quote
asn :
Kryszek nie wypowiadaj sie skoro nie rozumiesz... WIEDZIELISMY O TYM ZE TEGO NIE WOLNO mam ci wyslac logi? klucilem sie o to aby bylo to dozwolone ale adminie (trawiator i kaszpir) napisali ze jest to niedozwolone wiec z tego nie korzystami i nie bedziemy korzystac w tym turnieju


Ja nie rozumiem?? Popatrz na swoich kolegów, którym Hajłej po 5 razy tłumaczy to samo...  
A co do tego, że jest to niedozwolone, to fajnie, że dużo to klanów wie =)

Rabbit

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #176 on: 28 July 2007, 14:49:45 »
Alex, zrób screena posta tak, abyś miał na wszelki wypadek dowód, że to jest dozwolone

Alex

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #177 on: 28 July 2007, 14:51:57 »
Quote
_KaszpiR_ :
...
Alex, mnie sie udalo na te okna wejsc bez delfina, dwa razy skokiem.
nie uwazam tego za exploit, bo tam latwo jest zginac.



wiem, ale szybciej udaje się to "delfinkiem". więc nadal uważam pytanie za otwarte.

asn

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #178 on: 28 July 2007, 14:53:42 »

[JC]Kryszek_PL

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #179 on: 28 July 2007, 14:55:59 »
Jezus po co to mi pokazujesz?? Ja też mogę pokazać, jak admin pisze, że jest pijany i co chwile zmienia nam kare pod waszym wpływem...
 Więc nie ma sensu, żebyś mi to pokazywał =)