Author Topic: Aster... serwer nie stej ziemi  (Read 17821 times)

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #30 on: 15 June 2007, 22:49:05 »
oczywiscie zgadzam sie - ale czy tylko ja jade po caly serwerze - do aster maja zastrzezenia tez inni gracze. Serwery sa specyficznym miejscem - jezeli administruja je kilka osob - to jest odp zbiorowa - dlaczego bo jeden admin wystawia ocene calemu serwerowi. Dlaczego ja mam pozniej przyjsc na ten serwer pograc jezeli pseudo admin  sie zle  zachowuje - moge wyciagnac  - moze błedny wniosek - ze wlascicielowi serwera nie zalezy na jakosci administartorów tylko  na ich ilosci. Czyli jak wejde jeszcze raz moze trafie znow na jakiegos pseudo admina. Wniosek, moze byc taki nie warto juz grac na tym serwerze poszukam sobie innego - i takim sposobem - serwer moze kiedys zrobic sie pusty - albo tylko zostanie ta rzesza adminow zeby sobie  na nim grac .

  Jest na forum, kilka ciekawych  - negatywnych - postów o  serwerze  astera, moze warto sie zastanowic dlaczego tak jest ???? Nie mowie ze wszysli admini sa zli, ale  dobrze nie  dzieje sie  na tym serwerze. Niech prawdziwi admini zrobia porzadek na serwerze a bedzie ok. Tak masz racje jest duzo serwerów zachodnich, ktorych poziom przewyzsza polskie serwery o milion lat swietlnych i przyjemnoscia jest tam grac - tylko czy o to w tym chodzi, zeby szukac sobie zagranicznych serwerów.
 A co do  tytułu   - kiedys była pewna gazeta.  .... znow ironia i to jest maly plagiat - ale wiem o co ci chodzi z tym błedem. Stara zasada dziennikarska nie wazne co o tobie pisza byle by pisali ...........

Skucha

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #31 on: 15 June 2007, 23:15:16 »
zal.pl :<

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #32 on: 15 June 2007, 23:30:30 »
z drugiej strony  smiac mi sie chce.... wyszlo z tego cos  takiego jak bym ci skarpeta reke zlamal.....   hehehe ... jezeli cie to zadowoli ( a napewno) to nie mam juz admina na tym serwerze. Kurwujcie dalej , rzygajcie i srajcie. Niech sie robi burdel. Pier**e to.  chcialem dobrze a wyszlo inaczej.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #33 on: 16 June 2007, 06:42:36 »
Desperat -czy ty bedziesz adminem tego serwera -  naprawde obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg!!!!! I tak na tym serwerze  nie mam zamiaru zbytnio  grac.  Jezeli tam bede.....................-  juz była o tym mowa.

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #34 on: 16 June 2007, 07:12:21 »
Ale po co jeszcze sie prujesz?? weź juz skoncz. Mam to totalnie w dupie juz. Dostalas kicka bo uznalem ze tak powinno być.  CO CHWILE POJAWIAJA SIE KOMUNIKATY O NIE UZYWANIU WULGARYZMOW, WIDOCZNIE MASZ PROBLEMY ZE WZROKIEM.

Afera na cała Polske bo biedna uzytkowniczka dostała kopa. Do Wiadomości zadzwon i powiedz ze Admin Cie wyżucił kiedy grałaś w swoja ulubioną grę - moze przyjadą i nakręcą jakiś reportaż.



jaka zwała...... :D:D:D

PROPONUJE ZAMKNąć TEMAT ale Ty pewnie zaraz mi coś odpiszesz, no bo jak to można tak napisać do gracza!  

pfffffffffffffffffff   leje na to.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #35 on: 16 June 2007, 08:11:45 »
Jako osoba dobrze wychowana odpowiem ci na twoj post, wkoncu nieładnie kiedy ktos do ciebie pisze a ty milczysz. Cały moj komentarz na twoj temat:  Czuje ogromna satysfakcje, ze  sam sobie takimi postami wystawiasz ocene. Miło mi, ze przyznałes mi racje. Dziękuje  :D


PS. Jezeli chcesz mi cos jeszcze napisac, niekrępuj sie - zawsze mozesz liczyc na moja odpowiedz

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #36 on: 16 June 2007, 09:24:08 »
nie chce mi sie z toba gadać. (Psy)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #37 on: 16 June 2007, 09:48:13 »
To może tak, ponieważ leją tu jednego "z naszych" to długo mi się ten scyzoryk w kieszeni otwierał ale w końcu otworzył na tyle że też swoje tutaj napiszę - nie pod kątem konkretnej osoby ale ogólnej postawy użytkowników polskich serwerów:
Jak już wspomniał TRAWIATOR i DESPERAT nie adminujemy już na Asterach (z tego co się orientuję to jakaś grubsza sprawa do wyjaśnienia, ale TEN temat zapewne przelał czarę goryczy).

@ TRAWA, nie wiem czy to chwilowa frustracja czy stała decyzja, ale szkoda że się nie będziesz "bawił" w tą stronkę, że nie wspomnę o serwerach, przynajmniej ortograficznie/stylistycznie trzymałeś poziom...niektórym współużytkownikom też :wink

A teraz powrót do tematu: Naprawdę nie mam pojęcia a co Wam chodzi - chyba tyle ile Polaków - tyle opinii:con:dontgetit
Proszę bardzo: na tym forum jest temat "Łosie na polskich serwerach" i tam wciskają palec w oko że w grze panuje burdel, że admini zlewają wszystkie wybryki itd. - PEWNIE dlatego zapadła decyzja o zwiększeniu ilości Adminów o ludzi jako tako znanych Administracji serwerów, niektórzy poprosili po apelu o prawa admina, inni byli poproszeni, ale nie to jest ważne, ważne jest że wszyscy zostali pouczeni (mniej więcej) co do nich należy (patrz temat "łosi") i sądzę że ten krótki czas dozoru który nam dano raczej wypełnialiśmy powierzone zadania, że zdarzały się błędy...to pisałem, każdy musi się nauczyć; grać w tak specyficzną grę jak RO chyba też nikt na "dzień dobry" nie potrafi, no ale może się mylę, może występują tu na tym forum jacyś NADLUDZIE z innych gier sieciowych którzy potrafią wszystko i są nieomylni(?)
Podam tylko przykład z wczorajszej gry, kiedy to (wprawdzie za sprawą jakiegoś buga w grze) usłyszeliśmy "rozmowę" jakiś 2 nowych nicków na kanale drużynowym przeciwnika która brzmiała mniej więcej tak: "E no k... no daj mu tą pier.... snajpe bo sie dzieciak popłacze jak se k... fragow nie pozbiera" odp:" ja pier.... co on chce niech se kupi lepsze pudło to se bedzie bral, k... co chce matoł jeden".... itd.
Nie muszę mówić że ów "matoł" był biernym słuchaczem tej "rozmowy" jak i reszta graczy. My z KURKAWODNA1981PL akurat będąc na TS'ie zrobiliśmy krótkie losowanie :D kto się ma zalogować jako admin i wykonać ostrzeżenie - wedle podręcznika - najpierw pisemne w stosunku do tych osobników ale przyszedł szok, bo okazało się że już byliśmy pozbawieni mocy:D, więc było 0 reakcji - sprawa do opisania w wątku wcześniej wspominanym:con
Więc tak jak teraz wspominał DESPERAT, możecie "kufofac" "ja pierrrd'olić" i wszystkie neologizmy w ten deseń na serwerze i będzie spox, szlam pojawił się w RO tak jak to ma miejsce w innych sieciówkach, a przez jakiś czas wydawało mi się że w RO gra elita hehehe, no ale szlam napłynął i widać jest bardziej chroniony w imię demokracji i wolności słowa niż użytkownik tzw. normalny.
Ja i kurkawodna jesteśmy po odbyciu służby wojskowej, więc nie jedną wiązanką byśmy was mogli zaskoczyć, bo to chyba 1 rzecz jaką się człowiek w wojsku nauczy o ile jeszcze nie miał przeszkolenia w cywilu, ale LUDZIE po 1 to jest zabawa a nie wojsko a po drugie pomimo dolnej granicy wieku 16 lat raczej wszyscy wiemy że grają i młodsi i może nie miejmy na sumieniu wzbogacania im tej sfery słownictwa, zostawmy to podwórkom.

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #38 on: 16 June 2007, 11:50:57 »
Cieszy  mnie to ze moglem dac kicka właśnie Tobie. Od dawna o tym marzylem.  Jestem z tego zadowolony.

tacy ludzie jak Ty nie powinni grac w takie gry. Gra jest od 16 lat a ty zachowujesz sie jak bys miala dziesiec.

Zrobilas taki dym jak dzieciaki w piaskownicy o łopadkę i samochód. POWIEM TWOJEJ MAMIE A JA TWOJEJ!!! MAMO A ADMIN MNIE BIJE!!!!

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #39 on: 16 June 2007, 12:11:16 »
To co robicie, to marnotrawienie przestrzeni dyskowej i pradu na serwery, które zasilane z kieszeni łaskawych sponsorów utrzymują te nic nie wnoszące brednie przy życiu.

Dajcie sobie juz spokoj, bo watpie zeby ktokolwiek, kto przeczyta ten watek uznał, że nie stracił czasu.

Owczar PL

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #40 on: 16 June 2007, 12:33:47 »
Max.pl na miejscu Darka tez bym cię wywalił z serwa "już się boje" zdanie kompletnie nie potrzebne, pewnie wiedizałaś że masz chody u
"wyżej postawionych" i od razu wielka poszkodowana.Gdyby to był jakiś nieznajomy i nieznany szary gracz nic by się nie stało i poszła by do niego regułka żeby więcej nie przeklinał.

Sherman

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #41 on: 16 June 2007, 12:34:10 »
Dla mnie jest to tragedia- jeden użytkownik zrobił jednym postem taki burdel... najgorsze jest to, że wszyscy się poddali dalszemu kretyńskiemu pluciu tego osobnika na forum...

Zamiast zgnoić max.pl za stawianie się i robienie szumu w sprawie jasnej, admini przyznają się do jakiejś wielkiej winy, grzechu popełnionego przeciw wszystkim.

Wręczenie nowych nominacji na adminów miało jakiś cel. Gdy zaczęli bardzo konsekwentnie i surowo (ale nie niesprawiedliwie) wypełniać obowiązki i trzymać kulturę oraz poziom na serwerze, okazało się, że jest jeszcze gorzej! To jest dla mnie jakaś paranoja i kompromitacja.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #42 on: 16 June 2007, 13:21:32 »
Dla zainteresowanych:
1. Nie tylko ja sie skarze -  mam prawo wypowiedziec sie na temat pracy admian, poniewaz inni tez to robia - patrz watek Łosie na polskich serwerach - pręgierz.  
 np.
Alex :
Nie gram za często na polskich serwerach, ale dzisiaj z nudów wszedłem na aster i po tym co zobaczylem to jestem skłonny przyznać rację Bathinowi, że nie warto grac na polskich serwerach. Nikt nie pilnuje jakiegokolwiek porządku, [...]
Nie odkryłam Ameryki tym watkim.

2.Sherman :.
Zamiast zgnoić max.pl za stawianie się i robienie szumu w sprawie jasnej, admini przyznają się do jakiejś wielkiej winy, grzechu popełnionego przeciw wszystkim.
 
A za co mam mnie zgnoic - ze raz przeklnełam na serwerze czy ze sie odwazyłam wypowiedziec o marnej pracy pseudo admina  desperata19???

 Desperta juz nie jest adminem - bo sie nie nadaje do grania i zarzadzania serwerem - widac, ze to ja mam racje. Desperat, nie było by tyle wpisów, gdybys od razu powiedzial poniosło mnie sorry - patrz wypowiedzi swoich kolegow - te - czy miales prawo mnie wyrzucic.ok, wiekszos odpowiada, ze nie.  

desperat19 :
Cieszy  mnie to ze moglem dac kicka właśnie Tobie. Od dawna o tym marzylem.  Jestem z tego zadowolony.


desperat19 :
z drugiej strony smiac mi sie chce.... wyszlo z tego cos takiego jak bym ci skarpeta reke zlamal..... hehehe ... jezeli cie to zadowoli ( a napewno) to nie mam juz admina na tym serwerze. Kurwujcie dalej , rzygajcie i srajcie. Niech sie robi burdel. Pier**e to. chcialem dobrze a wyszlo inaczej.

 Z wypowiedzi desperata jest tylko jeden wniosek - to dzieciak, ktoremu na chwile dano władze - na szczescie ja juz zabrano. Wypowiedzi jego  w stosunku do mnie swiadcza tylko o nim. Ja nie bede  sie znizac do jego poziomu - bo nie warto.


Sherman "dalszemu kretyńskiemu pluciu tego osobnika" -    twoja wypowiedz swiadczy o ty, ze

* brak CI  elementarnej kultury... tragedia...
* i  nie potrafisz się zachować w miejscu publicznym.


Sherman  - nie jestem zadnym osobnikiem - mam imie i nick - wymagasz od innych troche kultury a sam nie umiesz jej zachowac.
Tak bede sie stawiac - dlaczego - bo głupote trzeba tepic - a decyzja desperata był dziecinna i głupia.

3. Jestem szarym graczem - ale to nie znaczy, ze  kazdy moze  robic ze mna co mu sie podoba. Wiekszosc sie na tym watku ze mną zgadza, ze decyzja pseudo admnina był niesłuszna. Ja czytam wszystkie wypowiedzi, i nie rozumiem po co sa te  - moim zdaniem - niepotrzebne wycieczki osobiste

4. Nie jestem zadna wielka poszkodowana i nie widze siebie w roli ofiary - tylko jak ktos popełni bład to  niech sie przyzna, ze to zrobił. Watku, by nie było gdyby desperat dal mi szanse - a nie wyrzucal od razu. Dalszych wpisów tez by nie było. Nie mam zamiaru mu ublizac jako osobie  -  i tego nie zrobie -   wypowiedziałm sie na temat jego marnej pracy admina. Jezeli chce na moj temat sobie pisac - niech pisze.  

Czytajac  niektore wypowiedzi odnosze wrazenie, ze najlepiej jakbym przeprosila desperata za to ze mnie NIESŁUSZNIE wyrzucił - nie badzcie smieszni panowie - zwrociłam uwage - inni jakos  to robia i jest ok - ze na serwerze jest bałagan i decyzja admina była niesłuszna - a w robiicie wielkie hallo !!! To jest smieszne, poniewaz admin tez jest czlowiekiem i jest omylny, i jak zrobił bład to moze sie przyzac.

PS. Admini sa potrzebni - ale to nie znaczy ze maja byc z przypadku. Prace zlego admina trzeba pietnowac a dobrego pochwalic. Jezeli sprawuje "funkcje publiczna " - to podlega  ona ocenie.

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #43 on: 16 June 2007, 13:29:28 »
Na początku sorry TRAWA za wczorajsze moje zachowanie,niemiałem pełnego obrazu sytuacji i twoja odpowiedz mnie troszke zirytowała.Teraz wiem dlaczego miałeś taki chumor wczoraj.I zgadzam się z BartBear_[PL],że twoja rezygnacja to dla nas  użytkowników  duża strata.Ale to twoja decyzja,mam nadzieje,że jeszcze czasem pogramy razem z  chłopakami wieczorami,jak to bywało wcześniej.Odnośnie adminowania na Asterach-nieprosiłem się o to.Zostałem poproszony o to i po krótkiej namowie się zgodziłem.Myślałem ,że w ten sposób będe mógł się przyczynić do poprawy"klimatu"na polskich serwerach.Lecz po niecałym tygodniu już podziękuje za ten"przywilej".Niedano nam szansy nawet na wdrożenie się w nowe obowiązki,bo jeden kick narobił afery.Skoro niski poziom kultury osobistej i brak adminów na serwerach to ideał dla graczy ,to niedługo na Asterach zapanuje raj dla nich.Bez kontroli adminów zapanuje nieład podczas gry,a atmosfera nagonki na nas,adminów spowodowała ,że nam już się niechce!!!Wole pograć sobie ze znajomymi z RO w dobrym klimacie,niż sprzeczać się z graczami,dla których admin to zacięty wróg.:no:no:no


AdikPL

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #44 on: 16 June 2007, 14:33:28 »
POPIERAM MAX ,  szydere sobie robicie na tym serwerze !!!!