Author Topic: Aster... serwer nie stej ziemi  (Read 17820 times)

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #15 on: 15 June 2007, 19:05:27 »
Zgodze sie ze admin stoi na stazy ładu i porzadku serwera , ale musi wiedziec co mu wolno a co nie - bo inaczej robi chaos. Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu.  I niech niektorym, adminom  władza do głowy nie uderza , bo my wyborcy  - gracze - mozemy szybko  spowodowac ze ją utracą. Po co admini serwera, na ktorym nikt nie gra.

 A co tak zle swiadczy o mnie panowi krystalicznie czysci to, ze mialam odwage miec własne zdanie o pseudo admine. Czy raczej  insynuujesz jakies zasciankowe stereotypy - ze jako kobiecie  mi czegos  nie wypada ???.Mam byc posłuszna,   i sie zgadzac na wszystko. Sorry mamy XXI  wiek -  gram w gry, jestem wykształcona i pracuje - i jakos rola posłusznej i cichej do mnie nie pasuje .

Wiem  ze  na serwerze nie przeklinamy -  pisze - ok - ale  nie pisze ze za jedno przeklniecie wypad. Jak sobie przeklne raz to mam wylecie - tak jest polityka serwera - kto tu jest smieszny ????.  Ile osob pisze przeklenstwa i jakos nie wylatuje ????.Ja nie musze wiedziec, ktory z adminów to zrobił - jezeli nie umieci wybrac odpowiedzialnych ludzi do administrowania serwera to juz wasz problem

 Prosze o odp - co o mnie zle swiadczy - bo nie jestem wrozka. I jeszcze jedno nie zgadzam sie na nic i nie mam zamiaru sie zgadzac na cos co  ma byc tylko  poprawnie politycznie. Ja zawsze pisze i mowi co mam na mysl, jezeli komus to sie nie podoba - to jego problem. A opinia innych na moj temat - nigdy za bardzo  mnie nie interesowala  - po prostu ja mam swoje zdanie i bede go bronic do konca

DemoniX

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #16 on: 15 June 2007, 19:33:01 »
Gdyby ta k***a poleciałaby do kogoś innego to by nic nie było a to trochę nie sprawiedliwe, może admini chcą żeby na nich wołano panie wszechmogący , królu nasz, nie chciałem obrazić was, przebacz mi co w gnoju siedzę a ty jadasz kawior  :D LOL !  dajcie sobie spokój !

A najlepiej dajcie gdzieś  jakimś oczo j*bnym kolorem prostą regułkę dotyczącą serwerów aster.
Zgadzam sie z wyczyszczeniem przekleństw i hamstwa z serwerów, ale jak kickujecie i banujecie to wszystkich , bez wyjątków!

trawiator

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #17 on: 15 June 2007, 20:07:02 »
Quote
I niech niektorym, adminom władza do głowy nie uderza , bo my wyborcy - gracze - mozemy szybko spowodowac ze ją utracą

Najpierw trzeba pamiętać którzy to admini są tacy źli.
Quote
A co tak zle swiadczy o mnie panowi krystalicznie czysci to, ze mialam odwage miec własne zdanie o pseudo admine.

Nikt Ci tego nie ma zamiaru zabronić.
Quote
Czy raczej insynuujesz jakies zasciankowe stereotypy - ze jako kobiecie mi czegos nie wypada ???.Mam byc posłuszna, i sie zgadzac na wszystko. Sorry mamy XXI wiek - gram w gry, jestem wykształcona i pracuje - i jakos rola posłusznej i cichej do mnie nie pasuje .
Ciekawa interpretacja, nie wpadł bym na nią.
Quote
Wiem ze na serwerze nie przeklinamy - pisze - ok - ale nie pisze ze za jedno przeklniecie wypad. Jak sobie przeklne raz to mam wylecie - tak jest polityka serwera - kto tu jest smieszny ????. Ile osob pisze przeklenstwa i jakos nie wylatuje ????.
Jak już wcześniej pisałem, masz całkowitą rację. To co zrobił desperat nie było najsłuszniejsze.
Quote
Ja nie musze wiedziec, ktory z adminów to zrobił - jezeli nie umieci wybrac odpowiedzialnych ludzi do administrowania serwera to juz wasz problem

Tutaj się usprawiedliwię (jako że ja nadałem  prawa admina desperatowi) tekstem pana L. "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."
Quote
Prosze o odp - co o mnie zle swiadczy - bo nie jestem wrozka.

Fakt, nie powinienem tego pisać. Coś mnie naszło i wyszło :)
Quote
I jeszcze jedno nie zgadzam sie na nic i nie mam zamiaru sie zgadzac na cos co ma byc tylko poprawnie politycznie. Ja zawsze pisze i mowi co mam na mysl, jezeli komus to sie nie podoba - to jego problem.
I dobrze.

Sherman

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #18 on: 15 June 2007, 20:24:12 »
Quote
DemoniX :
Gdyby ta k***a poleciałaby do kogoś innego to by nic nie było a to trochę nie sprawiedliwe, może admini chcą żeby na nich wołano panie wszechmogący , królu nasz, nie chciałem obrazić was, przebacz mi co w gnoju siedzę a ty jadasz kawior  :D LOL !  dajcie sobie spokój !
DemoniX... byłeś wtedy? Wiesz o co chodzi? Ta kurwa nie była adresowana do admina, dlatego nie wypisuj bzdur.

Quote
Prosze o odp - co o mnie zle swiadczy - bo nie jestem wrozka.
To, że nie potrafisz się zachować w miejscu publicznym.

Quote
Wiem ze na serwerze nie przeklinamy - pisze - ok - ale nie pisze ze za jedno przeklniecie wypad.
I co z tego- nie przeklinamy i tyle.

Quote
I jeszcze jedno nie zgadzam sie na nic i nie mam zamiaru sie zgadzac na cos co ma byc tylko poprawnie politycznie.
Tu chodzi o elementarną kulturę... tragedia...

Quote
Ile osob pisze przeklenstwa i jakos nie wylatuje ????.
Nie patrz na innych- patrz czy ty jesteś w porządku.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #19 on: 15 June 2007, 20:28:10 »
Temat sie skonczył - ostatnia moja uwaga - jezeli ty przyznajesz prawa administratora - to wybieraj sobie zufanych ludzi. Jezeli  gracze  zaobacza ze na serwerze  jest cos  nie tak - to uwierz mi przeniosa sie na inny serwer - nie bedzie ich interesowało czy pan x czy y zarzadza serwerem.  Poprostu pojda tam gdzie sobie w spokoju pograja. Nie bedzie im sie chciało pisac skarg i zazalen na konkretnego administratora. Widzisz - ja nie pisałam na konkretnego admina - dlaczego - poniewaz administrowanie serwera to odpowiedzialniosc zbiorowa, dlatego jezeli jest ich kilku to musza byc odpowiedzialni za swoje czyny - wielu adminow, ale 1 serwer.


Sherman  - . Gdzie ty sie  człowieku uchowałes - w kraju szczesliwych ludzi ???Jedno przeklniecie to brak kultury - tagedia. Tak na marginesie rozbawiles mnie swoimi wypowiedziami.

Sherman

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #20 on: 15 June 2007, 20:31:20 »
W pierwszym poście zrobiłaś jazdę po konkretnej osobie- zdania są pisane w drugiej osobie, skargi też traktują o jednym człowieku.

Zaprzeczasz się.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #21 on: 15 June 2007, 20:34:41 »
Napisalm o konkretnym adminie - ale nie podalam nicku - rozumiesz czy nie - wielu adminow jeden serwer !!!! Jezeli jest wielu adminow to stosuje sie w tym wypdku odp zbiorowa, dlatego ze jest JEDEN SERWER. Mnie nie interesuje czy pan x czy y wywali mnie z sewrera - zrobił to bo mial uprawniena. Ja wiem,tylko ze wywalił mnie z Astera i to wszystko, kto tym zarzadza do niczego mi nie jest potrzebne. To jest sprawa własciciela serwera, komu daje takie uprawnienia i jezeli on nie umie sobie dobrac odpwiedznich ludzi..............


ps - PRZECZYTAJ UWAZNIE  "Mnie nie interesuje, kto mnie zbanowal. Chodzi o fakt, ze to mialo miejsce."............ I DALSZA MOJA WYPOWIEDZ NIE MA SENSU JEJ TU WKLEJAC .

Bathin

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #22 on: 15 June 2007, 20:51:59 »
Trochę jestem pod wpływem, ale byłem świadkiem całej tej sceny i gdy Max dostała kicka wyniosłem się na inny serwer. Już raz wspomniałem  że kick czy ban za przeklinanie to żenada ! Notabene Desperat też dał mi ostrzeżenie za "k", ale na Boga jak można nie wyzywać jak na Asterze dzieją sie takie jaja ! Głosowanie, nie dość że oszukane to później przy następnym jedna pała do drugiej pisze: "eee, szybko, loguj się jako admin i zmień na mapę X".
Aaaa, pamiętajcie pały grające jako ruski na Basovce, że  jak szwaby zdobędą już bunkier to nie zabijecie ich w bunkrze !!!
A pózniej jeden z drugim p... że polska scena RO upada, buehehhehe.
PZdr

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #23 on: 15 June 2007, 21:08:24 »
Ja juz sie w sposob wyczerpujacy wypowiedzilam na temat  administrowania serwera Aster. I nie mam ochoty juz o tym pisac bo robi sie nudne.  Zdania nie zmienie -  sewer jest zle administrowany i jak widac nie tylko to jest moja opinia



PS - czytam tak sobie  :
 Trawiator : "To czemu nikt do jasnej cholery tego nie napisał? (pyt. retoryczne, odpowiedź znajduje się niżej)". Zgodnie z logika serwera Aster za "cholera" - jak by nie patrzec to przeklenstwo - tez bys wyleciał z serwera. Az samo sie nasuwa.......... ten kto bez winy

YankeSmgn

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #24 on: 15 June 2007, 21:25:15 »
Za jedno "kurwa" tyle zamieszania ?
Ludzie nie dobijajcie mnie. Nie wiem co sie ostatnio dzieje, kiedy bylem na jakims polskim serwerze to co chwile ktos sie klocil. Kiedys byla inna atmosfera.
WyTyFy

trawiator

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #25 on: 15 June 2007, 21:36:40 »
Quote

 Trawiator : "To czemu nikt do jasnej cholery tego nie napisał? (pyt. retoryczne, odpowiedź znajduje się niżej)". Zgodnie z logika serwera Aster za "cholera" - jak by nie patrzec to przeklenstwo - tez bys wyleciał z serwera. Az samo sie nasuwa.......... ten kto bez winy

Na całe szczęście nie jesteśmy na serwerze tylko na forum.

Sherman

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #26 on: 15 June 2007, 22:05:13 »
Quote
max.pl :
Ja juz sie w sposob wyczerpujacy wypowiedzilam na temat  administrowania serwera Aster. I nie mam ochoty juz o tym pisac bo robi sie nudne.
Więc po co napisałaś tego posta? lol

Quote from: max.pl
Zgodnie z logika serwera Aster za "cholera" - jak by nie patrzec to przeklenstwo - tez bys wyleciał z serwera. Az samo sie nasuwa.......... ten kto bez winy
Tak, tak, porównuj cholerę z kurwą- nie rób z ludzi idiotów. Poza tym- to trawiator cię wykickował że pizsesz to pod jego adresem??

Lepiej się zastanów zanim coś napiszesz...

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #27 on: 15 June 2007, 22:15:56 »
Oswiec mnie swoja logika, po poscie "Ja juz sie w sposob wyczerpujacy wypowiedzilam na temat administrowania serwera Aster. I nie mam ochoty juz o tym pisac bo robi sie nudne [...]."

Nic nie napisalamnic  wiecej- to znaczy dalszych postow - na temat serwera i admina  -  pisze juz  bardzo dokladnie bo sie na pewno przyczepisz - post chyba traktujemy jako calos.  Edytowalm go - bo zrobiłam razacy bład ortograficzny. Ten post był posumowanie moich wczesniejszych wypowiedzi - jak sie duzo pisze to mozna na koncu cos podsumowac - czesto stosowana metoda w swiecie - posumowanie czegos. Dokladnie w tym momencie  "Zdania nie zmienie - sewer jest zle administrowany i jak widac nie tylko to jest moja opinia".   Teraz odpowiadam na dalsza czesc - bo nie wytrzymam czytajac twoje wypowiedzi.

 Dobra mam chwile czasu - rozumiesz co to jest ironia - bo Tawiator TAK ROZUMIE  - juz kilka razy ze soba prowadzilismy na forum dyskusje -  on i ja lubimy stosowac ironie i zartowac - poczucie humoru albo sie ma albo nie  -on na szczescie go posiada - w
" Na całe szczęście nie jesteśmy na serwerze tylko na forum"

A co jest jakas klasyfikacja przeklenstw  - jezeli tak znasz to mi ja przedstaw ????  Jest pewien zbior wyrazów, ktore uznajemy za przeklenstwa - a ich ocena jest subiektywna - co nie zmienia faktu ze przeklenstwo jest zawsze przeklenstwem.

 
Lepiej się zastanów zanim coś napiszesz... heee smiech na sali

Goral

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #28 on: 15 June 2007, 22:37:13 »
Czy ktos komuś każe grać na Asterach? Oprócz nich jest jeszcze INEA z publicznych serwerów.  Jest też kilkadziesiąt w Europie. Jeśli się komuś nie spodobała reakcja jednego admina to nie powód do jechania sobie po całym serwerze i reszcie adminów. Zamiast wskazać konkretnego winowajcę i zażądać od niego przeprosin lub kary "od przełożonych", próbuje się stosować odpowiedzialność zbiorową. Jeśli zawinił jeden, a winni są wszyscy, to znaczy się nie ma winnych.
[_]
Co do wolności słowa max.pl, to gwarantuje Ci możliwość powiedzenia na serwerze publicznym "kurwa". Ale wolność słowa nie zwalnia z odpowiedzialności za nie. Dlatego odpowiedzialność poniosłaś w kicku. Zgadzam się, ze Desperat przesadził, ale nie daje Ci to prawa przesadzać wobec pozostałych adminów.
[_]
Nikt nie jest doskonały, ale ustalonych praw trzeba przestrzegać i wyciągać konsekwencje wobec tych co się do niego nie stosują. A także wobec tych, co przekraczają swoje kompetencje.
[_]
Masz prawo nas atakować (wolność słowa), ale my mamy prawo się bronić przed Twoimi atakami (wolność słowa też nas dotyczy).
[_]
PS. Jeśli już mowa o ortach, to bardzo przykry jest ten w tytule Twojego wątku :)

ciocia|Ola

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #29 on: 15 June 2007, 22:45:31 »
Całe złoto w dyskusji ukryte jest w wyrażaniu swojej opinii. Wolno wyrażać swoje zdanie - Nie wolno, nie powinno się ranić drugiej osoby słowami &#8222;oceniającymi&#8221; innych forumowiczów wypowiadających się <np. ty jesteś taki a siaki, ślepy, ogarnij się itp., Dlaczego?!
Bo => taka dyskusja w moim poczuciu do niczego &#8216;zdrowego nie prowadzi&#8217;
KICKI, BANY będą, bo są naszą codziennością w necie. Brzydkie słowa, też są i będą. Osobiście obstawiam za miłą sympatyczną grą bez używania wulgaryzmów.
Odpowiedzialność zbiorowa administratorów? Hm, wydaje mi się, że skarga na konkretnego admina załatwia sprawę. Nie ma sztywnych reguł, są pewne zasady - wątek niestety nic dobrego nie wniósł na scenę RO i to jest smutne - oczywiście to moje zdanie.