Author Topic: Aster... serwer nie stej ziemi  (Read 17822 times)

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« on: 15 June 2007, 16:39:11 »
Dziekuj adminowi, serwera Aster, za  zbanowanie mnie - bo i tak  nie warto grac na tym  pseudo serwerze     !!!!!!!!!
 1. Admin  nie uwzglednia głosowania na dana mape - taka sytuacja miala miejsce nie tylko dzisiaj, ale tez wczesniej.  
2. Za jedno " kurwa " zbanował mnie- to nie jest pomyłka  raz tylko zaklnełam  -   wielki panie administratorze jestes dziecinny - nikomu na zachodnim serwerze  by nawet  do głowy nie przyszło to zrobic - ale Polak zawsze musi byc pierwszy.


Gratuluje !!!!!


PS. Ban zdjety, ale niesmak do tego serwera pozostał

trawiator

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #1 on: 15 June 2007, 16:51:57 »
Który to taki cwany był?

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #2 on: 15 June 2007, 16:55:21 »
Mnie nie interesuje, kto mnie zbanowal. Chodzi o fakt, ze to mialo miejsce. Jak Storm mnie i innych zabiijał - typowe TK - to admin, go nawet nie wyrzuciił - sytuacja ta miala miejsce pare dni temu - , chociaz  prosiło go o to kilku ludzi, a mnie banuje sie za jedno przeklniecie - dziecinada. Powiem tak, jak ja administrowalam serwer w IS , to  kazdy wiedzial dokladnie za co moze  wylecic, i zawsze jak złamał zasday był ban. Gracze  wiedziali  jak maja  sie zachowywac na serwerze klanu FFA bo u mnie nie ma przebacza. Jezeli, ktos gral zgodnie z regulami serwera - to mial spokoj ze mna.  Po prostu   jak sie ma wladze to trzeba umiec z niej korzystac a nie jej naduzywac.

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #3 on: 15 June 2007, 17:00:47 »
po 1sze to nie ban tylko kick. Jak bys nie dyskutowala to bys nie dostala. nIe robie z siebie wielkoego admina. Dbam o to zeby bylo wszystko ok, chce aby serwer byl na poziomie. Zeby  nie lecialy Kur$*y na publiku. Klnij sobie w monitor a nie na czacie. To tyle.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #4 on: 15 June 2007, 17:03:53 »
Jezeli mam zablkokowane ip to raczej to nie byl zwykly kick. Po drugi  co to za dyskusja -  z toba, chyba zartujesz. Jak ci przeszkadza   ze napisalam jedno przeklnieci to juz twoj problem. Tylko pamietaj o jedny - badz konsekwenty  - i wszystkich wyrzucaj za JEDNO  PRZEKLNIECIE  ok.  W koncu  stoisz na strazy ładu i porzadku tak - to stosoj swoje prawo dla wszystkich tak samo - inaczej jestes smieszny

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #5 on: 15 June 2007, 17:09:05 »
nie dostalas bana!!!!!!!   mowie Ci poraz kolejny!!!  twojego kicka wykonalem  w naspepujacy sposob : Zalogowalem sie -> Escape -> konfiguracje -> kick Voting- > zaznaczylem Twoj nick   i kliknalem kick. Wszystko.

Bana za Kurwe??  hahahahaha no co Ty az tak mnie nie pogielo, Po za tym  OSTRZEGLEM CIE RAZ,  a ty dyskutowalas  jeszcze wiec.....

Po za ty, zanim napisalas KURWA trzeba sie bylo zastanowic...

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #6 on: 15 June 2007, 17:13:21 »
Nie mam  zamiaru sie zastanwiac, i bede sobie dowoli pisac co chce - szczegolnie ze na zachodnich serwerach leca dziesiatki przeklenst w 20 jezykach i jakos nikt nie czuje sie obrazony, tylko ciebie tak to poruszyło.
 " CALA DYSKUSJA "

 ja - "Jak tak to kurwa nie wygramy"
odp - za przeklinanie .........................i tam cala regulka leci
ja - juz sie boje
odp - nie było -  tylko poprostu ban -

 jezeli to nazywasz dyskusja - to gratuluje poczucia humoru
 Troche ludzi tam gralo, wiec to moze potwierdzi ok

PS zastanow sie lepiej dlaczego Astra swiecii pustkami

Desperat

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #7 on: 15 June 2007, 17:21:16 »
widzisz... sama sie przyznalas. Inni nie dyskutuja tylko graja dalej. Jest napisane w regulaminie ze z Adminem sie nie dyskutuje ( nie robie z siebie wielkiego admina tylko dbam o porzadek)

Ostzregale. Dalsza gadka nie ma sensu.

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #8 on: 15 June 2007, 17:25:40 »
jezeli to nazywasz dyskusja - " przeklniecie",  " juz sie boje ", i nic mi nie odpowiadasz   tylko od razu  ban - to juz  naprawde nie ma sensu z toba gadac.  Człowieku zastanow sie jaka dyskusja !!!!!!!!!!!!!!.  Ile ty masz lat ????  Czy my gramy w gre dla dzieci czy dorosłych ludzi ????

PS WIELKI PANIE ADMINIE TWOJ SERWER SWIECI PUSTKAM I JEZELI TAK DZIECINADA BEDZIE DALEJ TO WSZYSCY POUCIEKAJ NA ZACHODNIE SERWERY. BO TAM PRZYNAJMNIEJ SA POWAZNI ADMINI

Jeszcze jedno moze i  bym sobie na serwerze z toba  podyskutowala, ale  niestety jak mnie wyrzuciles nie moglam wejsc bo mialam zablokowane ip.

Juz na koniec - jezeli bede grac kiedykolwiek na tym serwerze bedzie  tego  tylko  jeden   powodu - ze wlasnie na nim jest Adik.PL lub Bathin, bo na pewno nie bedzie to profesjonalizm admina czy skonfigurowanie  serwera - "o wyborze map juz było" .

Guz

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #9 on: 15 June 2007, 17:52:10 »
Prawda jest taka ze kick to tak naprawde ban na sesje czyli do momentu zmiany mapy nie da sie wejsc, osobiscie powiem jedno o ile nie popieram klniecia na czacie ale w kilku punktach musze przyanc racje max... maxi?

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #10 on: 15 June 2007, 17:59:11 »
Ok, przyznalam sie ze przeknełam - ale zrobilam to 1 raz  -  i reakcja admina była przesadzona. Nie jest tajemnica, ze przeklinam jak gram - ci ktorzy sa ze mna na ts maja niezły ubaw - im to nie przeszkadza bo sami to robia.  Na czacie - jezeli przeklne to musze miec jakis, konkretny powod - w tym wypadku była mierna gra zespołowa mojego teamu . Jezeli, ktos ma juz  funkcje admina  to musi sie zachowywac odpowiedzialnie - a nie pokazywac ja mam władze i moge wszystko. Niestety ja nie jestem juz dzieckiem - 27 lat, i RO nie jest moja pierwsza gra sieciowa,  mam takze  doswiadczenie w administrowaniu serwera, i  dla mnie tak reakcja admina byla - powiem szczerze zadziwiajaca.

Sherman

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #11 on: 15 June 2007, 18:05:54 »
Quote
max.pl :
Mnie nie interesuje, kto mnie zbanowal. Chodzi o fakt, ze to mialo miejsce. Jak Storm mnie i innych zabiijał - typowe TK - to admin, go nawet nie wyrzuciił, chociaz  prosiło go o to kilku ludzi, a mnie banuje sie za jedno przeklniecie - dziecinada.
Jeśli nie wiesz kto był adminem, skąd wiesz że wtedy akurat był na serwerze?? Żałosne.

Quote
Powiem tak, jak ja administrowalam serwer w IS , to kazdy wiedzial dokladnie za co moze wylecic, i zawsze jak złamał zasday był ban.
Ty też złamałaś zasady i dostałaś kicka (nie bana- powinnaś się więc chyba cieszyć ;) )

Quote
Nie mam zamiaru sie zastanwiac, i bede sobie dowoli pisac co chce
No sorry, ale jeśli tak myślisz, to...

max.pl

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #12 on: 15 June 2007, 18:15:02 »
ok
PO 1 - Wiem, ze był wtedy na serwerze, tylko jakos nie chciało mu sie zareagowac - wywiazala sie dyskusja pomiedzy innymi graczami, zeby admin, w koncu cos zrobił - zbanowal Storma.  A ze mnie wywalił admin to wiem - sam sie juz wpisal ze to zrobił - poczytaj uwaznie myslenie nie boli. Admin to admin - moze ich byc nawet 10 mnie nie interesuje, ktory konkretny robi czy nie robi czegos na serwerze .  Ja wiem co pisze, a kto jest zalosny to juz inna sprawa - na  pewno nie ja

Po 2 - jezeli myslisz ze jedno przeklniecie, to zlamanie zasady serwera, to jestes smieszny - gdzie to pisze - za jedno przeklniecie wypad ?????.  Co do zasady - z adminem sie niedyskutuje  -  w moim wypadku to raczej był monolog -  " przeklniecie", " na serwerze......." ,  " juz sie boje ", i admin nic mi odpowiada tylko od razu ban.  Z sewrwera IS FFA klanu  mozna tylko wylecie za złamanie zasady "NO MINES NO ZOOKA" - jasne 2 zasady. Zero pokatnej interpretacji . Ja moge dostac dozywotniego bana na  serwer Aster , myslisz ze bede z tego powodu plakac - to sie grubo mylisz. Jeszcze lepiej - dla mnie - ,  jakby taka sytuacja   miała miejsce   - wtedy to bym niezle pojechała sobie po adminie .

PO 3 Tak, bede dowoli sobie pisac co chce, zeby była jasnosc cenzure w Polsce zniesiono 1990 roku.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #13 on: 15 June 2007, 18:56:54 »
OK to może tak
Z racji tego że jest nas kilku "świeżych" Adminów na Asterach to na pewno popełnimy jeszcze kilka błędów i na pewno macie PEŁNE PRAWO uderzać do naszych starszych stażem kolegów Adminów tutaj na forum. Jeżeli okaże się że przesadziliśmy to się tutaj pokajamy, ale sądzę że lepiej "wziąć na garba" tutaj na forum niż doprowadzić do bezkrólewia podczas gry (znaczy się chaosu i używaniu na adminach - to tak jak w tej szkole nauczycielowi kubeł na głowę zakładali :wink)
Przykazanie było takie żeby za 1 k.. nie wywalać, ale jeżeli ostrzeganie nie podziała to należy przejść do dalszych regulaminowych "represji". :)
....."My tylko wykonujemy rozkazy"..... :D

trawiator

  • Guest
Aster... serwer nie stej ziemi
« Reply #14 on: 15 June 2007, 19:02:29 »
Teraz moja kolej.
Po pierwsze, chciałem napisać że rezygnuje z zabawy w serwer, nie dotykam się adminów itp itd. Adminów których ostatnio dodałem usunąłem (sorry chłopaki).
Po drugie, nie zajmuje się już sprawami forum na tej stronie. Jestem zwykłym użytkownikiem.
Po trzecie, odnośnie tego tematu (ale będzie wojna :) ):
Quote
1. Admin nie uwzglednia głosowania na dana mape - taka sytuacja miala miejsce nie tylko dzisiaj, ale tez wczesniej.

To czemu nikt do jasnej cholery tego nie napisał? (pyt. retoryczne, odpowiedź znajduje się niżej)
Quote
Mnie nie interesuje, kto mnie zbanowal.

To jakim niby sposobem mamy (właściwie już nie ja) wiedzieć kto nie nadaje się na admina skoro użytkownicy i tak leją kto ich zbanował, który admin zmienił mapę itd itp.? Wierzcie mi, nikt odpowiedzialny za serwer nie ma czasu patrzeć na rączki każdemu adminowi w grze, do tego brak jakiegokolwiek systemu logowania poczynań admina nie daje możliwości zobaczenia kto kogo i za co.
Quote
" CALA DYSKUSJA "

ja - "Jak tak to kurwa nie wygramy"
odp - za przeklinanie .........................i tam cala regulka leci
ja - juz sie boje
odp - nie było - tylko poprostu ban -

To fakt, Desperat zjebał sprawę.
Quote
bo na pewno nie bedzie to profesjonalizm admina czy skonfigurowanie serwera - "o wyborze map juz było" .

Co ma do tego  wszystkiego skonfigurowanie serwera? Wybór map, o ile mi wiadomo z nim wszystko ok (nie wliczając czasem błędów gry gdzie dziwnym trafem jest 'placyk' zamiast jakiejś tam mapy).
Quote
Nie jest tajemnica, ze przeklinam jak gram - ci ktorzy sa ze mna na ts maja niezły ubaw - im to nie przeszkadza bo sami to robia.

Właśnie! Przeklinaj sobie tylko na TS lub do monitora. Ja też klnę jak szewc podczas gry, z tyle słyszą to jedynie ci co są na TS, nikt nie przeczyta o tym w grze.
Quote
Po 2 - jezeli myslisz ze jedno przeklniecie, to zlamanie zasda serwera, to jestes smieszny - gdzie to pisze - za jedno przeklniecie wypad ?????.

Wybacz ale w tym miejscu to Ty jesteś śmieszna. CO kilkadziesiąt sekund na chacie pojawia się następujący napis: "(None) Na serwerze nie przeklinamy!". Nie wiem, może masz problemy z czytaniem?

Aby nie było niejasności. max.pl nie mam nic do Ciebie, nie mam zdania na Twój temat. Zgadzam się z Tobą, Desperat przegiął tym kickiem. Jednakże to co wypisujesz nie świadczy dobrze o Tobie.

PS. Chciałem pozdrowić panów z [1st cav] (nie pamiętam dokładnie kto) za wpierdolenie się na admina desperata (fakt niechcący wyszło na say'u) i zmianę mapy na własną oraz za podszywanie się pod jednego z administratorów tejże strony (chodzi o Kaszpira)  na serwerze. Całuski dla was :*