Author Topic: Banowanie na ekranie  (Read 8113 times)

Bathin

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #15 on: 09 June 2007, 09:58:50 »
To prawda że na naszych serwerach szerzy się chamstwo i tępota.
Kilka dni temu na Asterze grałem jako niemiecki snajper na Czerkasach no i oczywiście jednemu typowi z mojego teamu bardzo zależało na snajpie. Za pierwszym razem strzelił mi w plecy, a potem cały czas walił mi po dłoniach żebym wypuścił z rąk snajperkę. Ta pała ma nick "Mikisad" czy jakoś tak.
Wczoraj na Odessie siedziałem na gzymsie tego budynku z tarasem to zabił mnie Gustlik bo chyba wg niego to nieczyste zagranie.
Brak słów.

max.pl

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #16 on: 09 June 2007, 10:12:36 »
Mi osobiscie, nie przeszkadzają  bluzgi na serwerze, oczywiscie wszystko ma swoje granice. Niestety zauwazyłam, ze  admini  na polskich serwerach RO chyba chca byc za bardzo "poprawni politycznie"  -  i troche smieszny  wydaje mi  sie ban za przeklinanie. Nie popieram celowego wyzywania graczy, ale sa rozne sytuacje i nieraz trzeba uzyc mocniejszych "argumentów" . Jezeli jeden taki stoi przez minute i blokuje przejcie i pisze mu odsun sie ze 4 razy, i nie ma zadnego odzewu z jego strony to co ma  zrobic - puszczam wiazanke - i zazwyczaj to skutkuje.   Gram w rozna gry sieciowe, i jakos tam nikt nie wpadł na pomysł wyrzucania za przeklenstwa. Administrowałam serwer IS nigdy nikogo za "kurwa " itp.  nie wyrzuciłam, bo to jest dziecinne - przeciez w ta gry graj dorosli ludzie. Jezeli, ktos sie nie umie  sie zachowac to  tylko o nim  zle swiadczy.

trawiator

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #17 on: 09 June 2007, 11:52:09 »
Do takich sytuacji dochodzi ponieważ na Asterach nie ma praktycznie adminów. Osoby które maj takie prawa nie grają już w RO albo pojawiają się raz na pół roku. Nowych adminów nie ma bo nikt się nie kwapi aby o to poprosić.



Ban za jedną '..rwę' to w istocie przesada.

max.pl

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #18 on: 10 June 2007, 10:10:58 »
Przed chwila gralam na serwerze polskim - zazwyczaj gram na zachodnich. Koles z mojej druzyny niejaki STORM celowo zabijał swoich. Został wyrzucony, ale za 30 sekund znow wrocil na pole walki. Mimo, ze juz po powrocie  nie zabijał kolegów z druzyny,to  i tak  proponuje dla takich jak on stosowanie bana-  przynjamniej na miesiac. Bo jezeli ja mam za przekleństawa wyleciec, a taki koles zostanie to nie warto grac na serwerach polskich i tracic czas.

Czeresniak

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #19 on: 10 June 2007, 11:59:28 »
W takich sytuacjach robi się screena i umieszcza stosowny post w odpowiednim miejscu.
Trawa nikt nie banuje za 1 .urwę. Bany za bluzgi są tylko w ekstremalnym przegięciu pały.