Author Topic: Banowanie na ekranie  (Read 8112 times)

J@hoo

  • Guest
Banowanie na ekranie
« on: 06 June 2007, 05:55:23 »
Yo PANIE i PANOWIE.
Pytanko mam bardzo proste. W jaki sposób web_admin, czy inny Admin serwera podejmuje decyzje o tzw. BANU !?
Ostatnio grałem sobie na jakimś polskim serwerku z chłopakami z 2nd. Jak to bywa w trakcie walki osobnik z ów klanu rzucił artkę na wroga. PROBLEM w tym, że cała masa biegających jak turki na kazanie sojuszników poległa. I TU PROBLEM. Osobiście uważam, że obarczyc winą można wyłącznie bezmyślnie wbiegających na pole rażenia sojuszników.
Oczywiście 1 arta zabiła także swoich (może kolega z 2nd. nie zauważył ich kicających między drzewkami), ale nie rozumien pozostałych, którzy widzieli gdzie arta wali i się na nią pchali :). O.K. to tyle wyjaśnień teraz do rzeczy:
Po tym incydencie, myślę, że każdy, kto angażuje się w rozgrywkę, będąc przedmiotowym człowiekiem z klanu 2nd. niemniejednak zacznie klnąć (i tu się chyba nie mylę). Niestety decyzja admina była jednoznaczna - BAN. hm może i słuszna (pragnę podkreślić słowo może), bo jak wspomniałem to jest wyłącznie admina decyzja.

Mało tego. Po zbanowaniu ów kolegi, za jego śladem (w moim rozumieniu opisanym powyżej sposobie), lekko oburzył się kolejny członek 2nd., co wyraził ostrym słowem mówionym i pisanym. - Również dostał BANA ( "jak admin stwierdził permamentnego bana dostajesz").

hm... czy BANOWANIE to nowe hobby?

Pragnę zauważyć, że Polskie serwery stoją puste !!!, jeszcze trzeba BANOWAĆ ? nie wystarczy dać kicka? aż się uspokoi delikwent?.

Pozdrawiam i życzę dalszych owocnych "BANÓW", aż do czasu kiedy już nie będzie kogo BANOWAĆ.

Bathin

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #1 on: 06 June 2007, 06:23:50 »
Banowanie za przekleństwo jest żałosne, przeklinanie to część naszego języka czy się to komuś podoba czy nie. Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś tam wypisuje bluzgi, o wiele bardziej szczeniackie pieprzenie przez TS-a, za to powinien być ban.
Inna sprawa jak jakiś osobnik z premedytacją bez powodu kogoś wyzywa.
Gram na zachodnim serwerze i latają tam takie bluzgi o których niektórym się nie śniło i to w kilku językach i jakoś nikt nie płacze z tego powodu.
Wiesz Jahoo jak to jest, zakompleksiony typek ma "władze" to wyrzuca.
Pzdr

Cumak69

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #2 on: 06 June 2007, 07:23:18 »
Już wszystko załatwione,w miare bez ofiar

trawiator

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #3 on: 06 June 2007, 09:39:02 »
Quote
Bathin :
Banowanie za przekleństwo jest żałosne, przeklinanie to część naszego języka czy się to komuś podoba czy nie. Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś tam wypisuje bluzgi, o wiele bardziej szczeniackie pieprzenie przez TS-a, za to powinien być ban.

Jasne że przeklinanie to część naszego języka ale czy koniecznie trzeba go przenosić do gry? Rzuć przysłowiową ku...ą przed monitorem ale nie wpisuj tego w grze, nie wszyscy mają ochotę to czytać. TS to inna bajka o której nie ma sensu pisać.

Co do banów to się zgadzam, najpierw powinien być kick a w razie nieposkutkowania tej metody dopiero ban.

Desperat

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #4 on: 06 June 2007, 09:53:48 »
Sorry chłopaki ale ja wiem ,że  to już był nie pierwszy raz złego zachowania jednego z graczy...... dostał kiedys szanse ale sie nie nauczył...  decyzja moim zdaniem sluszna....


takie jest moje zdanie.

@ Bathin...  bez obrazy ale... ja osobiście nie chciał bym się taplać w błocie ,,kurw'',,  Ch**ów''  ,, sk***ynów'' itp.... skoro tak lubisz ... to widać że taki chlew Ci pasuje a jak nie to zmnień korytko z czystego na brudne... Hamstwo trzeba Tępić....

JA nie jestem świętoszkiem i nie robię z siebie jakiegos arcy kulturalnego koleszki ... ALE wszystkie bluzgi wyrzucam w monitor i słuchawki moich towarzyszy  na klanowym tsie... a nie dre mordy przez VOIP-a  i nie chat-uje bluzgami  na publiku....
Trzeba potrafić się zachować panowie....

YankeSmgn

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #5 on: 06 June 2007, 11:15:53 »
Moim zdaniem powinno być tak. Przekleństwo – ostrzeżenie, kolejne wybryki – kick, a kiedy po wejściu znowu na serwer nie zrozumie swojego błędu - ban.

Soltys

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #6 on: 06 June 2007, 13:30:32 »
Quote
YankeSmgn :
Moim zdaniem powinno być tak. Przekleństwo – ostrzeżenie, kolejne wybryki – kick, a kiedy po wejściu znowu na serwer nie zrozumie swojego błędu - ban.


Uwazam ten system za dobry, nikt nie poczuje sie pokaleczony i dostaje szanse na poprawe. Sam wiem z doswiadczenia ze sie czasem wymsknie jedna "kurwa", ale nie jest to powod do permanentnego bana.

Dziki_Koziol

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #7 on: 06 June 2007, 15:05:54 »
"Kurwa", "Kurwie" nie równa. Co innego jak się wymsknie na kanale drużynowym, ogólnym czy TS, a co innego gdy jest mozolnie wstukana z klawiatury... Nie używam forumowego TS-a tylko klanowego. Tam pomsty lecą ostro, ale jest na to zgoda wszystkich i nikomu to nie przeszkadza, inaczej należy jednak traktować przestrzeń bardziej "publiczną" czyli czat na serwrze i ogólny TS. Skoro może to komuś przeszkadzać (przeklinanie), to moim zdaniem należy się od tego powstrzymać. "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" :D

Czeresniak

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #8 on: 06 June 2007, 17:30:39 »
Quote
YankeSmgn :
Moim zdaniem powinno być tak. Przekleństwo – ostrzeżenie, kolejne wybryki – kick, a kiedy po wejściu znowu na serwer nie zrozumie swojego błędu - ban.


I tak właśnie jest w moim przypadku (nie mówie jak inni robią). Zwykle kończy się na kopie. Bany z mojej strony lecą tylko dla zasłużonych. Jeżeli komuś nie pasuje zawsze może zmienić serwer - trzeba zrozumieć że NIKT nie każe ci grać! (aha nie że się rządzę, by była jasność).
A za specjalne teamkille od razu włącza się adminlogin :)

Edit:
Jak może się komuś wymsknąć klawisz 'say' + 5 liter: K U R W A + enter? to nielogiczne.
A jeżeli ktoś chce kląć to proszę bardzo, można ile wlezie, głośno i wyraźnie, tak by mama przyszła do pokoju i zobaczyła co robi 14-17 letnia pociecha - ale bez włączania mikrofonu.

Soltys

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #9 on: 06 June 2007, 19:26:42 »
Nie mowie ze sie krzyknie a samo sie napisze, ja np. odruchowo po padnieciu pisze "lol". Czasem mnie korci aby napisac "kurwa" ale sie gryze w palce:D.

coval

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #10 on: 06 June 2007, 19:37:39 »
ja to zawsze pisze to co bym powiedział:p

driver134

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #11 on: 08 June 2007, 18:25:59 »
Eee tam ja zostałem kiedyś zbanowny za to że byłem lepszy od admina i co z tego a propo mam problem związany z updatem RO norton antyvirus za karzdym razem jak odświeżam liste serverów wyskakuje mi pytanie czy zezwalać tej aplikacji na dostęp do neta i za każdym razem odpowiadam tak i za każdym razem pada to samo pytanie od początku co robic a i to samo jest ze steamem :((

Soltys

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #12 on: 08 June 2007, 20:02:08 »
Quote
driver134 :
Eee tam ja zostałem kiedyś zbanowny za to że byłem lepszy od admina i co z tego a propo mam problem związany z updatem RO norton antyvirus za karzdym razem jak odświeżam liste serverów wyskakuje mi pytanie czy zezwalać tej aplikacji na dostęp do neta i za każdym razem odpowiadam tak i za każdym razem pada to samo pytanie od początku co robic a i to samo jest ze steamem :((



Zapamietac odpowiedz dla danej aplikacji? Nie wiem jak jest w nortonie ale powinna byc mozliwosc zapisania odpowiedzi dla danej aplikacji, np. dla steama.

driver134

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #13 on: 08 June 2007, 21:51:49 »
Jest opcja zapamiętania i zawsze opowiadam tak ale za każdym razem jest to samo

NiKuTa

  • Guest
Banowanie na ekranie
« Reply #14 on: 08 June 2007, 23:45:09 »
Polskie serwer sa puste bo sa drętwe. Mała max ilośc graczy co to za bitwa/wojna 10 na 10. Nuda!!! I pare innych niuansów dla których ja nie wchodze na polsie serwery.

A bana mógł dostać automata za TK. A chamstwo na serwerach trzeba tepić. Flugasz dostajesz bana. Oczywiście nie mowie ze komuś sie wymsknie, ale nadużywanie flugów i ban dla mnie nawet pernament, bo już nie raz spotykałem sie z gburami na serwerach a przez takich nie ma normalnej gry.