Author Topic: Vote-owanie Map  (Read 6692 times)

Desperat

  • Guest
Vote-owanie Map
« on: 03 June 2007, 17:46:31 »
Dobra 3 razy mozna wytrzymac ale do cholery co jest z serwerem INEA??????????????? Głosujemy na mape przykladowo MANIKKALA a wyskakuje Żytomierz co jest ?? czyzby admin sie bawił?? jesli to jest prywatny serwer to niech sie nazwie ze to jest serwer pana  Psikuta czy  co tam... i ze mapy wybiera on sam i ma gdzies  głosowania innych graczy.... gdy by to bylo 1 raz to ok.... ale to cholera zdarza sie juz  nie 1szy raz....   i to nie tylko jest moje zdanie, ze sie wkur****m z powodu jakis mieszanek mapowych...

plonek

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #1 on: 03 June 2007, 17:59:29 »
tez zauważyłem pare razy taki incydent gdy większość ludzi głosowala na jedną mapę (np. odessa) to wygrywała mapa na którą prawie nikt nie zagłosował (np. ogledow)

Desperat

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #2 on: 03 June 2007, 18:39:54 »
CZYżBY PRYWATNY SERWER?? JESLI TAK TO NAJLEPIEJ ZALOZYC NA NIEGO HASLO.... WTEDY MOZESZ SOBIE MAPY ZMIENIAC DO WOLI..... A MOWIA ZE NA POLSKICH SERWERACH JEST LIPA... JAK TAK BEDZIE TO  TA LIPA OKARZE SIE PRAWDA.... BRAK SLOW....

trawiator

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #3 on: 03 June 2007, 18:46:47 »
Też mnie to troszeczkę zdenerwowało dzisiaj. Ale po dokładniejszym przyjrzeniu się wydaje mi się że na serwerze mapy lecą wg mapcycle i głosowania nie są brane pod uwagę.

BTW. desperat, napisz to na forum INEI bo tutaj może być przeoczone.

Desperat

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #4 on: 03 June 2007, 21:42:41 »
:no  dlaczego ja mam pisac za wszystkich... temat poruszyłem tu ... a jak sie innym podoba mieszanie w mapach to niech tak zostanie. A jak ktoś chce.... to napisze dalej ....  

No sorry ale na razie tylko Wam się nie spodobało to co sie dzieje.... być może to wina serwera.... ale no  powinien ktoś to naprawić bo samowolki serverovej ( chodzi mi o te zmiany nie wynikajace z  głosów graczy) nie chcę(my?)  .....    :con

szpara16

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #5 on: 03 June 2007, 22:05:06 »
Mi tez to nie pasuje. Zawsze sa wybierane przypalowe mapy (automatycznie). To troche ludzi denerwuje. I pozniej sie dziwicie ze malo osob gra na polskim servie... pozdro desperat

Bathin

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #6 on: 04 June 2007, 08:07:10 »
Trawiator ma rację, na serwerze na którym gram tez się tak czasami dzieje i jest to właśnie związane z "mapcycle".
Natomiast czasami są takie jaja: Jest głosowanie i np. prowadzi Odessa, a tu nagle np. Basovka dostaje 10 głosów ! To jest ewidentne ingerowanie z voting.

Desperat

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #7 on: 04 June 2007, 11:17:58 »
Też myślę ze to serwera wina....   ALE mogł by ktos coz z tym zrobić..

szpara16

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #8 on: 04 June 2007, 11:34:12 »
Tak moglby, albo jakos poiformowac chociaz...

Dziki_Koziol

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #9 on: 04 June 2007, 16:16:38 »
Mapki tajemniczo "przeskawiwały" przed paczem, gdy głosowanie graczy działało bez zarzutu. Musiał w tym jakis chochlik maczać paluszki. Skoro serwer jest publiczny, sposób głosowania - jeden plejer - jeden głos, to powinno tak być.

Cumak69

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #10 on: 04 June 2007, 20:42:53 »
własnie lipa,dawac voty

Desperat

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #11 on: 05 June 2007, 08:50:40 »
Mody maja chyba to głębooooko w d....

Bathin

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #12 on: 07 June 2007, 08:09:55 »
Wczoraj na Asterze to było już przegięcie. Berezina w głosowaniu wygrała z przewagą 90 % głosów i już cieszyłem się na myśl że wypróbuję działa przeciwpancerne, a tu... Konigsplatz !!!

trawiator

  • Guest
Vote-owanie Map
« Reply #13 on: 07 June 2007, 10:53:25 »
Bathin grałem wtedy na Asterze (ten bez nicka to ja :) ). Też się mocno zdziwiłem że wygrał 'placyk', myślałem że jakiś admin przegłosował mapkę ale jednak okazało się że nie. W konsoli policzyłem głosy i faktycznie wyszło że ludzie zagłosowali za 'placykiem'.

Możliwe że to jest też błąd w grze po ostatnim patchu, bo ustawie nikt nie ruszał.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Vote-owanie Map
« Reply #14 on: 07 June 2007, 13:11:16 »
Ja też grałem i TRAWIATOROWI mówiłem na TS'ie że jakieś przekręty, także jeżeli to wina patcha to "nieźleście nas urządziły.....siostry" że wspomogę się cytatem z cool-towego polskiego filmu :p:p

OT @ desperat19

TO logo co akurat teraz masz w stopce to jedwabiste jest, sam robisz te rzeczy czy macie grafika na stanie :D
Ja bym już je zostawił :)