Author Topic: co ze strona  (Read 3366 times)

AdikPL

  • Guest
co ze strona
« on: 31 May 2007, 10:44:57 »
Co sie działo wczoraj ze strona , wiem ze w ankiecie wpisywałem ze sie zgadzam na reklame ale nie zupełnie o to mi chodziło , chce ro a tam schody, MAX SCHODY , moze graczka max.pl miała cos z tym wpólnego?? proponuje powołać komisje śledcza !!!

max.pl

  • Guest
co ze strona
« Reply #1 on: 31 May 2007, 11:08:26 »
Przed komisja to ja moge zatańczyc lub (czasopisma)  zaspiewac. :D. Bez adwokata nie udzielam zadnych wyjasnień :D

AdikPL

  • Guest
co ze strona
« Reply #2 on: 31 May 2007, 11:32:59 »
mamy juz takich 2 co ukradli ksiezyc wiec max nie chiał abyc gorsza , "zajumała" nam stronke

max.pl

  • Guest
co ze strona
« Reply #3 on: 31 May 2007, 11:36:37 »
Armagedon. Czesio ty gangreno za drzwi :D.

Soltys

  • Guest
co ze strona
« Reply #4 on: 31 May 2007, 13:22:08 »
Hohoh, w kazdym temacie robicie off-topa :D. A co do wczorajszych problemow ze strona to cos sie poprzestawialo:P.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
co ze strona
« Reply #5 on: 31 May 2007, 13:37:47 »
[/u][/b]
Najlepsze Schody W Woj. Mazowieckim
[/i]
:D

  Proponuję podesłać temu gostkowi od schodów wykaz wejść na jego stronę z tego adresu i zaproponować polubownie opłatę 10-40 groszy za jedno wejście do negocjacji i oczywiście możliwość stałej obecności na stronce (ma się rozumieć nie w dotychczasowej formie) również w promocyjnej cenie :D

trawiator

  • Guest
co ze strona
« Reply #6 on: 31 May 2007, 13:59:27 »
Oj, stwierdziliśmy wspólnie że przydały by się jakieś zyski tak więc przekwalifikowaliśmy się na stolarzy. Po namowach ludzi ze 'sceny' stwierdziliśmy jednak że wrócimy do naszych gierek :)
Ot powód całego zamieszania.

AdikPL

  • Guest
co ze strona
« Reply #7 on: 01 June 2007, 07:37:06 »
w firefox otwieraja mi sie schody w Ie ro  wiec mam full wypas moge przebierac , gorzej ze w pracy mam linuxa a tam ie nie ma  to juz wtedy   skazany jestem liczyc ilosc schodków na tym zdjeciu

Desperat

  • Guest
co ze strona
« Reply #8 on: 01 June 2007, 09:17:21 »
Perzyznajcie sie ,ze stolarze przepili te schody....  nie wytrzymali Waszego tempa i poddali sie oddając strone :D

Albo korniki zjadły :P