Author Topic: 50 slotów !  (Read 19296 times)

dzidu

  • Guest
50 slotów !
« Reply #45 on: 27 June 2007, 13:10:56 »
Jagby było pokazane ile razy zginołem to mój wynik wyglądał by tak: 56/200 ;p;p;p

Infulat

  • Guest
50 slotów !
« Reply #46 on: 27 June 2007, 13:30:15 »
Quote
Bathin :
Właśnie, w RO brakuje wskaźnika ile razy sam zostałeś zabity.


w sumie ja mam taki wskaźnik

Alex

  • Guest
50 slotów !
« Reply #47 on: 27 June 2007, 14:52:14 »
Chcecie drugiego CSa? Po wskaźniku K/D nie sposób określić tego jak kto gra. Przecietny snajper grający na publiku bedzie miał wysoki wskźnik K/D. Gostek grajacy z automatem i zdobywający okopy na basovce czy HQ na Odessie będzie miał od niego dużo gorszy wskaźnik. Ale czy to znaczy, że gorzej gra?

Skucha

  • Guest
50 slotów !
« Reply #48 on: 27 June 2007, 16:01:28 »
Quote
Alex :
Chcecie drugiego CSa? Po wskaźniku K/D nie sposób określić tego jak kto gra. Przecietny snajper grający na publiku bedzie miał wysoki wskźnik K/D. Gostek grajacy z automatem i zdobywający okopy na basovce czy HQ na Odessie będzie miał od niego dużo gorszy wskaźnik. Ale czy to znaczy, że gorzej gra?


+1 bo nie widze jakos asfalta ktory stoi w miesjcu i kampi z pepeszki probujac sciagnac kolesia ze 100 metrow ktory to ma np rifla ;] wezcie pod uwage tez to ze to nie CS, nie te bronie, nie te mapy ;] ogolnie jesli chodzi o skilla to za przeproszeniem nie pierdolcie bo znam paru dobrych kolesi z Polski i ze swiata  ktorzy naprawde niezle ogarniaja ta gre i skilla maja bardzo dobrego ;] uklony dla bobiego z enclave (makowej_panienki) z ktorym to strasznie lubie rywalizowac na publicach :D

plonek

  • Guest
50 slotów !
« Reply #49 on: 27 June 2007, 18:11:13 »
Quote
YankeSmgn :
5 rund na danzigu w allies to nie jest wyczyn taki wynik

wiem że nie jest wyczyn zrobić  tyle pkt.  przez 5 rund grając z mało wymagającym przeciwnikiem, ale mimo to fajnie wygląda:)
a co do pingów to owszem zaj*****e, ale lagów nie było

darek33

  • Guest
50 slotów !
« Reply #50 on: 14 August 2007, 21:45:33 »
[post][/post]50 slotow p.pl mozliwe? gdyby taki ktos zalozyl pierwszy bym wchodzil i ostatni opuszczal hyhy  a poza tym wiele problemow rozwiazal tematy :banow  łosi  itp gram    od zawsze   i zawsze    tam iscrena ktos mi zrobil hihi jkies chinske granaty czy jakos tam fajne he nie znam sie na tym bedzie taki kiedys.pl?  bo tak jakby od nowa zagrac w ro kupa dobrej zabawy dla kazdego

Czeresniak

  • Guest
50 slotów !
« Reply #51 on: 14 August 2007, 22:13:24 »
Dobra niech ktoś przetłumaczy darka - 3x czytałem i nie kumam. Stary nie pij tyle bo ci chyba klawisze uciekają :)
Statsiarzom zdecydowane NIE!
W kilku grach to obrabiane było i w żadnym przypadku nie wychodziło na zdrowie.

Desperat

  • Guest
50 slotów !
« Reply #52 on: 04 December 2007, 00:44:28 »
Kiedyś to był ciekawy temat  :D

haha znowu spam... no ale szukam czegoś  żeby coś się ruszylo TU i TAM

AdikPL

  • Guest
50 slotów !
« Reply #53 on: 04 December 2007, 10:37:31 »
poprostu desperat potzrebna jest jakas nowa aktualizacja  jakies dodatki do ro wtedy sie  coś ruszy

coval^^

  • Guest
50 slotów !
« Reply #54 on: 02 February 2008, 18:13:40 »
Bathin, znalazlem lepszego :P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3382ae0f848a08c.html

screen z podgladu serwerów :P

pewnie jakis chwilowy blad byl xD :D