Author Topic: 50 slotów !  (Read 19293 times)

Bathin

  • Guest
50 slotów !
« on: 29 May 2007, 11:44:05 »
Dzisiaj po raz pierwszy zagrałem na serwerze 50-cio slotowym, a tak to się zakończyło:

AdikPL

  • Guest
50 slotów !
« Reply #1 on: 29 May 2007, 11:53:50 »
SKROMNOŚC  to nie jest twoja najlepsza cecha, ale nie ukrywam ze grasz dobrze ( bardzo dobrze)

max.pl

  • Guest
50 slotów !
« Reply #2 on: 29 May 2007, 12:15:39 »
Oj Czesiu - skromność tez nie jest twoja najmocniejszą cechą - tak jak moją oszczedność. A co do Bathina - trzeba mu przyznac - jest zawsze pierwszy - ale stara zasada mowi bij mistrza i zobaczyny jak bedzie za niedługi czas.....heee:D

AdikPL

  • Guest
50 slotów !
« Reply #3 on: 29 May 2007, 13:19:10 »
pamietaj max ze bathin jest z tego zagłebia graczy!!!!!!!!!!  kazdy słyszał o tej miejscowosci ale nikt nigdy nie wiidział i nie trafił tam ,  podobno nawet samoloty  traca obraz na radarach nad ta słynna miejscowoscia

max.pl

  • Guest
50 slotów !
« Reply #4 on: 29 May 2007, 13:32:02 »
Szkoda tylko, że juz jeden z tego zagłebia nie gra - moze wroci - byłoby ciekawie. Pewnie wyjdzie mi to na dobre,  że go nie ma  - przynajmniej  nie chodze spac o 4 rano.

AdikPL

  • Guest
50 slotów !
« Reply #5 on: 29 May 2007, 13:42:34 »
anusiak , maslana i konieczko  3 wspaniałych z kwidzynia

ciocia|Ola

  • Guest
50 slotów !
« Reply #6 on: 29 May 2007, 13:51:59 »
Dużo zależy od poziomu graczy na serwerze :) ----- Ale co mu tam - niech się cieszy :D

trawiator

  • Guest
50 slotów !
« Reply #7 on: 29 May 2007, 13:57:01 »
Ciekawe czy by mu tak dobrze poszło przeciwko cziterskiemu nasieniu jakim jest 'piekielna wiewióra' grająca na inei. ;)

max.pl

  • Guest
50 slotów !
« Reply #8 on: 29 May 2007, 13:57:48 »
Czyżby...nutka zazdrosci Ciociu ????:D

ciocia|Ola

  • Guest
50 slotów !
« Reply #9 on: 29 May 2007, 14:08:10 »
max.pl jeśli to do mnie:..nutka zazdrosci...  to jesteś w błędzie.
Ja gram dla zabawy i zaliczam same farty, co nieznaczny że nie znam swojej wartości. No i  doceniam wartości innych graczy . Nie ma mowy o żadnej zazdrości. Swoja droga screen z wynikami gry ;) nie może być powodem zazdrości :) przynajmniej nie dla mnie. max.pl jakoś do tej pory nie udało nam się razmem pograc :(

max.pl

  • Guest
50 slotów !
« Reply #10 on: 29 May 2007, 14:21:57 »
"Ale co mu tam - niech się cieszy :D", nie zabrzmiało jak - gratuluje - sama musisz przyznać :D Ja tez gram dla przyjemnosci, ale kazdy musi przyznac ze patrzy ile nabił  fragów.  !!! Gra sie po to zeby wygrywac - drużynowo jak i indywidualnie - "Kto się odważy, zwycięża". Ja gram w RO - zazwyczaj  - po 18

ciocia|Ola

  • Guest
50 slotów !
« Reply #11 on: 29 May 2007, 14:36:08 »
Ja nie uważam, że każdy patrzy na fragi. Znam  osoby grające w RO dla ‘większej frajdy’ nie dla fragów. Żywioł gry robi swoje – a kto lubi fragi niech je sobie lubi. Nie moja sprawa. Uogólnianie to zły prorok, trzeba być plastycznym :)
Niech się cieszy – w sensie przesyłu informacji miało znaczyć, że ma się radować, pozyskiwać z tego powodu radość i przyjemność. Każdy postrzega to co chce widzieć , ja Ci tego zabrać nie mogę :)
 ...Gra sie po to zeby wygrywac... - a ja ciagle na 'cmentarzyku' z zespolem przegrywam a mamy ubaw z kamratami po pachy :)

Bathin

  • Guest
50 slotów !
« Reply #12 on: 29 May 2007, 14:42:38 »
Quote
trawiator :
Ciekawe czy by mu tak dobrze poszło przeciwko cziterskiemu nasieniu jakim jest 'piekielna wiewióra' grająca na inei. ;)

Wczoraj cały czas grałem na Inei, ale nie spotkałem "piekielnej wiewióry":)
Nawet fajny serwer gdyby nie 22 sloty i kick w czasie gdy idę siusiu.
I żeby była jasność: Dla mnie największa frajda to fragi, dlatego zawsze grzecznie wszystkim odmawiam gdy pytają "czy nie chcę do klanu".
Nara

max.pl

  • Guest
50 slotów !
« Reply #13 on: 29 May 2007, 14:50:26 »
Specyfika gry polega na tym ze gra sie po to, azeby wygrac. Dlatego powstaj klany i turnieje. Ja jestem w IS w klanie , ale my juz nie gramy warów czy turniejów - dlaczego - poniewaz przyjelismy zasade ze nie musimy niczego udawadniac - i tak jestesmy na mapie 1 najlepsi.   Ja taktuje gry sieciowe jak sport - dla mnie wygrana sie liczy - dla innych moze nie - No coz o gustach sie nie dyskutuje:D

AdikPL

  • Guest
50 slotów !
« Reply #14 on: 29 May 2007, 15:31:42 »
maxiu maxiu  to nie IS i nie ich forum, a wiekszosc z nich nie wie co to nawet za gra.   coo do tematu to ja gram dla zabicia czasu i nudy  , oj bedzie buba