Author Topic: Uroki gry  (Read 3331 times)

ciocia|Ola

  • Guest
Uroki gry
« on: 20 May 2007, 21:43:14 »
Chciałabym podziękować i pogratulować dyscypliny graczom, którzy mieli okazje pograć ze mną na serwerze ASTER custom - mapka Gray (cmentarzyk).
Rozegraliśmy 3 runy umawiając się jak gramy. Pierwsza była tylko na bagnety, druga na kolby a trzecia na strzały z biodra i bagnety. Swoista odmienność gry wedle mnie miała swój urok, pełne podporządkowanie wszystkich graczy <nie wymieniam, jakich - jak chcą to niech się ujawnia w wątku> zasługuje na pełen szacunek, bo nie jest istota rzeczy to, jacy to KILLERZY z nas tylko w tym jak umiemy się dogadać, - co do właściwie sensu gry i zabawy. Ja się bawiłam przednio. A nawet zmusiło mnie to do &#8216;nauki&#8217; posługiwania się kolbą i bagnetem, - co na dzień dzisiejszy wychodziło mi bardzo słabo: ( Goral strzeż się:) wiem już jak przymierzyć kolba lub bagnetem z wyprzedzeniem, co do ruchu postaci tak żeby cios był skuteczny:) Dziekuje za miła gre :P

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Uroki gry
« Reply #1 on: 20 May 2007, 22:00:21 »
Był już taki wątek który przerodził się właśnie w "debatę" na temat "umawiania się" co do stosowanych środków bojowych :D
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=8098#8098
Jak widać dobrze że ci ludzie co z Tobą grali nie należeli do renegatów co ich to wkurza i w związku z tym robią co chcą