Author Topic: Serwer [1stCav] Multigaming Community (PL)  (Read 6871 times)

wiciu

  • Guest
Serwer [1stCav] Multigaming Community (PL)
« Reply #15 on: 04 June 2007, 18:36:02 »
Quote

Przypadki wiochy są sporadyczne? Kolego, nie grasz, więc nie wiesz o czym mówisz. Zresztą sporadyczne to ile u Ciebie oznacza? 4, 5 na tydzień? Żeby była odpowiednia reakcja na tego rodzaju zgłoszenia to nie byłoby tego tematu.

Hmmm a jednak gram. Może nie tak często jakbym chciał.. ale gram. I powiem Ci tak.. podpierając się dokładnie tym samym tematem z trawiatora.
Faktycznie trzeba wykonać ileś tych czynności o których pisze trawiator. Nie oznacza to jednak że tego sie nie robi. Kaszpir wyłączenia serwera dokonuje wtedy kiedy serwer jest pusty. To że nie ma buractwa dodawanego od ręki to chyba nie grzech. Okej jak sobie do wyobrażasz ? Zgłaszasz buraka.. i co.. mamy wsio wyłączyc od ręki ? Chyba nie tak co ?
Z 2 strony.. co ty możesz wiedziec o jakimkolwiek braku reakcji ? Ciebie nie ma nawet na forum inea. Nie napisaleś żadnej skarki na tego czy innego buraka. No chyba że się mylę i jestes tam zarejestrowany pod innym nickiem.
Wiesz .. powtórze się jeśli chcesz aby byly zmiany na serwie to adresuj to do właściwych ludzi na właściwy adres. Serwer INEA należy do SPOŁECZNOŚCI graczy która to społeczność ma swoje narzeędzia. I to działa z każdym innym serwerem.. public.
Oto przykład tego że ludzie tego pilnują
http://gry.inea.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=119
Że RO nie ma takich narzędzi do banowania dostępnych przez www -> trudno.. ale nie czujemy się zwolnieni z tego aby zadać sobie trud i poczytać logi i rozpatrzeć daną skargę.l
Ale najpierw ta skarga musi być... a to już Tobie pewnie ciężko napisać... tak więc.. krytykujesz.. -> podoba mi sie to....-> ale krytykujesz niekonstruktywnie.. więc generalnie LIPA.

Alex

  • Guest
Serwer [1stCav] Multigaming Community (PL)
« Reply #16 on: 04 June 2007, 21:54:44 »
Nie bądź złosliwy, nikt nie żąda restartu serwera od ręki.
Nie wiem czy chodzi o te forum: http://gry.inea.pl/index.php jeżeli tak, to zarejestrowałem się już tam dość dawno (dokładnie: 06-01-2007 16:53:47 i pod takim samym nickiem: "Alex").
Czy nie napisałem żadnej skargi hm... może i nie bywam na tamtym forum z prostej przyczyny: w sekcji RO prawie nic się nie dzieje. Wystarczy spojrzeć na daty ostatnich wiadomości. Fakt, że nie pisałem tam za dużo ale nie znaczy, że wcale; spójrz na to: http://gry.inea.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=116&topic=10344.0. Przy odrobinie chęci można znaleźć posty w których mało ale zawsze coś napisałem.


Dlaczego pisałem o INEI (czy wcześniej ICP) na tym forum? Bo był taki dział.

Drugim razem nim kogoś skrytykujesz zastanów się czy masz rację.

Zacytuję Ciebie: " ...tak więc.. krytykujesz.. -> podoba mi sie to....-> ale krytykujesz niekonstruktywnie.. więc generalnie LIPA."

wiciu

  • Guest
Serwer [1stCav] Multigaming Community (PL)
« Reply #17 on: 05 June 2007, 07:03:56 »
Z tego co widzę faktycznie zgłosiłeś buraka
I z tego co widzę burak został dodany do banów następnego dnia.
Więc WTF ?
Quote

w sekcji RO prawie nic się nie dzieje. Wystarczy spojrzeć na daty ostatnich wiadomości

Zgadza się.. ale to już nie moja wina że graczy nie interesuje tworzenie serwera.

Alex

  • Guest
Serwer [1stCav] Multigaming Community (PL)
« Reply #18 on: 05 June 2007, 08:45:22 »
Quote
wiciu :
Z tego co widzę faktycznie zgłosiłeś buraka
I z tego co widzę burak został dodany do banów następnego dnia.
Więc WTF ?
......


Powiem tylko tyle (bo być może nie wyraziłem się zbyt jasno), że nie chodziło mi o sam przypadek dodania czy nie gostka do listy zbanowanych. raczej o fakt, że włożyłeś wiele zachodu w napisanie posta (#8991) zawierającego wyssane z palca konfabulacje.

A tak na marginesie to jak gracze mają się interesować tworzeniem serwera? Wystarczy, że zgłoszą od czasu do czasu jak to nazywasz "buraka", lub zaproponują te czy inne ustawienia serwera. Najczęściej po tym słyszą, że się mylą i nie mają racji a to co proponują zarządzający serwerem jest najlepszym rozwiązaniem. Wcześniej czy później Inea znika z "ulubionych" serwerów gracza. I zostaje jednym z wielu serwerów na który wchodzi się chwilę pograć i poczekać na zapełnienie "ulubionych" serwerów.









Nowe ip serwera (przeniesiony z DE do NL): 213.19.130.104:7757