Author Topic: INEA z Armored Beasts 2.06  (Read 16367 times)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #45 on: 08 May 2007, 20:27:15 »
daj5zl, my po prostu dswiadczalnie sprawdzilismy efekty zwiekszenia slotow, i wiemy bardzo dobrze czym to sie konczy pod kazdym wzgledem i uwierzm mi ze teraz wlasnie 2 sloty maja znaczenie.

szpara16

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #46 on: 10 May 2007, 17:44:10 »
Mam pytanie... czy nie daloby sie wydluzyc czasu gry na serwerze INEA??

plonek

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #47 on: 11 May 2007, 05:16:06 »
to chyba od ciebie zależy ile bedziesz grał czyż nie? chyba że chodzi ci o długość rundy to przepraszam:D

szpara16

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #48 on: 11 May 2007, 13:39:52 »
tak, chodzi mi o długosc rundy :)

Alex

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #49 on: 14 May 2007, 17:19:43 »
_KaszpiR_, zrób wreszcie coś i albo zacznij grać na serwerze (inea) albo znajdz sobie ludzi którzy zaczna pilnować porządku. Dzisiaj na aradzie nie szło grać. ciota (nie obrażając cioci|Oli) wabiąca się szlachta.waćpan (guild 22471235) walił na respie do swoich skutecznie obrzydzając grę. jak tak dalej pójdzie to nikt nie bedzie chciał grać na tym serwerze.

Dziki_Koziol

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #50 on: 14 May 2007, 17:49:06 »
Witam.
To ja jeszcze coś wrzucę:
2585273 - id gracza który w niedziele na (inei) popełnił parę TK i nazywał innych grczy "k...mi".

wiciu

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #51 on: 15 May 2007, 21:43:01 »
Quote
Alex :
_KaszpiR_, zrób wreszcie coś i albo zacznij grać na serwerze (inea) albo znajdz sobie ludzi którzy zaczna pilnować porządku. Dzisiaj na aradzie nie szło grać. ciota (nie obrażając cioci|Oli) wabiąca się szlachta.waćpan (guild 22471235) walił na respie do swoich skutecznie obrzydzając grę. jak tak dalej pójdzie to nikt nie bedzie chciał grać na tym serwerze.

Ludzie .. ogarnijcie się. Czytajcie to co wypisuje wam serwer. Organem porządkującym, zarządzającym, miejscem gdzie przyjmujemy tego typu skargi jest forum graczy serwerów INEA.
KAŻDE zgłoszenie buraka jest sprawdzane i stosowne kary wypłacane. Adres strony serwera pojawia się wam w czasie gry !!!!
Mało tego.. mamy działy adminów i propozycji dotyczących mapcycka.
Jeśli będziecie tutaj zgłaszać swoje uwagi dotyczącego tego serwera to zaprawde powiadam wam.. suteczność zauważenia ich przez ludzi odpowiedzialnych będzie żadna...
Jeśli mod mi tego nie wymoderuje to po kolei:
http://gry.inea.pl -> strona główna.. menu górne i forum. (piszą zarejestrowani)
Buraków zgłaszamy tutaj:
A wszelkie uwagi dotyczące serwera RO w INEI tutaj:
Natomiast na temat adminów (zgłoszenia/skargi marudzenie) tutaj
Jak zobaczycie społeczność graczy chcących współtworzyć nasz serwer jest prawie żadna w porównaniu do społeczeności graczy serwerów CS czy też CSS. Może warto to zmienić.

Cumak69

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #52 on: 15 May 2007, 23:13:59 »
A ja mam prośbę która powtórze jutro na INEI.Wiecej customów!!Jak narazie jest chyba,który jest cienki,4-5 wprowadziło by miłą odmiane
od zagranych na smierć danzingow czy aradów

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #53 on: 16 May 2007, 00:53:44 »
ale custom potrafi wustraszyc ludzi bo
- jak nie maja mapy to musza zassac
- jak nie mieli mapy to jej nie znaja

zobacz na ro aster custom ony, takich tlumow nie ma a to chyba jeden z nieliczych serwerow gdzie jest dzika masa map niestandardowych.

A ty Alex sie tak nie stresuj, bo zapominasz zebrac dowody w sprawie wytoczenia komus banana.
A co do mojego grania na serwerze - nie zawsze mam czas grac, ba nie mam czasu czasem obejrzec forum. Czasme moge np tylko pisac jakiegos newsa ale nie grac - wynika to z pracy zawodowej, stanu fizycznego i sprzetu jakim dsponuje w danej chwili.

Tak czy siak lista adminow na Inei bedzie powiekszona jescze w tym tygodniu przed weekendem.

dobra, wracam do roboty.

Alex

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #54 on: 16 May 2007, 05:38:21 »
Quote
_KaszpiR_ :

..
A ty Alex sie tak nie stresuj, bo zapominasz zebrac dowody w sprawie wytoczenia komus banana.
..


Nie chce mi się już zbierać dowodów bo doświadczenie uczy, że to i tak nic nie daje. I właśnie nie zamierzam się stresować zbierając "dowody", tracąc czas na pisanie próśb o bana dla jakiegoś lolka tylko po to, aby przeczytać później posta z wyjaśnieniem, że dodanie kogoś do listy zbanowanych jest praktycznie niemożliwe. Wystarczy poczytać trochę forum aby przekonać się, że tak było i jest.

Cumak69

  • Guest
INEA z Armored Beasts 2.06
« Reply #55 on: 16 May 2007, 12:44:47 »
ale custom potrafi wustraszyc ludzi bo
- jak nie maja mapy to musza zassac
- jak nie mieli mapy to jej nie znaja

Aster jest cały z customów wiec kazda zmiana mapy grazi sciaganiem i sciagnieciem syfu.Za duzo jest na nich customów
chodzi o powolne i stopniowe wgrywanie np 3-4 mapek miesiecznie (tych wyselekcjonowanych i najlepszych)
A dlaczego nie ma nic z MCP to nie wiem.