Author Topic: OPŁATA ZA SERWER WWW  (Read 9070 times)

AdikPL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« on: 19 April 2007, 10:18:24 »
Widze ze utrzymanie stron i serwerow www  dtyczacych RO  troszke kosztuje, a ludzie sie nie kwapia do pomocy, jest nas na www.redorchestra.pl 760 pare osób  i gdyby kazdy 1 na 6 miesiecy   dał 1 zł  to sprawa by była załatwiona, moze zamiast na piwo i fajki pomyslice zeby rozwianc ta strone, Pisze to głównie  do osób pracujacych z tych kilkuset napewno jest z 100-200 takich , pomyslcie 5-10 zł na pól roku !! Zeby nie byc gołosłownym ja wczoraj wpłaciłem, mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej takich ludzi !!!

Plazma

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #1 on: 19 April 2007, 11:55:35 »
Strona podupada tak jak ro... ile osob tu pisze ? 10 max - to nie ma sensu

AdikPL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #2 on: 19 April 2007, 13:39:01 »
no  widze po twoim Avatory czemu podupada, bo   ludzie bezsesu kupuja COD 2 zamiast RO  a moze i dobrze  bo  wro trzeba pomyslec a cod to siekanina dla mas a ja wole grac w doborowym towazystwie

Bathin

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #3 on: 19 April 2007, 13:56:30 »
Ja tam wolę na fajki i wódkę wydać:D

trawiator

  • Guest

Desperat

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #5 on: 20 April 2007, 17:13:11 »
Broooowar to jest to :D  :yes w sumie na wódkę też, bo alkohol jest zdrowy :D :D


Ma ktoś pożyczyć na wódkę??????:D:D  :P

Ps. zobacz Adik skoro np gramy z kumplami w RO i  kazdy ma wplacic przylkadowo 5 zł + przekaz (okolo 3 zł) to jest 8 zł x 4osoby= 32 zł  = 0,7 nawet dobrej wodki :D :D :D  hehehehheheheheh


Myslenie EKONOMICZNE :D:D

haha. Pozdrowienia dla was :D:D:D  :yes :yes

AdikPL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #6 on: 20 April 2007, 17:59:09 »
a Polacy sie dziwia ze autostrad nie ma !!!

Desperat

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #7 on: 23 April 2007, 17:11:28 »
Polska jest tak dziurawa jak nasze drogi.... więc chodźmy się napić i już ....

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #8 on: 23 April 2007, 20:42:59 »
Quote
desperat19 :
Polska jest tak dziurawa jak nasze drogi.... więc chodźmy się napić i już ....


Ale TY stawiasz - w końcu wzięli Cię do klanu, cobyś amunicję donosił i z granatami latał:D
- WKUPNE (do klanu) i pożegnalne z ludźmi z PL na końcu nicka :)

P.S.
...a i czekam (już długo) na bmp'gi jak masz jakieś 8)

Desperat

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #9 on: 24 April 2007, 00:42:16 »
Ok stawiam :D :)      a screenow nie mam na razie bo mialem formata ...  :(   przez przypadek  usunąłem wszystko z dysku D  :(   :blush

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW
« Reply #10 on: 17 October 2007, 14:04:41 »
AdikPl co do COD to masz racje amerykańska gra dla jełopów czyli pomyślana żeby się sprzedała najlepiej w stanach i było by miło zeby znalazlo sie paru jelopkow ktorzy w europie ten syf kupia ;-].
Poprostu chodzisz bezmyślnie strzelasz, jedyny plus to fajna oprawa graficzna która mydli oczy i odwraca uwagę od faktu że gra poprostu bardzo odbiega od realizmu działań wojennych tamtych czasów.
Ps. Mi zawsze COD przypominało interaktywny film RAMBO Albo KOMANDO ;-] !!! hehe