Author Topic: lol  (Read 17850 times)

asn

  • Guest
lol
« Reply #60 on: 11 March 2007, 15:08:22 »
imo votemap z eliminacja to idiotyzm...

Wawer

  • Guest
lol
« Reply #61 on: 11 March 2007, 19:01:32 »
He he, niedziela wieczór a oba Astery 24/24 ;P

ciocia|Ola

  • Guest
lol
« Reply #62 on: 11 March 2007, 19:21:47 »
dużo nie ma co mówić - tymczasowa reaktywacja - albo faktycznie wywalenie MCP z głownego serwera pomogło

Bathin

  • Guest
lol
« Reply #63 on: 12 March 2007, 10:58:39 »
Quote
Alex :Albo sytuacja gdy prawie pada headquaters a 5 loli siedzi na wieży dawno zdobytej przez rosjan. Podobne sytuacje zdażają się na prawie każdej mapie.

Hehe, to prawda, niektóre lole nie mają zielonego pojęcia o co chodzi w grze. Wczoraj np. na Kaukazie, ja jako szwab (zawsze na tej mapie) leżałem sobie na ścieżce, nie grałem bo akurat jadłem i przypatrywałem się rozgrywce. Niemcy zdobyli już ruiny wieży i jak wiadomo resp wtedy jest w tym jeziorku poniżej wieży, ale nagle patrzę 2 ruskich biegnie na "back route" kładzie się na górce i czeka na szwabów ze spluwami skierowanymi w stronę gdzie szwabki powinni wybiegać na początku rozgrywki. Jem sobie spokojnie, a Ci dalej tam leżą, po 5 minutach rzuciłem kawał pizzy i dwa strzały z mauzerka po plecach zakończyły długie oczekiwanie biednych ruskich na ofiary. Dodam tylko że ci dwaj geniusze mieli przy nickach PL.
Pzdr

plonek

  • Guest
lol
« Reply #64 on: 12 March 2007, 13:52:08 »
może oni też pizze jedli :D

PrezesOi

  • Guest
lol
« Reply #65 on: 12 March 2007, 14:11:23 »
deep shock - poniedzialek okolo godziny 16 a oba astery zaludnione i to calkiem mocno! chyba ustawienia serwow zblizaja sie do "optimum". dodac trzeba ze po xywach widac ze wiekszosc to zagraniczniacy.