Author Topic: lol  (Read 17847 times)

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
lol
« Reply #30 on: 02 March 2007, 18:31:10 »
nic dodac, nic ujac, jak najbardziej zdanie prezesa popieram

Wawer

  • Guest
lol
« Reply #31 on: 02 March 2007, 21:13:42 »
Quote
PrezesOi :
CUSTOMY DO CUSTOMYSTANU!


To hasło trzeba gdzieś rozpropagować:)
W każdym razie jestem za!!!

Goral

  • Guest
lol
« Reply #32 on: 02 March 2007, 22:01:10 »
Zmieniono sposób wotowania. Customy MCPx zostają.

Wawer

  • Guest
lol
« Reply #33 on: 02 March 2007, 22:44:49 »
No, to już coś:D

Wrona

  • Guest
lol
« Reply #34 on: 03 March 2007, 12:01:13 »
Quote from: Goral
Zmieniono sposób wotowania.
- Dzięki ! :love
Quote
Customy MCPx zostają.
- Dzięki ! :love

YankeSmgn

  • Guest
lol
« Reply #35 on: 04 March 2007, 21:03:25 »
Quote
Goral :
Zmieniono sposób wotowania. Customy MCPx zostają.


Bezsensu, ale to wasz wybor, niestety tracicie tylko graczy ... taka prawda, bo co chwile teraz widac polskich graczy na zagranicznych serwerach, a kiedys grali na asterze.

PrezesOi

  • Guest
lol
« Reply #36 on: 05 March 2007, 05:02:39 »
Przy obecnym systemie votowania nic nie stoi na przeszkodzie zeby grac to co sie chce-tylko pula map wieksza. Wg mnie bardzo dobry uklad.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
lol
« Reply #37 on: 05 March 2007, 08:32:16 »
zgadzam sie, jest fajnie teraz;)

trawiator

  • Guest
lol
« Reply #38 on: 05 March 2007, 08:33:28 »
Tylko znów co piątą mapą jest stalingradkessel bądź odessa ;/

Wrona

  • Guest
lol
« Reply #39 on: 05 March 2007, 08:49:31 »
No niestety chyba taka natura i preferencje większości graczy we wszystkich grach. Większość lubi trenować do perfekcji na tych samych mapach zawsze, na przykład:

q1: DMX
q2: q2dm1, duelówki
q3: q3dm6, cpma1a
CS: de_dust
RO: odessa, kaukaz, stalingrad
VC: halong port, nva base

pewnie nawet z czasem te osoby o naturze 'domatorów' czują się wręcz nieswojo i nie na miejscu poza ulubionymi i znanymi na pamięć mapami... w życiu pewnie też ma to swoje odzwierciedlenie. Ale to nic takiego. Każdy żyje jak mu się podoba

Pozdrawiam Straight'ów i Tych, Co Lubią Odmianę :)

Wawer

  • Guest
lol
« Reply #40 on: 05 March 2007, 09:09:26 »
Heh Wrona jak wspomniałeś o Ceesie i de_dust to od razu niedobrze mi się zrobiło;)
Ja tam lubie odmianę ale własnie dlatego zaglądam na serwer z customami. Chciałbym jednak, żeby był serwer na którym są tylko standardy - bo teraz jak mam ochotę zagrac coś standardowego dla "odmiany" to nie ma gdzie...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
lol
« Reply #41 on: 05 March 2007, 17:48:26 »
a mnie ktoregos dnia nagle do glowy wpadla mysl: jak by wygladal de_dust na RO, zretesturowany itd...

ale chyba wtedy miałem jakieś mikrouszkodzenie mózgu które ułamek sekundy potem juz się naprawił :D

Wawer

  • Guest
lol
« Reply #42 on: 05 March 2007, 20:32:58 »
W Day of defeat Source grałem w mapkę oparta na de_dust1. Ale grało sie zupełnie inaczej niż w Ceesie. Wg mnie była nawet bardziej grywalna.

Edit:

Coś ostatnio mało ludzi gra na polskich serwerach. Po 23 nie ma już z kim grać. Za to widuję polskich graczy na zagranicznych serwerach.

ciocia|Ola

  • Guest
lol
« Reply #43 on: 09 March 2007, 12:32:12 »
Moje osobiste spostrzeżenia są takie &#8211; albo polscy gracze wymierają albo emigrują za granice, po to żeby tylko pograć. Środek dnia odpalam Grey i nagle pokazują się osoby do gry. W moim odczuciu wiele złego wyrządził ten MCP &#8211; ludzie nie chcą grać. Jasne wiem to nowość itp itp. Nowy gracz o ile, co dopiero kupił sobie grę nie za bardzo wie, co to MCP i a ten, co opanował w miarę grę chce się bawić a tu kolejna dziwna mapka &#8211; to jasne, że ucieka grać gdzie indziej. W naturze ludzkiej jest osiąganie sukcesów, których jednak nie można osiągnąć grając na jakiejś dziwnej mapie. KaszpiR wymieniłeś mapy, które Ci się podobają z MCP &#8211; ja nawet nie ogarniam nazw ich i wydaje mi się, że większość ludzi grających dla zabawy  <nie mówię o fanatykach, którzy potrafią grać godzinami> mówię o normalnych szarakach takich jak ja, też nie łapią w locie idei MCP. Mówicie &#8211; nie Odessa NIE!!! ==> bleeee nie chcemy kolejnego de_dust2!!! Mamy super MAPKI grajcie :) No i co z tego jak lud chce inaczej. Jasne mogę mówić o sobie i mogę mylić fakty, ale moje odczucie jest właśnie takie. Cóż z tego, że MCP ma przyklep TRIPWIRE &#8211; szaraki nie chcą w to grać. Czy warto forsować coś na siłę? Tak bronicie się przed promocja tandety? <mowa o Odessa, itp.> Czy warto? Jasne rozumiem dla swoich ambitnych celów tak, to jest zrozumiałe &#8211; ale czy czasem nie warto posłuchać głosu ludu. Jest ankieta &#8211; nie jestem analitykiem &#8211; dane zebrane tam coś pokazują, już nie wspomnę o pustych serwerach ASTERA. Może ja nie jestem miarodajna, &#8211; ale jak ja już przeglądam serwery zagraniczne, żeby sobie zagrać to już jest naprawdę źle ze mną albo z ASTEREM. I bez urazy &#8211; wyrażam tylko swoją opinię.

Bathin

  • Guest
lol
« Reply #44 on: 09 March 2007, 13:40:59 »
Już nie raz wspomniałem czemu ja nie gram na Asterach, przypomnę jeszcze raz:  - tradycyjny - nie, bo nie lubię map czołgowych, customowy - nie, bo nikogo tam nigdy nie ma, a o ile pamiętam nie było też możliwości głosowania. Serwer niemiecki na którym gram jest serwerem pozbawionym map "czołgowych", czyli tradycyjne "piechotne" + customy, ale i tak 90% rozegranych bijatyk to mapy dobrze znane mapy:  Stalingrad, Basovka, Odessa, Krasnyj i Gdańsk. Mi osobiście takie rozwiązanie najbardziej pasuje, czyli tylko mapy "piechotne" + głosowanie bez żadnych ograniczeń.  
Pzdr