Author Topic: lol  (Read 17851 times)

Yab_PL

  • Guest
lol
« on: 27 February 2007, 11:19:16 »
Wchodze na podglad serwerow tutaj na stronce a tam same customy :D

YankeSmgn

  • Guest
lol
« Reply #1 on: 27 February 2007, 11:24:40 »
Noo bezsensu ...
Kaszpir plz wywal te customy na aster custom .

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
lol
« Reply #2 on: 27 February 2007, 16:57:11 »
ale o co chodzi?
aster custom zawiera wyłącznie customy - w tym Map Contest Pack
aster zwykly ma standardwe mapki + Map Contest Pack.

YankeSmgn

  • Guest
lol
« Reply #3 on: 27 February 2007, 17:55:47 »
O to, ze nie idzie pograc na infantry bo caly czas sa wybierane mapy MCP i pl gracze wybywaja na zagraniczne serwery tak jak to bylo dzisiaj.
Ale jak tam chcesz :]

PrezesOi

  • Guest
lol
« Reply #4 on: 28 February 2007, 05:23:06 »
popieram Yankego - moja propozycja - Aster "flagowy" tylko "prawdziwe" standardy. aster custom - przeprowadzić selekcje wśród MCP i starych customow i dac najlepsze.
fajnie ze mamy serwer z najwiekszym wyborem map, niefajnie ze nikt nie gra na niektórych.
btw ciągle jest ten kosmiczny roundlimit =5? to kolejna bzdura która skłania ludzi do disconnecta.

Wrona

  • Guest
lol
« Reply #5 on: 28 February 2007, 06:06:50 »
Quote from: PrezesOi
roundlimit =5? to kolejna bzdura która skłania ludzi do disconnecta


True

Alex

  • Guest
lol
« Reply #6 on: 28 February 2007, 07:35:09 »
roundlimit max =2. a najlepiej go wylaczyc. jest przecież vote. jak ludzie chcą grać 5x pod rząd factory to niech grają.
nie będą uciekać z serwera.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
lol
« Reply #7 on: 28 February 2007, 21:17:23 »
popieram zostawienie chociaz jednego serwera ze standardami bo te sa nierzadko duzo lepiej dopracowane od tych customowych / contestowych, widac nie kazdy robol map wie o czyms takim jak culling i oswietlenie:) robia wiec mapy, scena zyje, ludzie sie ciesza... wiem to jest fajne, ale pozniej nie dosc ze taka mapa nie wyglada bo nie wiedziec czemu oswietlenie do kitu, to jeszcze wszystko sie sra jak windows 95 :| <sick>

sorry ale kupilem gre moze tydzien temu i chcialbym se pograc, dotychczas dobrze sie gralo a odkad te customy wszedzie... nie ma gdzie grac, poki co robie to na zagranicznych serwerach bo na polskich same kijowe mapy, nie zebym kogos obwinial jeno swoje zdanie przedstawiam, zawsze moge se standardy pykac zagranica i tak tez czynie nikomu krwi nie psujac jednakowoz niniejszy temat wydal sie przecudna okazja do wyrazenia swej opinii :)

zapraszac nowych graczy i taki kicz im pokazywac to nie wzbudzi podziwu a odrzuca;) chcecie zywej sceny RO, dbajcie o tradycje, standardy musza byc, w QUAKE1 mape DM4 katowalem bite 6 lat od wydania gry, a mapa ta byla... w standardowym zestawie map

pozdrowienia ze stalingradu

PrezesOi

  • Guest
lol
« Reply #8 on: 01 March 2007, 05:30:18 »
Pewnym problmem jest to że całe HQ zarzadzające serwerami uwielbia nowinki typu custom.
Bad Place? Ta mapa wymiatała.. druga na której dużo się grało to DM6. Btw-w Q1 jeszcze ktoś grywa?

Alex

  • Guest
lol
« Reply #9 on: 01 March 2007, 09:36:14 »
Od dawna nie gram już na serwerze z customami bo większość map, przynajmniej dla mnie jest malo ciekawa i tym samym mało grywalna. I tutaj z Wujkiem się zgadzam, że w większości mapki te, to jest "kicz" najprawdopodobniej wrzucone na serwer na zasadzie, że im więcej tym lepiej albo "od przybytku głowa nie boli". Grę dobija też tragiczny roundlimit którego na customach być nie powinno.

Z map dla mnie nr1 to: stalin, odessa, krasnyj, basovka. I dziwne jest to, że wcale nie jestem nimi znudzony. Widocznie mają to "coś". A może ktoś zna jakiś serwer na ktorym te mapy "lecą" najczęściej?

Q1- to była gra; w zasadzie pierwsza w którą grałem po lanie. Bad Palace-świetna mapa do gry 1x1. Lubiłem jeszcze serię "miastowych" map ale nazw już niestety nie pamiętam. :(. A swoją drogą Q1 wraz z mnóstwem map mam gdzieś jeszcze na płytkach...

ps. gra ktoś jeszcze w css?

Wawer

  • Guest
lol
« Reply #10 on: 01 March 2007, 09:43:47 »
Co do map jest jeszcze icp na którym chyba są same standardowe mapy. A roundlimit na "customach" jest rzeczywiście tragiczny...

ps. ja gram w ceesa i to całkiem sporo:p

Alex

  • Guest
lol
« Reply #11 on: 01 March 2007, 10:43:31 »
wiem, że na icp są "standardy" ale ostatnio jak tam gralem (a było to już dość dawno temu) to vote byl tak głupio ustawiony, że mogleś wybierać tylko te mapy które nie byly jeszcze grane. Widocznie administratorzy nie chcą zrozumieć, że gracze mogą mieć chęć zagrać 30x pod rząd baksan zamiast grać wszystkie mapy ktore są wrzucone na serwer. Zresztą ostatnio nie gra chyba na nim zbyt dużo osób.

slowak111

  • Guest
lol
« Reply #12 on: 01 March 2007, 11:01:42 »
Quote
Alex :


Z map dla mnie nr1 to: stalin, odessa, krasnyj, basovka.



Ile można w to grac? Ja już sie trochę przejadłem.
Lubie customi:yes
Co do roundlimit , sie zgadzam.

ciocia|Ola

  • Guest
lol
« Reply #13 on: 01 March 2007, 11:22:27 »
slowak111: ...Ja już sie trochę przejadłem...

cała przyjemność w tym, żeby się delektować a nie przejadać
a co do map obecnych - jest tak, że ich nie znam :( i miesiące upłyną na  poznanie ich &#8211; boo... nie należę do osób grających 24 godziny na dobę. I jak znam życie &#8211; dojdą następne następne i następne...... i następne. Dlatego popieram tych co są za standartowymi  mapkami :) Jakiś spokój w przyrodzie musi być.

Wrona

  • Guest
lol
« Reply #14 on: 01 March 2007, 11:23:16 »
Nooo, niech nam nikt nie wpycha, że wszyściutkie customy są gorsze. Owszem, zdarza się lipa, czy bugi, ale nie we wszystkich! Ludzie wypijcie sobie raz podwójną melisę, posłuchajcie chwilę reggae i bez uprzedzeń spróbujcie zagrać RoadToHill, Aprilshowers, Korosten, Kurlandkessel, Snowy Forest i kilka innych.

Limit 2, i możliwość grania jednej mapy ile wola!!! Ponure to jest, kiedy zostaje do wyboru tylko kilka najbardziej nielubianych mapek, albo za dużych / za małych i trzeba wybierać...